×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Гърция пуска безплатни почивки за 25 000 пенсионери
  • Светът преживя втория най-горещ месец май в историята
  • Правителството обсъжда рокади в НАП и избор на шеф на разузнаването
  • Депутатите гледат предложението на правителството за вдигане тавана на дълга с до 3,8 млрд. евро
  • Възможни са затруднения при закупуването на винетки и маршрутни карти тази вечер
  • Слънчева сряда с превалявания следобед, температурите скачат до 35°
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Джулиана Гани: Кай е желано бебе. Всичко за него е купувано като за крал!


24 Януари 2023, Вторник, 17:01 ч.
Автор: Флагман.БГ

Любовта ни с Теодор е чиста и без брак - признава инфлуенсърката

С нов живот започна годината за Джулиана Гани и мъжа до нея – Теодор Гецов. На 16 януари те станаха родители на Кай. Това е вторият й син, първият се казва Давид и е от брака й с фитнес инструктора Илиян Найденов. Под звуците на арфа щастливите родители запознаха Кай с близките си.

Да припомним, че моделът, риалити звезда и инфлуенсър по образование е класически музикант. Пред Ladyzone.bg Джулиана споделя радостта си отново да е майка, хвали таткото за грижите и признава, че от февруари стартира и новите си професионални задачи.

Джулиана, повече от вълнуващо започна 2023 г. за теб, нали?

Да, така е! И недоумявам защо хората обръщат по-голямо внимание на това как изглеждам след раждането, а не толкова се интересуват за бебе Кай! Да, предстои да сваля още два килограма, за да си върна формата, но това не е най-важното сега, а Кай! Той е много спокойно бебе, за което бях малко резервирана – признавам. Бях настроена, че ще е като Давид, който от раждането си е буен. Беше неспокоен като бебе, плачеше и по цели нощи не сме спали. Засега обаче Кай е като ангел – само спи, не можем да му видим очите и да му чуем гласа (шегува се), а като му се радвам, той чак се дразни, защото иска да си спи! Дребничък е – 2,820 кг е – по-скоро е с манекенски мерки (усмихва се), докато Давид беше голям - над 3,500 кг. Но Кай има много дълги крайници, а в лицето е копие на баща си. Истината е, че Кай беше много желано бебе, така сме се подготвили за него, че имам всякакви неща да отгледам не едно, а три деца. Има 5 одеяла, 40 бодита, 2 детски колички... всичко е купувано като за крал!

Още снимки с бебе Кай разгледайте в Галерията. 

Възхищавам се на спокойствието ти, въпреки „шамарите”, които получи от живота!

Продължавам напред, няма как да живея само с миналото... Много съм щастлива сега! Теодор ми дава спокойствие, помага ми в абсолютно всичко, постоянно гледа да ме отменя във всичко. Имах часове в 7 ч. сутринта за първи грижи за новородено и той изяви желание да присъства, за да види как се къпе бебе, как се сменят памперси... Посреднощ става, като чуе Кай, защото родих със секцио и по-бавно ставам. А докато отида до кренатчето му, Теодор вече го люлее.

Давид как реагира при срещата си с Кай?

Давид още не сме го запознали с бебето. Той половината седмица е при баща си, а другата – при мен. Дядо му, при когото е сега, каза, че е малко хремав и го боли гърлото. И няма как да дойде при новороденото си братче. Иначе Давид много чакаше бебето още докато то беше в корема ми. Постоянно казваше: „Бебе Кай е моето братче!” И много искам да види брат си, но ще стане, като оздравее. Наистина всеки втори човек е болен сега и затова никого не пускаме при бебето.

Важно е Давид да расте обичан!

Мисля, че не му е зле, защото почти всеки празник празнува по два пъти - рожден ден, Коледа и какво ли още не... И толкова много подаръци получи! А като порасне, сам ще избере при кого да бъде.

Как ще съчетаеш гледането на децата и професионалните си ангажименти?

Майчинство, което да продължи година или две, със сигурност няма да имам. Буквално всичките ми нови проекти започват от 5-6 февруари. Още съм в процес на уточняване на договорите, затова не мога да съм по-конкретна. Но те са свързани с мода, с красота, с естетически корекции, с шоу бизнес. Предстоят ми и много пътувания, свързани с проектите, но със сигурност няма да са преди Великден, защото Кай е много малък още. Не знам дали и ще пътувам по самолетите с него, заради тези вируси, по-скоро може би ще остава с баща си.

Даваш ли си обещания за годината?

