Изведоха с белезници арестуван за наркоразпространение от кв. Победа (ВИДЕО)
Проверяват се адреси, търговски обекти на няколко места в Бургаска област
Изведоха с белезници млад мъж от адреса в кв. Победа, на който тече претърсване. Той е арестуван по подозрения, че е свързан с наркоразпространение, съобщи началникът на Отдел "Охранителна полиция и КАТ" комисар Марин Димитров, който е на мястото и следи изпълнението на специализираната полицейска операция.
"Проверяват се адреси, търговски обекти на няколко места в Бургаска област. Има задържани лица и предмети, които са обект на престъпление като кражби и икономически престъпления", добави комисарят.
Акцията е срещу битовата престъпност.
Извънредно! В бургаския кв. Победа почерня от полиция, претърсват луксозен имот
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове

ПО ПОДОЗРЕНИЕ, а дали е така? Ами ако се окаже, че не разпространява, к’во праим ааа???
Тигана е сложен, без да в хваната рибата.
Впрочем , щом се никваш като адреса на полицията , може и да работиш там, ще се ползваш а предимство, така да се каже !
Но "много хора" не работят там и са наясно с "резултатите" на бургаската полиция!
Стефан,Стефан трябва,живее до участъка им в Победа,в случай че колегите му са слепи.Бивш затворник,сега доносник,снася им информация.Всъщност се казва Симеон,жена негърка!.Дори и Вашите деца Господа полицай идват да си пазаруват друсан чай,пико,крадени неща!.Нека хак ви е да са зависими и Вашите!.Шматки!