Божанков с тайни срещи. Договорка с Кирил Петков
На раздяла двамата се ръкуваха, а Петков каза: "Разбрахме се!"
Бившият депутат на левицата Явор Божанков се разшета в парламента. В последните дни на 48-ото Народно събрание той направи трескави совалки с представители на десницата, съобщи Епицентър.бг.
Той първо бе засечен на тайна среща със съпредседателя на ДБ Христо Иванов. След това на разговор в кулоарите на парламента с лидера на "Продължаваме промяната" Кирил Петков.
На раздяла двамата се ръкуваха, а Петков каза: "Разбрахме се!"
Дали ще видим "независимия депутат" Явор Божанков в бъдещите листи на новото дясно обединение, ще стане ясно до седмици.
Припомняме, че БСП изключи от парламентарната си група депутата Явор Божанков заради различната му позиция по въпроса за изпращането на военна помощ за Украйна. Божанков защити тезата, че Русия е агресор и че няма да спечели тази война. След изказването му лидерът на партията Корнелия Нинова заяви, че в парламентарната им група има хора с различно мнение, като посочи поименно Божанков, но отбеляза, че са важни колективните политически решения.
Божанков рязко промени политическите си позиции след престой в САЩ.
До преди дни Божанков твърдеше, че с него не е воден разговор да е част от друга политическа партия, но вероятно ситуацията вече се е променила.
Wizz air отново избра Варна, пуска директни линии до Барселона, Париж и Атина
15-кратен световен шампион е със сътресение на мозъка след падане в старт от Световната купа
Това, което създаваме днес, носи добра карма за тези 3 зодии
Цените полудяха: Дори в планинските хижи удариха тавана
Кога преминаваме към лятното часово време през 2026 година
КЗП предвижда глоби до 25 хил. евро за нарушения при жалби за сметки за ток
Сърбия къпи китайски хиперзвукови ракети CM-400AKG
Парламентът задължи служебния кабинет да внесе ратификация за Съвета за мир на Тръмп
Самолетните билети поскъпват заради войната
11-годишно момиче е най-младата родилка в Монтана, а в света е била на 5 години

Половината Герб са го плюли преди да му пристанат. А мъдрите хора са казали:
- Където си плюл, не ближи