Не, никога не си давам, защото никой не знае какво му е „писано” и какво го очаква. Аз мога хиляди неща да си обещая, но ако друго ми е предначертано, не мога да вървя срещу Господ. По-скоро се надявам да имам много позитивна година, най-сетне да свършат драмите с бившия ми. Разводът ни с Илиян приключи, но имахме 6 дела, 2 от които все още продължават. Искам да затворя тази страница, все едно не я е имало, въпреки че Давид ни свързва. Но засега съм намерила свой подход и контактите ни за детето минават през телефона на Теодор.

Теодор с какво те убеди, че е мъжът за теб?

Теодор със сигурност има повече достойнства! За разлика от Илиян, той не иска да е под светлините на прожекторите, нито да обира моите лаври или да участва там, където съм и аз. И това не е никак малко! Теодор е полицай, развива се в неговата сфера, аз – в своята – шоу бизнес. А и съм много самостоятелна, на никого не се облягам и не чакам нищо. От Илиян се чувствах ощетена, той ме виждаше като една, ходеща реклама, което ме изцеди. Бях уморена от неговите проекти, не от своите.

А приятелите останаха ли до теб?

Не мога да кажа, че нямам приятели, но точно, когато най-много ми трябваха като свидетели в съда, все им излизаше работа, притесняваха се и отказваха... Иначе приятели за маса, за ядене и пиене, има много.

Но сега, като родих, не можах да повярвам колко много поздравления и честитки получих дори от съвсем непознати хора, както и подаръци за бебето, погачи за здраве, цветя... Както казаха в болницата: „Хората те обичат!”

Не мислиш ли, че бракът може и да ощети човек понякога?

Не знам, зависи... Детето е по-важно от брака, поне така мисля аз. С Теодор нямаме брак, но любовта ни е чиста!

На какво отдаваш тази борбеност и самостоятелност, които носиш?

Това е характер, според мен - или се раждаш такъв, или това не се учи. Сигурно затова раждам само мъжки рожби (смее се)... Защото съм чувала, че ако имаш силен характер, имаш синове.

Какво хубаво още ти предстои?

На 21 февруари ще имам рожден ден, като датата съвпада с погачата на Кай. Мисля да поканя бабите от Банско, за да омесят погачата му, както и да му ушият народна носия. Ще бъде много хубаво да дойдат в Пловдив! Защото засега живеем и там, и в София, предимно заради моите ангажименти.

 




