Камион със зеленчуци се преобърна край Сунгурларе
Чака се друг камион за претоварване на стоката
Тир, пълен със зеленчуци, се преобърна на пътя за Шумен след сунгурларското село Прилеп. Движението в Ришки проход се осъществява двупосочно в едната лента, съобщават от ОД на МВР-Бургас.
Снощи около 22.48 часа е получен сигнала за ПТП без пострадали. Хладилният ТИР с турска регистрация "Мерцедес Актрос", след излизане от ляв завой, се обърнал в дясно от пътя по посока на движението, уточниха от полицията.
Кабината му е на пътя и едното платно е заето. Движението се осъществява двупосочно в едната лента и се регулира от екип на РУ Сунгурларе. Чака се друг камион за претоварване на стоката и кран, което най-вероятно ще стане в светлата част на деня.
Голям празник е в неделя, жените задължително трябва да направят тези 4 неща
Не е добре да се боядисват великденски яйца в тези 3 цвята
Ако имаш хлебопекарна, тази рецепта за козунак ще ти стане любима
САЩ пресмисли: Не 90, а около 50% от иранския арсенал е разбит
Хората, родени през тези месеци, са най-надеждните партньори
Великденско крем руло: Мек и ефирен сладкиш, пълен с шоколад!
Публикуваха хеш кода, който ще се изписва на всяка бюлетина за изборите
Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София
Свалиха американски изтребител над Иран, един от пилотите е спасен
780 нови паравана тръгнаха към общините в Хасковско преди вота
Агнешкото за Великден поскъпва, българското месо остава все по-трудно достъпно
Путин и Ердоган настояха за незабавно спиране на войната в Близкия изток

"Апокалиптично земетресение предсказано от Ванга, разлюля Сунгурларе и тузарски камион със скъпарски зеленчуци се преобърна зрелищно култов проход, рсзсипвайки щайги био продукция по път ремонтирам 3 пъти от Герб"