×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Рок вечер на острова този петък – Остава и П.И.Ф се качват на една сцена
  • Почина дългогодишният служител на МВР - Пловдив полк. Илия Тодоров
  • АПИ въвежда временна организация на движението по "Хемус" заради премахване на растителност
  • Тотален хаос на ГКПП Калотина : Най-малко час се чака за влизане в България
  • САЩ и Иран отново сядат да бистрят примирие
  • Тежка катастрофа край Пловдив: Шофьор остана заклещен в микробус след удар с камион
  • Тръмп разклати пазарите: Златото поскъпва, петролът се срива
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

След фурора на премиерата на "Моралът е доброто" в Бургас, ще има втора прожекция на филма за доц. Таков


След фурора на премиерата на "Моралът е доброто" в Бургас, ще има втора прожекция на филма за доц. Таков
Веселин Диманов, режисьор на "Моралът е доброто"
24 Януари 2023, Вторник, 11:58 ч.
Автор: Флагман

Лентата ще бъде излъчена повторно на 29-ти януари в Културния дом на НХК

След успеха на премиерната прожекция на „Моралът е доброто“ в Бургас, която изправи публиката в препълнената зала „Тончо Русев“ на крака за продължителни аплодисменти, последвани от близо едночасова дискусия с екипа на филма, документалният филм за живота и дейността на Кристиан Таков ще бъде представен отново пред бургаската публика на 29 януари от 19:00 ч. в Културен дом НХК.

"Моралът е доброто" предизвика фурор в Бургас, напълни залата на Дома на Нефтохимика

За среща със зрителите и дискусия след края на прожекцията ще присъстват авторите на филма, сред които режисьорът по монтаж Димитър Стафидов, който е родом от Бургас.

Филмът "Моралът е доброто" проследява житейския път на доц. Кристиан Таков на фона на историческите събития от последните десетилетия в България.

Във филма са представени множество старателно издирени и непубликувани досега архивни кадри и документи, както и поредица интервюта със семейството, колеги, приятели и съмишленици на доц. Таков. Събрани заедно, те изграждат последователно образа на известния юрист, интелектуалец и общественик и отварят врата към неговия свят. А в този свят думи като истина, справедливост, морал и доброта се доказват всеки ден и с всеки житейски избор, който прави Кристиан. Това е филм-послание за един необикновен човек, дошъл в нашия свят с мисия.

Представен в над 25 града и достигнал до над 13,000 зрители за по-малко от три месеца, "Моралът е доброто" се превръща в един от най-гледаните български документални филми в киносалоните в най-новата ни история.

 


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
3
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Почитаме света Евдокия, вижте кой има имен ден Почитаме света Евдокия, вижте кой има имен ден 04/08/2026, Вторник 08:30 0
Михаил ДИМИТРОВ Български талант подписа с "Валядолид" Български талант подписа с "Валядолид" 04/08/2026, Вторник 07:30 0
3
Коментара по темата
3.
Оня там
24.01.2023 15:53:11
2
1
И къде вие морала и доброто къде......... Явно добре го криете и пускате филми имам въпрос колко пъти сте помогнали и това нормално ли е за вас или просто търсите Внимание..Пуснете си песента на Джансевер плачещо сърце и се чувствайте поздравени за всички които правят добро всеки Божи ден..