В категории: Лайфстайл


Коментари
Тервел ИЛИЕВ Николай Пелтеков става шеф на СДВР Николай Пелтеков става шеф на СДВР 10/06/2026, Сряда 19:20 3
Тервел ИЛИЕВ Как да приготвим съвършен хляб без умора Как да приготвим съвършен хляб без умора 10/06/2026, Сряда 19:00 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Спецченгета атакуваха къщата на Янко от кв. Победа, намериха много пликчета с пико Спецченгета атакуваха къщата на Янко от кв. Победа, намериха много пликчета с пико В имота са били и двама негови авери - 28-годишният Янко Русев и 35-годишният Веселин Василев Бургаски акробати обраха златните медали на международния турнир в Азербайджан Бургаски акробати обраха златните медали на международния турнир в Азербайджан На престижното състезание в Баку те представиха достойно България, коментира кметът Димитър Николов Черноморието посреща тенис събитието на сезона: Topscooters Open взривява Бургас (ВИДЕО) Черноморието посреща тенис събитието на сезона: Topscooters Open взривява Бургас (ВИДЕО) Събитието се организира с безрезервната подкрепа на Rotary Club Burgas и застава зад благородната кауза „Път към самостоятелност“ - квалификационна и менторска програма за младежи, лишени от родителски грижи Той танцува само една... пролет Той танцува само една... пролет Нелеп сценарий /в доста нелепата сценарийна практика на ПП-ДБ и най-вече на ПП/, който цели „изработването“ на звезда, на герой, който да им спечели бъдещите президентски избори Знаете ли, че спасителят на София е бил консул и в Бургас, и то цели 4 години? Знаете ли, че спасителят на София е бил консул и в Бургас, и то цели 4 години? След заповедта на Осман Нури паша от януари 1878 година за опожаряване на града, трима европейски дипломати отказват да го напуснат  Safar и Mab Drum пренасят духа на Сен Тропе на морския бряг у нас Safar и Mab Drum пренасят духа на Сен Тропе на морския бряг у нас Cavo Beach Bar & Restaurant дава старт на сезона с гостуването на Mab Drum Оръжието за Украйна не е спряно, военната ни индустрия работи, обяви министърът на отбраната Оръжието за Украйна не е спряно, военната ни индустрия работи, обяви министърът на отбраната Ивелин Първанов от „Възраждане“ пък се скара на колегите си в парламента, държали се като депутати от Върховната Рада на Украйна Нургюл Салимова пред раздяла с България: Ако хаосът в шахмата не спре, ще загубите и мен Нургюл Салимова пред раздяла с България: Ако хаосът в шахмата не спре, ще загубите и мен Най-добрата българска шахматистка предупреди, че политическите войни между двете федерации поставят под риск кариерата ѝ и участието на България на Шахматната олимпиада Младите баскетболисти на Свети Влас отново са най-добрите Младите баскетболисти на Свети Влас отново са най-добрите Те спечелиха бронзовите медали на финалния турнир от Държавното първенство по баскетбол в столицата Стилиян Петров: Когато каузата е чиста и хората са единни, всичко е възможно Стилиян Петров: Когато каузата е чиста и хората са единни, всичко е възможно Благодаря на всеки, който си купи билет. Вие не бяхте там само за да гледате футбол. Вие дойдохте, за да изпратите послание, пише дългогодишният капитан на националния ни отбор
Унгарските депутати се отказват от 40% от заплатите си Унгарските депутати се отказват от 40% от заплатите си Консервативният лидер аргументира мярката, заявявайки в интервю за „Eр Те Ел”, дадено малко след като победи на парламентарните избори през април, че „това е въпрос на смирение“ Европа налага бюджет за лукс на 5-звездните хотели: до 200 евро на вечер Европа налага бюджет за лукс на 5-звездните хотели: до 200 евро на вечер Индексът на Hotels.com за 2026 година нарежда София сред най-изгодните дестинации за луксозен престой, а испанският град Сарагоса оглавява класацията на континента Капан за катастрофи: Критичният недостиг на магистрали заклещи трафика в България Капан за катастрофи: Критичният недостиг на магистрали заклещи трафика в България Министър Иван Шишков алармира за опасен дефицит по пътищата и разкри „криминален сюжет“ с плащания за асфалт на тъмно Биби, внимавай, че оставаш сам: Бруталният ултиматум на Тръмп към Нетаняху взриви Близкия изток Биби, внимавай, че оставаш сам: Бруталният ултиматум на Тръмп към Нетаняху взриви Близкия изток Американският президент предупреди Израел да не чака помощ при нова война с Иран, часове по-късно ракетите полетяха Рок-енд-рол на колела! Как аутсайдерите от Кюрасао спечелиха света още преди първия съдийски сигнал Рок-енд-рол на колела! Как аутсайдерите от Кюрасао спечелиха света още преди първия съдийски сигнал Симпатичните дебютанти отказаха лъскавите возила и доказаха, че във футбола все още има място за чиста и искрена страст Франция настръхна! Хиляди излязоха на бунт след бруталното убийство на 11-годишната Лиана Франция настръхна! Хиляди излязоха на бунт след бруталното убийство на 11-годишната Лиана Яростни протести заляха Париж заради дефектната съдебна система, оставила на свобода насилник с тежко криминално досие Технологична революция в BG смартфоните! ChatGPT превзема Viber Технологична революция в BG смартфоните! ChatGPT превзема Viber Шефът на месинджъра Офир Еял взриви ефира с ексклузивна новина за пълна интеграция на изкуствения интелект и разкри крие ли това риск за личните ни чатове БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки Телевизията трябва да наеме фирма, която да подмени табелите, логата и всяко споменаване на „Арена 8888“ – източник от Женева Едната има 280 апартамента, друга наследява дебели пачки: това са трите най-богати дъщери Едната има 280 апартамента, друга наследява дебели пачки: това са трите най-богати дъщери Напълно различен стил на живот избира Джуна Джунович - дъщерята на модната дизайнерка Мелина и популярния певец Харис Джунович Задържаха двама за рухналата сграда в Гьорлиц – крали скрап и повредили тръба Задържаха двама за рухналата сграда в Гьорлиц – крали скрап и повредили тръба Под отломките загинаха две румънки и един българин
Богомил НИКОЛОВ, активни потребители Богомил НИКОЛОВ, активни потребители Когато големите вериги започнат да продават на много ниски цени, това винаги е заплаха за малките търговци Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, вчера в колата ме изпраскаха и отпред и отзад.
- Обади ли се на полицията и на застрахователя?
- Не ме разбра...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори