×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • САЩ преговарят с Дания за изграждането на нови военни бази в Гренландия
  • Шофьорите да внимават по АМ „Тракия“ при изхода на София, ще косят трева
  • Депутатите ще гласуват промените в Закона за конкуренцията
  • Прокурорската колегия ще разгледа дисциплинарните наказания за Сарафов и Русинова
  • Деветима нови народни представители от „Прогресивна България“ положиха клетва в началото на пленарното заседание
  • Силно земетресение разтърси Северен Иран
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Скрита камера: Високопоставен служител на Pfizer с потресаващи разкрития пред Project Veritas


Скрита камера: Високопоставен служител на Pfizer с потресаващи разкрития пред Project Veritas
Високопоставен служител във Pfizer бе хванат от журналист на Project Veritas под прикритие да прави потресаващи разкрития за фирмата, в която работи
27 Януари 2023, Петък, 21:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Това е поредно разкритие на независимия екип от журналисти по отношение на имунизациите

Високопоставен служител във Pfizer бе хванат от журналист на Project Veritas под прикритие да прави потресаващи разкрития за фирмата, в която работи. Джордон Триштън Уолкър – директор на департамента по Изследване и разработки и Стратегически операции към Pfizer, разкри, че компанията търси начини да „мутира” вирусът, причиняващ COVID, чрез така наречената “насочена еволюция”, а целта е да се предсказват новите варианти на патогена, за да може да се разработват по-бързо ваксини. Целият разговор се води по време на трета романтична среща с журналиста под прикритие.

„Едно от нещата, които разглеждаме сега е, такова, защо просто не го мутираме сами, за да създадем нови ваксини предварително, нали? Тъй, че трябва да го направим. Ако го направим обаче има риск за, такова, както можеш да си представиш – никой не иска фармацевтична компания да мутира ш*бани вируси”, казва Уолкър, добавяйки, че учените във Pfizer сега работят по това бавно, „защото очевидно не искаш да рекламираш, че търсиш нови мутации”.

„Насочената еволюция е различна от Gain-of-Funcion”, твърди още служителят на Pfizer. „Не казвай на никого. Обещай, че няма да кажеш на никого! [експериментът] ще работи по този начин – инжектираме маймуни с вируса и успешно ги оставяме да се заразяват една друга, и събираме проби от тях. Трябва голям контрол, за да се подсигури, че вирусът, който мутираме, няма да се превърне в нещо, което да излезе навсякъде. Което, както предполагам, е начинът, по който вирусът започна в Ухан, ако трябва да съм честен. Няма никаква логика вирусът да се е появил от никъде. Това е пълен т*шак”, коментира още Джордон Уолкър пред скритата камера на Project Veritas.

Цялото видео, в което директорът на департамента по Изследване и разработки и Стратегически операции към Pfizer прави потресаващите разкрития, можете да видите долу.

След като репортерите от Project Veritas се появяват със снимачен екип и микрофони, насочени към Джордон Уолкър, той става уплашен от масата и се обръща към репортерите с думите: „Аз съм просто лъжец, който се опитва, като нормален мъж, да впечатли гаджето си на среща като лъже. Дори не съм учен”

След това звъни на спешния телефон 911. „Моля пратете полиция възможно най-бързо. Тук има трима бели мъже, чувствам се много застрашен в този момент”, казва по телефона мъжът.

Той отново се обръща към репортерите: „Защо го правите това? И то на човек, който работи за компания, която се опитва буквално да помогне на обществото?”