..
2.
досадно
24.01.2023 14:14:28
2
0
Умните и красивите си правят и светци !
Скоро и сериал да очакваме за някой герой на либерастията.
1.
Димитър
24.01.2023 12:28:10
0
4
Браво! Нямам търпение да гледам филма!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Проф. Рачев със страховита прогноза за жестока жега и тропични нощи Проф. Рачев със страховита прогноза за жестока жега и тропични нощи Температурите в низините ще се задържат между 36 и 38 градуса повече от 12 дни Почитаме света Евдокия, вижте кой има имен ден Почитаме света Евдокия, вижте кой има имен ден Православната църква тази днес освен мъченицата и седемте отроци от Ефес Издирването на малкия Марти завърши щастливо, момчето прегърна своя спасител Издирването на малкия Марти завърши щастливо, момчето прегърна своя спасител 4-годишното дете изминало около шест километра, а семейното куче останало до него и го пазело Кървава драма с 6-годишно дете: Лицето му е обезобразено Кървава драма с 6-годишно дете: Лицето му е обезобразено Момиченцето е в тежко състояние, прехвърлено е от университетската болница в Стара Загора в пловдивско лечебно заведение  До 38 градуса днес, обявиха жълт код за 20 области До 38 градуса днес, обявиха жълт код за 20 области Горещините ще продължат да набират сила, като до края на седмицата се очакват стойности до 40 градуса Не изхвърляйте водата от климатика: Полезна е, но няма да ви спести стотици евро Не изхвърляйте водата от климатика: Полезна е, но няма да ви спести стотици евро Кондензът може да замести питейната вода при част от домакинските дейности, но не е стерилен и не бива да се използва за пиене, готвене или лична хигиена Лекар предупреди: Бебета, възрастни и хронично болни да бягат от плажа по обед Лекар предупреди: Бебета, възрастни и хронично болни да бягат от плажа по обед Чадърът не спира прегряването, а главоболието, гаденето и внезапната отпадналост могат да бъдат първите сигнали за опасно обезводняване Две мини избухнаха след срещата на регионалния министър в Бургас Две мини избухнаха след срещата на регионалния министър в Бургас На дискусията за пътищата в региона поканили само депупатите от ПБ, нито един от опозицията  Юли обърна календара: Сняг по върховете и 107 литра дъжд за денонощие Юли обърна календара: Сняг по върховете и 107 литра дъжд за денонощие Месецът е най-хладният и валежен юли след 2019 г., но контрастите остават огромни - от едва 13% от нормата в Малко Търново до 371% край Варна Симеон Цветков: Негативната кампания не прекърши сезона, Северният плаж в Бургас посреща туристи от цял свят Симеон Цветков: Негативната кампания не прекърши сезона, Северният плаж в Бургас посреща туристи от цял свят Шепа скъпи обекти и негативната кампания в началото на лятото не успяха да съсипят бранша - българите и чужденците отново избират родното Черноморие
Тръмп заплаши Иран с обезглавяване, а от Техеран отговориха със закана за много жертви Тръмп заплаши Иран с обезглавяване, а от Техеран отговориха със закана за много жертви Във Вашингтон твърдят, че преговорите вече са започнали, но иранските власти признават единствено за контакти с Оман за Ормузкия проток Зеленски повери на Рустем Умеров преговорите за край на войната Зеленски повери на Рустем Умеров преговорите за край на войната Бившият военен министър ще оглави и украинското външно разузнаване, като поема дипломатически и отбранителни задачи Български талант подписа с "Валядолид" Български талант подписа с "Валядолид" 18-годишният вратар Стефан Михайлов напуска школата на "Национал" и продължава развитието си в Испания Дронове удариха турски кораб в Черно море, трима моряци са в тежко състояние Дронове удариха турски кораб в Черно море, трима моряци са в тежко състояние Плавателният съд се запалил край Новоросийск, а продължаващата опасност от нови атаки затруднила спасителната операция Лекар предупреди: Бебета, възрастни и хронично болни да бягат от плажа по обед Лекар предупреди: Бебета, възрастни и хронично болни да бягат от плажа по обед Чадърът не спира прегряването, а главоболието, гаденето и внезапната отпадналост могат да бъдат първите сигнали за опасно обезводняване Юли обърна календара: Сняг по върховете и 107 литра дъжд за денонощие Юли обърна календара: Сняг по върховете и 107 литра дъжд за денонощие Месецът е най-хладният и валежен юли след 2019 г., но контрастите остават огромни - от едва 13% от нормата в Малко Търново до 371% край Варна Огнен ад край Спокейн: 60 000 души са евакуирани, 600 сгради изгоряха Огнен ад край Спокейн: 60 000 души са евакуирани, 600 сгради изгоряха Три неконтролирани пожара достигнаха жилищни квартали, оставиха хиляди без ток и принудиха властите да мобилизират Националната гвардия Една от най-малките държави в света официално си върна древното име Една от най-малките държави в света официално си върна древното име Науру вече е Република Наоеро, а промяната връща местното произношение, изместено през колониалната епоха Тази държава е най-доброто място за нов живот през 2026 г. Тази държава е най-доброто място за нов живот през 2026 г. Балтийската страна оглави глобална класация благодарение на банковата си система, бизнес средата и сигурността за семействата Руското разузнаване твърди, че ЕС няма да приеме Украйна, решенията на Брюксел показват друго Руското разузнаване твърди, че ЕС няма да приеме Украйна, решенията на Брюксел показват друго СВР не представи доказателства за предполагаемите вътрешни разговори, а през юни и юли бяха отворени два преговорни клъстера
Проф. Даниел ВЪЛЧЕВ Проф. Даниел ВЪЛЧЕВ Моето име се завъртя в какви ли не конфигурации, в какви ли не чудесии, но аз няма да се кандидатирам Виц на деня Виц на деня Мъж се прибира и казва на жена си:
- Скъпа, исках да ти купя цветя, но цветарският магазин беше затворен, затова съм ти взел бирички.
Виц на деня Виц на деня Тя:
- Отново си пиян! Вчера бях толкова щастлива, че си трезвен!
Той:
- Днес е мой ред да съм щастлив.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Господи, жена ми е толкова глупава, ама тооолкова глупава! Благодаря ти, Господи!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори