Сладки изкушения, аромат на пролетни цветя и ябълка, напомняща за Ева - това е Свети Валентин в Бургас
Проверка на Флагман.бг по магазините за цветя, сладки изкушения, секси бельо и бижута установи, че въпреки подценяването на Деня на влюбените, все пак кавалерите уважават своите половинки
Бургаските мъже се подготвят за Свети Валентин, колкото и да не ги вълнува в повечето случаи този лигав празник. Проверка на Флагман.бг по магазините за цветя, сладки изкушения, секси бельо и бижута установи, че въпреки подценяването на Деня на влюбените, все пак кавалерите уважават своите половинки.
Заварихме сърца от рози, разкошни букети, кошнички с мечета, пъстроцветни пролетни лалета, фрезии и зюмбюли, аранжировки с вази, шоколад, бонбони, цяла мандарина в шоколадова обвивка и дори истинска ябълка, напомняща на първородния грях и Ева. А известна верига книжарници е разположила винил за всички четящи хора "влюбени в книгите".
В Деня на влюбените в Бургас във вечна вярност ще се врекат пет двойки, научи Флагман.бг. И въпреки че 14 февруари тази година е делничен и работен, те са избрали този ден и ритуалната зала на Вардар, за да сключат брачен съюз и да засвидетелстват всеотдайността си един към друг.
Свети Валентин не е традиционен български празник, но е още един повод да кажеш на любим човек, че го обичаш. В Бургас подходящите романтични места да направиш това станаха с едно повече. На ул. „Батенберг“ има красива алея, покрита с пълзяща по метална конструкция растителност. Тя стига до старото стълбище към централния плаж. На алеята вече са монтирани лампички, които осветяват красиво през нощта зеления тунел. Ценителите на виното и любовта могат да им се полюбуват не само утре, а и на всяка друга дата.
А ако не сте любители на лигавите моменти и романтиката, можете просто да си налеете чаша вино и да отбележите истинския български обичай за Трифон Зарезан /ВИЖ ТУК/.
Зуека става актьор във филма за Стоичков?
"Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва
Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай
Защо не трябва да оставяте никакви предмети в колата при студено време
Киберексперт: Възможно е българи да стоят зад достъпа до камерите в АГ кабинет
Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души
Президентът към българските олимпийци: Цяла България е с вас
Край на бързите сделки: Как се променя пазарът на имоти в София през 2026 г.
Честваме 148 години от освобождението на Бургас
Мъж уби с нож партньорката си на бул. „Никола Пашич“ в Лесковац
Бургаски депутат натиска педала на мощен звяр БМВ
Любо Пенев е на крака, забелязан е да се разхожда в Борисовата градина
