×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Властта дава 120 лв. коледни добавки на над 530 000 пенсионери
  • Северният подход към тунела под Шипка получи разрешение за строеж
  • Украйна: Досега Европа не се подготвяше сериозно за война на своя територия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Изведоха с белезници арестуван за наркоразпространение от кв. Победа (ВИДЕО)


Изведоха с белезници арестуван за наркоразпространение от кв. Победа (ВИДЕО)
Началникът на Отдел "Охранителна полиция и КАТ" комисар Марин Димитров е на мястото и следи изпълнението на специализираната полицейска операци
24 Януари 2023, Вторник, 08:00 ч.
Автор: Флагман.Бг

Проверяват се адреси, търговски обекти на няколко места в Бургаска област

Изведоха с белезници млад мъж от адреса в кв. Победа, на който тече претърсване. Той е арестуван по подозрения, че е свързан с наркоразпространение, съобщи началникът на Отдел "Охранителна полиция и КАТ" комисар Марин Димитров, който е на мястото и следи изпълнението на специализираната полицейска операция.

"Проверяват се адреси, търговски обекти на няколко места в Бургаска област. Има задържани лица и предмети, които са обект на престъпление като кражби и икономически престъпления", добави комисарят. 

Акцията е срещу битовата престъпност.

Извънредно! В бургаския кв. Победа почерня от полиция, претърсват луксозен имот


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
23
Коментара
Флагман.БГ Колко българи живеят с воден режим? Колко българи живеят с воден режим? 20/11/2025, Четвъртък 21:20 0
Флагман.БГ Знаете ли какво е шакшука Знаете ли какво е шакшука 20/11/2025, Четвъртък 21:00 0
Флагман.БГ Синоптик: Снегът и зимата са близо Синоптик: Снегът и зимата са близо 20/11/2025, Четвъртък 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Винисиус със сензационен трансфер Винисиус със сензационен трансфер 20/11/2025, Четвъртък 20:18 0
23
Коментара по темата
23.
До 18
24.01.2023 18:51:53
3
4
Тъп ли е,а?Той щ'ото е тъп,за това стигна до комисар!Неграмотнико,стиска ли ти да му го кажеш в очите?
22.
Гичо Вичев Окото
24.01.2023 17:03:10
0
5
Мен не могат да ме хванат щото съм много бърз с колелото, карам с 300 кат матор. Катъра искал да ме хване....да ама не
21.
Кофти джандар
24.01.2023 14:14:29
0
3
Полицайте вече са повече от айдуците в Бургазъ
20.
torbalan ТЕЛК??
24.01.2023 14:02:02
1
4
ТОРБАЛАН НАИСТИНА ЛИ СИ Е ДОКАРАЛ ДИАБЕТ ТИП 2? ТОВА ОТ ХОРМОН НА РАСТЕЖА СЪЩО ЛИ СЕ ПОЛУЧАВА?
19.
ДО 18
24.01.2023 13:41:42
3
4
Малеее, то си личи кой е тъп. Научи се да пишеш, смешник!
18.
Малееее
24.01.2023 13:28:45
4
5
И комисара е много тъп и смешен царвулче
17.
Така, така
24.01.2023 11:03:03
2
10
“Той е арестуван по подозрения, че е свързан с наркоразпространение.”