За финал ето какво излиза, когато се търси информация за случая в най-известната уеб търсачка:

Източник: ProjectVeritas, zerohedge
Превод: Георги РУСЧЕВ


В категории: Разследване


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
28
Коментара
Тервел ИЛИЕВ ПСЖ готви трансферната бомба на годината ПСЖ готви трансферната бомба на годината 13/05/2026, Сряда 21:29 2
Тервел ИЛИЕВ Идеалният партньор според зодията Идеалният партньор според зодията 13/05/2026, Сряда 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Голяма драма в Джирото Голяма драма в Джирото 13/05/2026, Сряда 19:18 0
Тервел ИЛИЕВ Класическо тирамису - рецепта Класическо тирамису - рецепта 13/05/2026, Сряда 18:59 0
28
Коментара по темата
28.
малко реклами
30.01.2023 21:22:38
0
1
Това е реклама на спортно спонсорство от Pfizer:
https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/SponsoredByPfizer.mp4
Пояснение какво е това "ваксидент" (vaxxident)?
https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/SuddenDeathsOfAthletes.mp4
Кръвните съсиреци, инсултите, инфарктите и редица други инциденти се увеличиха неимоверно след пускането на ваксините.
Това е документалният филм: Died Suddenly, само тук има 17 млн. гледания.
https://rumble.com/v1wac7i-world-premier-died-suddenly.html
27.
"Excess deaths"
30.01.2023 21:21:39
0
1
Oфициалните доклади публикувани от правителствата на САЩ, Канада, Австралия, Нова Зеландия, Великобритания и по-голямата част от Европа, потвърждават, че са регистрирани 1,8 милиона излишни смъртни случая след масовото въвеждане на инжекциите Covid-19. Т.нар. "излишна смъртност" (Excess deaths) по седмици за различни страни:
https://stats.oecd.org/Index.aspx?QueryId=104676
Според застрахователи, никога преди по света не е имало "излишна смъртност" повече от 10 процента, както виждаме тук за последната седмица в Австрия 19.8%, Германия 27.5%, Нидерландия 28.9%, Естония 31.6%.
26.
не-"ваксини"
30.01.2023 21:20:08
0
1
Вирус Ковид19 не е изолиран досега никъде в света! Следователно, няма и експериментални "ваксини" за Ковид 19, според определението за ваксина. Дори и миши мозък може да схване тези прости неща... В момента има юридически процеси в САЩ и Канада за доказване, че т.нар. "ваксини" не са ваксини според определението за ваксина и следователно нямат юридическа защита за тяхното масово експериментално прилагане, след които ще има процеси за обезщетения от пораженията на тези не"ваксини"...
25.
цензурата от вчера
30.01.2023 20:07:23
0
2
Това е коментар от днешния седмичен бюлетин на Бенджамин Фулфорд:
"Това вирусно видео с над 20 милиона гледания на изпълнителен директор на Pfizer е голямо свидетелство за това колко контрол Рокфелер/Ротшилд вече са загубили:
https://youtu.be/u5n7RRKgDog
https://twitter.com/JamieSale/status/1617291094252990465
Тъй като предполагаме, че повечето от нашите читатели вече са го виждали, ще се концентрираме върху важните факти, които разкрива. Това са, че Pfizer публично призна, че създава вируси, които да продават ваксини. Втората е, че Google и Twitter вече не цензурират истината за престъпленията срещу ковид и ваксини.
Забележка: Флагман обаче, все още цензурира мненията на хората за измисления Kовид-19. Виждаме как трият коментари по темата.
24.
Скункс
30.01.2023 12:57:34
1
0
Айде, почнаха се експерните и конспиративни коментари от хора, които не могат да пишат на български дори :D
23.
Gosho
30.01.2023 08:05:41
4
1
Аз не виждам кое му е потресаващото. Естествено, че ще търсят начини да се действа превентивно срещу бхдещи мутации. Естествено риска е много голям да има малоумни коментари в обществото. На всички е ясно, че вируса беше изпуснат от китайска лаборатория, в която са пестили от всвкакви мерки.
