Земетресение разлюля Сунгурларе
Земният труд е с магнитуд 2,3 по Рихтер на дълбочина 2 километра
Слабо земетресение е регистрирано в Бургаско на 4,7 км от Сингурларе в 10:09 часа. Земният труд е с магнитуд 2,3 по Рихтер на дълбочина 2 километра, сочи справка в сайта на Сеизмологичния институт към БАН.
Към момента няма данни земетресението да е усетено и да е причинило материални щети.
Трусът бе с магнитуд 2.7 по Рихтер и бе регистриран през нощта в 02:46 часа. Епицентърът е бил на 8,5 километра от град Раковски, предава blitz.bg.
Припомняме, че в понеделник (6 февруари) мощни земетресения удариха Турция и Сирия. Много сгради бяха разрушени, а броят на жертвите непрекъснато расте.
Броят на жертвите в Сирия и Турция гони 30 000, мародерите и шмекерите се развилняха
Катастрофалните земетресения в Турция, засегнали тежко и Сирия, са отнели живота по последни данни на над 28 000 души. В Турция жертвите са вече 24 617, а в Сирия загиналите са 3574.
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“
Любовен скандал разтресе бразилския футбол по време на Мондиала
Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна
Знаете ли коя страна в Европа произвежда най-много мляко
Кардашиян вече е Ким Монро
Турска звезда от обичана сапунка почина ден след 35-ия си рожден ден
Децата затъват в безкрайното скролване, родители търсят изход

Земетресение в Сунгурларе в 2 и 46 от 2,3 по Рихтер или в Раковски в 10 и 9 от 2,7? Поне като изнасяте данни за различни неща си подреждайте заглавието и мисълта!