Изведоха с белезници арестуван за наркоразпространение от кв. Победа (ВИДЕО)
Проверяват се адреси, търговски обекти на няколко места в Бургаска област
Изведоха с белезници млад мъж от адреса в кв. Победа, на който тече претърсване. Той е арестуван по подозрения, че е свързан с наркоразпространение, съобщи началникът на Отдел "Охранителна полиция и КАТ" комисар Марин Димитров, който е на мястото и следи изпълнението на специализираната полицейска операция.
"Проверяват се адреси, търговски обекти на няколко места в Бургаска област. Има задържани лица и предмети, които са обект на престъпление като кражби и икономически престъпления", добави комисарят.
Акцията е срещу битовата престъпност.
Извънредно! В бургаския кв. Победа почерня от полиция, претърсват луксозен имот
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

ПО ПОДОЗРЕНИЕ, а дали е така? Ами ако се окаже, че не разпространява, к’во праим ааа???
Тигана е сложен, без да в хваната рибата.
Впрочем , щом се никваш като адреса на полицията , може и да работиш там, ще се ползваш а предимство, така да се каже !
Но "много хора" не работят там и са наясно с "резултатите" на бургаската полиция!
Стефан,Стефан трябва,живее до участъка им в Победа,в случай че колегите му са слепи.Бивш затворник,сега доносник,снася им информация.Всъщност се казва Симеон,жена негърка!.Дори и Вашите деца Господа полицай идват да си пазаруват друсан чай,пико,крадени неща!.Нека хак ви е да са зависими и Вашите!.Шматки!