Изведоха с белезници арестуван за наркоразпространение от кв. Победа (ВИДЕО)
Проверяват се адреси, търговски обекти на няколко места в Бургаска област
Изведоха с белезници млад мъж от адреса в кв. Победа, на който тече претърсване. Той е арестуван по подозрения, че е свързан с наркоразпространение, съобщи началникът на Отдел "Охранителна полиция и КАТ" комисар Марин Димитров, който е на мястото и следи изпълнението на специализираната полицейска операция.
"Проверяват се адреси, търговски обекти на няколко места в Бургаска област. Има задържани лица и предмети, които са обект на престъпление като кражби и икономически престъпления", добави комисарят.
Акцията е срещу битовата престъпност.
Извънредно! В бургаския кв. Победа почерня от полиция, претърсват луксозен имот
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана

ПО ПОДОЗРЕНИЕ, а дали е така? Ами ако се окаже, че не разпространява, к’во праим ааа???
Тигана е сложен, без да в хваната рибата.
Впрочем , щом се никваш като адреса на полицията , може и да работиш там, ще се ползваш а предимство, така да се каже !
Но "много хора" не работят там и са наясно с "резултатите" на бургаската полиция!
Стефан,Стефан трябва,живее до участъка им в Победа,в случай че колегите му са слепи.Бивш затворник,сега доносник,снася им информация.Всъщност се казва Симеон,жена негърка!.Дори и Вашите деца Господа полицай идват да си пазаруват друсан чай,пико,крадени неща!.Нека хак ви е да са зависими и Вашите!.Шматки!