Но още по - смешно е да впечатляваш бъдешо гадже с такива факти.
22.
*********
29.01.2023 23:04:57
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
21.
No18
29.01.2023 19:28:56
1
3
Да ама не,чети,мисли или се ваксинирай.
20.
Коронотъпаци
28.01.2023 21:33:44
1
4
хаххахаххаах ! НЕ , това НЕ е конспирация......
19.
е
28.01.2023 16:35:57
0
12
А бе №18,в 20-та год. ли си още?! Никой не твърди,че вируси нямаше! Човечеството отдавна знае кои са "дизайнерите"и затова е вбесяващо да изместваш въпроса! Остава да кажеш,че виновни са "коварните"прилепи!Въй,само тъй ще да е !
18.
И аз да кажа
28.01.2023 15:23:40
8
11
Като чета коментарите и оценките за тях, ми става ясно защо сме последни в ЕС почти по всички показатели за цивилизованост! За умниците, които още твърдят, че няма Ко-вид и било измислица, препоръчвам да видят стстистиката- как продължителността на живота в БГ е намаляла с цели три години! Съветвам ги също да идат да видят новите площи на Централни гробища в София, хилядите и хиляди нови кръстове- може да им просветне! Жалко, че има толкова податливи на конспирология или мислещи се за специално умни и прозорливи. Най-често това са комплексари
17.
Помориец
28.01.2023 10:55:40
12
1
До 10 - можеш да си спокоен. Наясно съм как да пляскам майка ти на задна
16.
мислещ
28.01.2023 10:26:48
8
17
Тоя високопоставен служител май по прилича да е наркоман от някое гето :)
15.
:)
28.01.2023 10:22:30
11
14
vsi4ki znaem 4e virus nqma6e, koronata be6e luja za da moje balucite da si nabiqt otrova, a nqkoi idioti i po 2 3 4 injekciii :D
14.
Конспиратор пляска "умнокрасив"
28.01.2023 08:31:27
8
34
Ама то това беше ясно от самото начало на всеки мислещ човек. Само лявата, джендърска сган не го разбра. И не че не искаше да го разбере, просто физическото устройство на техните мозъци не е в състояние да го разбаре. Живот, какво да го правиш...
13.
888
28.01.2023 07:26:40
3
9
eto vi klipche s bashtata na toq mangal i sami si napravete izvoda...
https://www.google.com/search?q=%D1%88%D0%B5%D1%84%D0%B0+%D0%BD%D0%B0+%D1%81%D0%B7%D0%BE&hl=bg&sxsrf=AJOqlzUtJ37SdUyy9Q7rRHJRQrG8YErRqg:1674883466673&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=2ahUKEwiR0ciQw-n8AhXbQfEDHeBWDYcQ_AUoA3oECAEQBQ&biw=1280&bih=881&dpr=1#fpstate=ive&vld=cid:93601dc6,vid:msk2T3qf-UY
12.
така така
28.01.2023 04:55:10
8
48
Либералните тролове естествено и да ги блъсне истината с камион пак няма да я приемат
11.
д
28.01.2023 03:27:51
21
12
вземай си хапчетата божкооо пак си изтрещял с конспирациите
10.
до 9
27.01.2023 23:05:21
16
31
Поморийски кавал, само това ако не разбираше, щеше да е добре, но на теб още много неща не са ти ясни?!
9.
Помориец
27.01.2023 22:08:52
42
42
Не разбирам защо този сайт все по-често пуска конспирации и долнопробни лъжи. Много бързо свалихте нивото
8.
До 2
27.01.2023 22:02:29
15
45
Авторитетна медия ? Като CNN, BBC такива ли ? Неее, те всички "авторитетни" медии в световен мащаб, не са собственост на едни и същи хора, които предават каквото трябва за да си защитят интересите и интересите на техните съратници. Не, те фармацевтичните компании не дават милиарди за реклами на същите тия авторитетни медии. Защо ли изобщо биха отказали да излъчат нещо, което би наранило интерсите на най-големия им клиент. Ти сигурно вярваш и в Дядо Коледа още.
7.
Някой
27.01.2023 21:54:20
32
45
Къде ги намирате тези глупости? Българина каквато е овца само се чуди на каква тъпотия да повярва.
6.
Бай Русчо
27.01.2023 21:49:05
5
43
Я напиши ся кой вкара ваксините
Кой спечели от вноса
Колко спечели от вноса
5.
Лайзер
27.01.2023 21:43:57
11
47
Това е синът на шефа на СЗО. Някои идиоти не разбират от далавери на бялата мафия в световен мащаб. Цвета на кожата няма значение, но Бай Ганьо не го разбира, защото е с една гънка на мозъка.
4.
Русчев
27.01.2023 21:33:26
13
30
Ти сериозно ли опря до project veritas? Дай на хората малко повече инфо за тях, кой ги спонсорира и колко пъти собственика е бил осъждан на солидни глоби.
3.
Вгъзражданин
27.01.2023 21:31:48
16
69
Само като го гледам този мангал, нямам никакво съмнение, че е изключително високопоставен топ мениджър на Пфайзер, през свободното си време разработва ракетни двигатели за Спейс Екс. Сега отивам да хвърля едни пари през терасата, че детето си счупило крака и лекарите идват да заплатя операцията, после ще отговоря на една ганайска принцеса, чиито чичо е умрял и ще ми прехвърли цялото наследство от почти милион долара!
2.
Гошо
27.01.2023 21:18:42
51
40
Божка, пак ли ти ве брат? Това ли са ти новите идоли - нацитата от Project Veritas? А не се ли замисли защо този булшит се споделя единствено от лайняни медии и от нито една авторитетна до момента? Нещо факт-чек, едно-друго?
Флагман, сериозно - вадите прилични пари от кликбейт. Пратете Божката и Русчев на уроци по журнализъм - вече не е смешно.
1.
Лайзер
27.01.2023 21:15:05
20
94
Беше очевадно, че ковид 19 е предизвикан вирус . Сега се опитват да продължат истерията.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Роботи помагат на ученици в Бургас и всяко дете има по няколко предложения за работа Роботи помагат на ученици в Бургас и всяко дете има по няколко предложения за работа Когато създадохме гимназията по компютърно програмиране, мнозина гледаха на идеята като на нещо невъзможно, каза градоначалникът Спор в парламента заради битката с цените, КЗК получава повече права срещу спекулата и картелите Спор в парламента заради битката с цените, КЗК получава повече права срещу спекулата и картелите Това обаче ще има обратен ефект – при условия за поевтиняване търговците ще продават скъпо заради страх от санкции и финансови загуби, прогнозираха от опозицията  Държавната охрана пазеше Пеевски и Борисов от народната любов, не от смъртна опасност Държавната охрана пазеше Пеевски и Борисов от народната любов, не от смъртна опасност Хората очакват справедливост, а не пиар, защото България не страда от недостиг на гардове, а от липса на държава Безплатни прегледи и консултации с водещи кардиолози в деня на артериалната хипертония Безплатни прегледи и консултации с водещи кардиолози в деня на артериалната хипертония Каузата е много по-голяма – да се осигури достъп до медицинска експертиза на европейско ниво за всеки човек Музеят „История на котвата” в Ахтопол е най-богатият на експонати в Европа Музеят „История на котвата” в Ахтопол е най-богатият на експонати в Европа Всяка една древна котва от нашата експозиция всъщност е паметник или на щастливо избавление, или на съответна морска трагедия, каза д-р Атанас Орачев, който днес пр Новата парти локация на Бургас - Tanira Beach, открива сезона ударно с топ звезди Новата парти локация на Бургас - Tanira Beach, открива сезона ударно с топ звезди Резервациите валят, всеки иска да е част от новото изживяване и да е на гребена на този танцов маратон Хор „Самодивски огън“ и Стойко Василев с поредно силно представяне и престижни отличия Хор „Самодивски огън“ и Стойко Василев с поредно силно представяне и престижни отличия Фолклорният хор „Самодивски огън“ с ръководител Стойко Василев отново прослави Странджа, след като впечатли жури и публика с блестящото си участие във фолклорен конкурс, откъдето се завърна с множество отличия