Верижна катастрофа на Околовръстното в Пловдив
Задръстването по отсечката под Родопската яка е километрично
Четири автомобила са катастрофирали верижно на Околовръстното шосе на Пловдив в участъка между отбивките на кв. "Прослав" и "Коматево". Задръстването по отсечката под Родопската яка е километрично, съобщава ТрафикНюз, цитиран от БЛИЦ.
Очаква се на мястото да пристигне полиция, няма информация за пострадали хора. Автомобилите обаче са на шосето, което силно затруднява трафика, който се осъществява в една лента.
Натоварени са и останалите отсечки от Околовръстното шосе към Асеновград и Пампорово, както и към родопските села.
Снегът отведе мнозина към планината, за да се порадват на зимни спортове или просто да се повеселят с шейна и снежен човек.
Това доведе до сериозен трафик по пътищата към Хижа Здравец, но и към другите високопланински села като Дедево и Бойково.
Шофьори коментират, че настилките са много хлъзгави и призовават всички да са внимателни.
38-годишен преби жестоко приятелката си, а после взе трион и...
Не стигат ремонтите и катастрофите, ами и разсипан асфалт ограничава движението по магистралата
Пожар изпепели 6 коли на паркинг, умишлен палеж ли е (ВИДЕО)
Сплав от емоции, вяра и музика: Тържествен и вълнуващ финал на „Достойно есть“
От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство
Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция
Васка е най-чаровната катаджийка у нас и е необвързана
Ужасът с домашните любимци е навсякъде! Спасиха куче и котка, прекарали над 4 дни заключени на тераса (СНИМКИ)
Гордост за България! Никола Цолов завърши втори в Испания и оглави шампионата
Неочакван обрат в опита за съставяне на правителство
Селска манджа с печени чушки и сирене – стара българска рецепта, която ухае на лято и домашен уют
Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ)
