Четирима полицаи пребиват млад мъж в Плевен?
Синът ми е бил бит като куче, пише бащата на Емил
Мъж от Плевен сигнализира в социалните мрежи за случай на насилие от полицаи. Той твърди, че синът му Емил е бил пребит от четирима полицаи, които са били извън работно време.
"На 11.02.2023 г. в 4.00 ч. сутринта пред дискотека " Анаконда " синът ми Емил бе бребит и смлян от бой от четирима полицаи / цивилни, извън работно време/, с които не е имал пререкания, спор и каквото и да било. Не ги познава дори", пише бащата във фейсбук профила си.
Бащата на пребитото момче, Костадин Недялков, твърди, че полицаите нападнали сина му, когато той излизал от дискотеката. Побоят бил жесток, твърди бащата.
"Бой, както се бие куче. Не, не като куче, защото то има правото да вие и да скимти от болка. Той не е имал правото дори да изреве, защото през цялото време на боя е бил в безсъзнание", пише още Недялков.
От боя момчето си глътнало езика. Намесили се охранителите на дискотеката, които му извадили езика, предава dnes.bg.
"Други момчета, негови приятелчета, които излизат от заведението го познават единствено по маратонките. Бил е труп на плочките обезобразен", пише още той.
Дневен хороскоп за 17 май 2026: Овенът да се пази от измамници
Подарък за учениците: Получават до шест дни ваканция заради матурите и празниците
Хора гинат в прокълната къща до гробище
DARA излиза с "Бангаранга" на големия финал тази вечер. Има ли шанс да спечели?
Не правете тази грешка, ако искате издръжлив грим на бала
Какво се случва с Краси Радков?
България получи награда за най-добро артистично изпълнение на „Евровизия 2026“
Почина Тими - гърбатият кит, който беше заседнал и спасяваха в Германия
Трогателната история на Севда и нейната осиновена дъщеричка в Бригада нов дом
Русия върна на Украйна телата на 528 убити
Милена Милотинова към българите в чужбина: Подкрепете DARA на Евровизия
НАП: В момента дизелът е най-евтин за последните 40 дни
