Изведоха с белезници арестуван за наркоразпространение от кв. Победа (ВИДЕО)
Проверяват се адреси, търговски обекти на няколко места в Бургаска област
Изведоха с белезници млад мъж от адреса в кв. Победа, на който тече претърсване. Той е арестуван по подозрения, че е свързан с наркоразпространение, съобщи началникът на Отдел "Охранителна полиция и КАТ" комисар Марин Димитров, който е на мястото и следи изпълнението на специализираната полицейска операция.
"Проверяват се адреси, търговски обекти на няколко места в Бургаска област. Има задържани лица и предмети, които са обект на престъпление като кражби и икономически престъпления", добави комисарят.
Акцията е срещу битовата престъпност.
Извънредно! В бургаския кв. Победа почерня от полиция, претърсват луксозен имот
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

ПО ПОДОЗРЕНИЕ, а дали е така? Ами ако се окаже, че не разпространява, к’во праим ааа???
Тигана е сложен, без да в хваната рибата.
Впрочем , щом се никваш като адреса на полицията , може и да работиш там, ще се ползваш а предимство, така да се каже !
Но "много хора" не работят там и са наясно с "резултатите" на бургаската полиция!
Стефан,Стефан трябва,живее до участъка им в Победа,в случай че колегите му са слепи.Бивш затворник,сега доносник,снася им информация.Всъщност се казва Симеон,жена негърка!.Дори и Вашите деца Господа полицай идват да си пазаруват друсан чай,пико,крадени неща!.Нека хак ви е да са зависими и Вашите!.Шматки!