Татяна направи нещо феноменално в "Сървайвър", всички са в шок
Пайнерката засега не се замесва в скандали и интриги
Фолк звездата Татяна е сред ВИП участниците в новия сезон на "Сървайвър" и с поведението си бързо успя да събере стабилна фенска маса, която със сигурност ще я подкрепя напред в състезанието.
Пайнерката засега не се замесва в скандали и интриги, а вместо това гледа да внесе позитивно настроение сред племето.
На острова в Доминикана тя направи нещо, което ще се помни дълго. И спокойно можем да кажем, че космическата песента "Излел е Дельо хайдутин" вече е звучала и на острова в джунглата, пише show.blitz.
Именно тази песен запя Татяна с пълно гърло сред палмите в Доминикана и просълзи останалите участници. По-късно тя им запя няколко народни песни, а Благой Георгиев, Стефан Попов и Георги Валентинов се хванаха за ръце и изиграха едно българско хоро.
Фенове на шоуто на силно впечатлени от поведението и таланта на певицата и я поздравят, че е избрала да сепредстави в шоуто с българска народна музика. "Много й отиват тези песни, нека направи в кариерата си повече такива", пишат в мрежата.
Татяна е в племето на известните, което от снощи е с един член по-малко. Еротичната звезда Стефани не издържа на глада и реши да напусне по собствено желание.
Този бутон на климатика остава подценен, а в жегите носи повече комфорт и по-нисък разход
Нито правоъгълник, нито квадрат: Това е единственият такъв национален флаг в света
Евровизия 2027 в Бургас: Стратегически шанс за дългосрочен възход на българския туризъм
Несебър ще бъде домакин на още един футболен турнир
Янко Славов оглави „Прогресивна България“ в Сунгурларе
Над малко полско село се извиси най-високата Дева Мария в Европа - 55,6 метра вяра, памет и надежда
Внимание, шофьори: Ограничения по Тракия и Хемус от утре до 20 август
Цените отново тръгнаха нагоре
Разгадаха вечната мистерия с мигачите на BMW? Отговорът се крие под капака
Рязък обрат във времето! Бури, градушки и силен вятър връхлитат страната. Но спокойно, Черноморието остава сухо
Хиляди се очакват на Петрова нива за 123-ата годишнина от Илинденско-Преображенското въстание
Миро идва в Бургас с най-големите си хитове и турнето Миротворци
