Чеченеца ще прави революция? Здравенякът иска национализация на хотели и връщане режима на Тато
Якият пловдивчанин се снима как раздава долари и пачки в града под тепетата
Хотелите на олигарсите трябва да бъдат превърнати в старчески домове. Там може да живеят и хора, които няма къде да отидат. Тази невероятна идея за национализация се пръкнала в главите на Петко Караилиев - Чеченеца и неговите приятели. Най-видният пловдивчанин и неговите авери са решили да правят дори партия. С тази политическа сила искаме да върнем времето и режима на Тодор Живков, обяви ненадейно пред камерата на Нова телевизия негов мускулест другар. Така и не стана ясно обаче дали по някакъв мистериозен начин са решили да възкресят отдавна изгнилият под замята Тато, или да му намерят двойник.
„Нямаме предвид този режим на бай Тошо. Ще има някакви изключения“, уточни все пак Чеченеца, докато на малкия екран се нижеха кадри от видеоклипове, на които се вижда как популярният в социалните мрежи чешит раздава долари и пачки в центъра на Пловдив.
„Бил съм охранител, а в момента имам транспортен бизнес. Прякорът тръгна заради моята визия, но съм си обикновен, нормален човек. Имам две момчета. Казвам им да не обръщат внимание на тези, които говорят глупости за мен“, споделя Чеченецът.
„Той е от квартал „Преслав“ в Пловдив и там е по-популярен като Кодим, а в града под тепетата всички го знаят като Бънди“, казва негов приятел.
„Висок съм 1,92 метра, а тежа около 160 кг. Основната ми храна е месо и ориз. Падам си по свинското“, споделя Чеченеца.
„Хората ми се радват, снимат се с мен. Канят ме и на детски партита. По-добре да съм аз, отколкото някоя силиконова порноактриса“, уверява той, а после уточнява, че ставало въпрос за чалгаджийките и дори признава, че слушал такава „музика“.
„Ако някой си мисли, че съм идиот, не, много съм си добре с главата“, уверява той в друг клип, показан в „Здравей, България“.
„Не сме някакви лоши хора, забавляваме се. Той е много умен и земен. Помага на бедните хора“, казват приятелите на Чеченеца, които си мечтаят за връщане на бай Тошо и на времето, когато всички хора били равни.
Сладкарско съвършенство: Тайните на копринено гладкия крем карамел
Две деца в "Пирогов" след кошмар с ел. тротинетка
12/06/2026, Петък 20:40
0
Зловеща легенда: Древна мумия, потопила "Титаник"
Млад баща вилня в болница
Варненски рибари уловиха и пуснаха 280-сантиметрово "чудовище"
Ефективно почистване: Трикът с лед, който премахва залепнала дъвка от всяка тъкан
Какво похапва Хари Кейн, за да е в супер форма
Зам. областният управител на Бургас Георги Маджаров: Инцидентите с тротинетки изискват незабавни мерки
Шестима се борят за кметския пост на "Средец"
„Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта
Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас
Илия Луков дари музикални инструменти на български деца в Молдова

Имам дете в 5 клас много по нормално и смирено държание има,а този все едно гледам някой дете със СОП само ресурсната учителка му липсва.
Типичният профил на русофилски лизач който обича Русия повече от България,ама кой го интересува.Важното е тук да се промиват мозъците на българите.Ще се върне бай Тошо ама първо ще си платите кредитите барабар с наказателните лихви мама ви продажна.