Съдът в Индия се произнесе относно причината за „всички проблеми на земята“
„В деня, в който нито капка кравешка кръв не падне на земята, всички проблеми ще бъдат решени и благосъстоянието на земята се възцари”, се казва в решението на съда
Съвременните проблеми са причинени от разпространението на избухливостта и гнева, с която може да се справим, като се откажем от клането на крави, чиито страдания носят бедствие за хората, постанови съдия в Индия. Съд в индийския щат Гуджарат осъди заподозрян контрабандист на крави на доживотен затвор, а по време на обявяването на присъдата, съдия Самир Винодчандра Виас каза, че всички проблеми на света ще бъдат решени, когато се спре клането на крави, пишат тамошните медии.
„В деня, в който нито капка кравешка кръв не падне на земята, всички проблеми ще бъдат решени и благосъстоянието на земята се възцари”, се казва в решението на съда.
Там се изтъква още, че кравата е не само животно, но и олицетворение на майката.Лошото транспортиране и клането на крави е „въпрос на болка и скръб“, продължи съдията, а „къщите, направени от кравешка тор, не се влияят от атомна радиация“.
Според него кравешката урина служи като лек за много нелечими болести и „ако кравите останат нещастни, тогава нашето богатство и имущество изчезват“. Виас подчерта, че популацията на кравите е намаляла драстично и един ден ще дойде време, когато кравите ще ги гледаме само на картинка.
„Проблемите, които съществуват днес, са свързани с разпространението на гнева и избухливия темперамент. Единствената причина за растежа им е клането на крави. Докато това не бъде напълно забранено, изменението на световния климат не може да бъде спряно“, постанови съдът.
Риби: след 11 февруари 2026 г. започва период, който ще промени посоката ви
Мъж потроши жилището на бившата си приятелка в Стара Загора
Обраха офис на СКАТ
Нов кръг мирни преговори за Украйна започна в Абу Даби
ИТН пред Йотова служебният премиер не бива да е политическа фигура
И в Гърция ситуацията не е розова, домакинства се борят да свържат двата края
Ченгета от РУ-Малко Търново спипаха дрогиран шофьор край село Извор
Един от изпълнителите на „А дано, ама надали“ навършва 38 години
Пътят, по който можеш да поемеш, ако си студент или млад творец с дух на предприемач
Нямаме никакви сили повече да се борим - съобщение до майката на собственика преди трагедията в хижа „Петрохан“
Кметът Николай Димитров представи стратегията за туризма като основа за устойчивото развитие на Несебър
Уроци за хигиена хранене и отношения влизат в училище
