Бургаски кукери погнаха демоните
Духогонците тръгнаха из ж.к. „Меден рудник“
Антидемонична армия от 20-ина кукери и стотици зяпачи прави шоу в ж.к. „Меден рудник“. Преди минути те прекосиха Терминала в най-големия бургаския квартал и се отправиха към блоковите от зона В, предвождани от музиканти с тъпани и кларинет.
Полицаи спряха движението по бул. „Захари Стоянов“, за да могат духогонците и техните авери да преминат по-бързо светофара.
Оказва се обаче, че кукерските игри в „Меден рудник“ са подранили със седмица и причината за това е, че антидемоничната „коалиция“ в Бургас се е разполовила.
Традиционните игри в Бургас, организирани от кукерска група "Козият рог", ще са на 19 февруари, съобщава "Фокус". Маршрутът им ще започне от ул. "Въстаническа" 45 и ще приключи на поляната срещу хлебозавода. Началото е от 8.00 часа, обявиха организаторите.
Смях и глъч изпълниха Детската болница на Бургас
Тъжна вест: Отиде си Красимир Райдовски
Витиня уплаши ПСЖ
Какво е идеалното хоби за твоята зодия? Препоръки за активност и релакс
Как да почистите петна от вино
Мексикански такос с пиле и авокадо
Участници в "Момата" намериха голямата любов
Като от филм на ужасите: Майка и 6 деца загинаха в пожар
Късметът намигна на Григор Димитров
Рецепта за перфектни тарталети с лимонов крем и свежи ягоди
Застраховат за 1 милион кола, купена за 400 долара - причината е изумителна
Неустоими шоколадови бисквитки с къпини и лешници

Гъба, продавай апартамента и връщай парите на хората, защото ще те пратим в затвора да правиш бибитки на колегите си за кутия цигари и една тревичка!