и признания Вълнуващ бинарен урок по ИТ и философия в СУ „Н. Й. Вапцаров” в Царево Вълнуващ бинарен урок по ИТ и философия в СУ „Н. Й. Вапцаров” в Царево Учениците от 10-а клас активно обсъдиха актуални теми за етика и право в онлайн среда с помощта на съвременни технологии Vivacom Run Fest - първият маратон за служителите на телекома стартира през май Vivacom Run Fest - първият маратон за служителите на телекома стартира през май Vivacom поставя началото на нова мащабна инициатива Vivacom Run Fest - първият маратон за служителите на телекома в цялата страна Официално! Назначиха Дико Градев за областен управител на Бургас Официално! Назначиха Дико Градев за областен управител на Бургас Очаква се до края на деня или най-късно утре да станат ясни и имената на заместниците му. Засега е ясно, че единият ще е Георги Маджаров
Историята с хантавируса повтаря тази на ковид Историята с хантавируса повтаря тази на ковид Ампули със заразата са изчезнали преди две години от Австралия Тръмп при Си Дзинпин: Ще има ли сделка за Иран и Тайван Тръмп при Си Дзинпин: Ще има ли сделка за Иран и Тайван Нямаме нужда от помощ за ислямската република, защото така или иначе ще спечелим, обяви гостът в китайската столица Индийският премиер намали автомобилите в кортежа си, за да пести гориво Индийският премиер намали автомобилите в кортежа си, за да пести гориво Той отправи апел хората да предприемат мерки за икономии, включително да избягват ненужни пътувания в чужбина Светът полудя по обувките на папата Светът полудя по обувките на папата Появиха се куп закачки в мрежата Колко бързо би свършила войната в Украйна, ако Путин "изчезне" Колко бързо би свършила войната в Украйна, ако Путин "изчезне" Бившият руски министър Михаил Касянов даде пример със смъртта на Сталин Английският език катастрофира в „Евровизия 2026“ Английският език катастрофира в „Евровизия 2026“ Букмейкърите не му дават никакъв шанс за челната четворка Не експлоатация, а възпитание: 10-годишното дете от Б11 даде урок на възрастните Не експлоатация, а възпитание: 10-годишното дете от Б11 даде урок на възрастните Не се срамувам, гордея се! Детето от Б11 показа как се учи отговорност, написа кметът Димитър Николов Тръмп върви по стъпките на император Нерон Тръмп върви по стъпките на император Нерон Римският император също имал вкус към златото, монументалността и собственото си отражение - разликата с Тръмп е единствено технологична. Нерон е разполагал със скулптори и роби, а Тръмп разполага с криптоинвеститори и изкуствен интелект Два клана се биха с колове и брадви, младеж е с четири отсечени пръста (ВИДЕО) Два клана се биха с колове и брадви, младеж е с четири отсечени пръста (ВИДЕО) По данни на полицията сблъсъкът започнал от обида между две деца, но за минути прераснал в семейна война с подръчни оръжия Шефът на "Росатом" с послание към новата власт за "Белене" Шефът на "Росатом" с послание към новата власт за "Белене" Към момента на публикуване на интервюто Министерството на енергетиката на България и кабинетът "Радев" не са реагирали официално на думите на Лихачев
Доналд ТРЪМП Доналд ТРЪМП Не мисля за финансовото положение на американците Виц на деня Виц на деня - Какви са бъдещите ти планове?
- На първо време мисля да обядвам.
- Питам за по-дългосрочните ти планове.
- Ми, сигурно и ще вечерям...
Виц на деня Виц на деня - Каква е приликата между политиците и памперсите?
- Трябва да се сменят често... поради една и съща причина.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Грозната жена е като стар Golf. Хем върши работа, хем не ти го пипат.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори