Куче нахапа жена и домашния й любимец в София
Раните ми са многобройни, трудно движа пръстите си, споделя Християна Милчева
Куче от бойна порода нападна йоркширски териер и стопанката му, докато се опитвала да го спаси, съобщава Нова телевизия.
Инцидентът е станал в края на миналата седмица в столичния квартал „Гео Милев".
Агресивното животно било вързано пред хранителен магазин, но когато видяло по-малкото куче се отскубнало и го подгонило. Йоркширският териер и стопанката му са нахапани на няколко места.
„Раните ми са многобройни. Трудно движа пръстите си. Кучето ми е с наранена трахея и опашка. Няколко души се притекоха на помощ. Стопанката на агресивното животно също се опита да помогне, но след това си тръгна. Скрих се в един от входовете на съседния блок”, разказа в ефира на „Здравей, България” потърпевшата Християна Милчева. Тя е категорична, че животното, което ги е нападнало, е трябвало да бъде с наморник.
Силни и слаби страни на всички зодии
30/05/2026, Събота 21:10
0
Левски готви трансферна бомба
Развръзката в Джирото дойде
102-годишна българка издаде тайната на дълголетието си
Голям пожар край Стара Загора
Кафе, душ и разходка не помагат за изтрезняване, при жените е по-тежко
АПИ има ново ръководство
Футболен ас потроши Ламборгини и бе закопчан
Кои зодии са най-съвместими в любовта
30/05/2026, Събота 18:40
0
Гърми сексистки скандал на Ролан Гарос
Трикове с алуминиево фолио: как да улесните живота си в кухнята
Много солени глоби в Гърция