ПО ПОДОЗРЕНИЕ, а дали е така? Ами ако се окаже, че не разпространява, к’во праим ааа???
Тигана е сложен, без да в хваната рибата.
16.
Въй
24.01.2023 10:41:22
1
12
Електората на Гроб
15.
До 15
24.01.2023 10:18:15
3
14
Аве ей, шапкар комплексарски, не забравяй, че от моите данъци ти взимаш заплата. И ако не искаш да работиш, напускаш и отиваш да береш ягоди или да миеш кенефи. Ама как да стане като си дал сумати кинти на някой за да те "оправи" в полицията. Паразит прост! 100про си някой чекеджия 90 набор.
14.
Флегми,
24.01.2023 09:57:23
2
21
Не става ясно от статията дали са участвали "доблестни", "сърцати", "професионалисти до мозъка на костите си", "спортуващи цял живот" ( и други малоумни епитети) полицаи или само стероидните бройлери от края на града?
13.
До 13
24.01.2023 09:16:59
4
10
Ако тези дни ти оберат апартамента или ти откраднат колата , върни се тук да ни обясниш пак, как не те е яд от резултатите !
Впрочем , щом се никваш като адреса на полицията , може и да работиш там, ще се ползваш а предимство, така да се каже !
Но "много хора" не работят там и са наясно с "резултатите" на бургаската полиция!
12.
Странна работа
24.01.2023 09:12:37
0
18
Някой е успял да предупреди 5-6 медии да си изпратят камерите на адреса за показния арест , а никой не се сетил да предупреди мангала-наркодилър да си шибне камшика навреме !??
11.
Христо Ботев 46
24.01.2023 09:09:07
24
7
Много ги хора ги яд, че бургаската дирекция е сплотена и е с отлични резултати. Чакат само да пуснат някоя статия и да започнат с помията.
10.
До 11
24.01.2023 09:02:12
13
6
Взимай си хапчетата и отивай да се лекуваш бе цървул. Знаеш ти за полицаите в Бургас, колкото циганите знаят за Космоса.
9.
*********
24.01.2023 08:58:33
0
15
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
8.
*********
24.01.2023 08:52:34
1
18
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
7.
Торбалан Чолакова чешма
24.01.2023 08:42:56
2
11
аз съм твърдо против наркотиците,постоянно следя мойте смотани деца,само аминокиселини и протеин,че се прецаках с тоя разтежен,ся съм резистентен съм към инсулин, диабет тип 2 имам ,с тръба съм в задницата,с половин бъбреци,две думи 265% инвалидност имам,искам държавата да вдигне пенсията,как да живея с 200лв,тая г класа не мога да я зареждам с 20лв на бензиностанцията
6.
Аз съм
24.01.2023 08:35:29
0
15
Мангалите се празнят в пикоти и вие след това го шмъркате. Мама ви замаляла, зависима от циганска сперма.
5.
Дони и Нети
24.01.2023 08:33:58
1
8
Очаквайте скоро доказателства
4.
Ееееее
24.01.2023 08:31:55
1
22
Улиците в квартала нещо много празни, защо така?! Друг път ври и кипи от мангусти, които крещят, а сега?
3.
Промяната
24.01.2023 08:24:32
5
37
Най-смешната полиция е бургаската, комплексари до не знай къде. Само пенсионери и хора защитаващи олигарсите. Трябва пълна промяна.
2.
PR.
24.01.2023 08:23:44
0
20
Pokazahme se! Stiga tolkoz!
1.
Яна
24.01.2023 08:23:17
3
22
Смях,смях не задаржахте когото трябва!
Стефан,Стефан трябва,живее до участъка им в Победа,в случай че колегите му са слепи.Бивш затворник,сега доносник,снася им информация.Всъщност се казва Симеон,жена негърка!.Дори и Вашите деца Господа полицай идват да си пазаруват друсан чай,пико,крадени неща!.Нека хак ви е да са зависими и Вашите!.Шматки!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Планът на Тръмп за Украйна несправедлив! Фалирала ли е Европа и може ли да спаси Киев от капитулация? Планът на Тръмп за Украйна несправедлив! Фалирала ли е Европа и може ли да спаси Киев от капитулация? Тежко и неприятно е, но Киев загуби войната, а няма случай, при който победителят да приеме условията на загубилият, коментира председателят на ВМРО Продажбата на правителствения „Фалкон“ била евтин PR, сценарият бил като с Коледните добавки Продажбата на правителствения „Фалкон“ била евтин PR, сценарият бил като с Коледните добавки Уж разтоварват данъкоплатеца и в същото време изсипват в бюджета 2 млрд. лева за 8 км пътна отсечка на околовръстното в София, коментира бивш министър Спецакция в кв. “Кумлука”, ромският барон Пандурито е сред задържаните Спецакция в кв. “Кумлука”, ромският барон Пандурито е сред задържаните Ченгетата го спипали в крачка, докато продава друсан чай Колко българи живеят с воден режим? Колко българи живеят с воден режим? Над 23 000 души все още са с режим на водата у нас, миналата година обаче ситуацията бе по-тежка 5 години затвор за полицайката Симона, която носила стълба на Семерджиев да се укрие след катастрофата 5 години затвор за полицайката Симона, която носила стълба на Семерджиев да се укрие след катастрофата  Адвокатът Марио Найденов поиска тя да даде обяснения при закрити врата поради възможно разкриване на факти, свързани с личния ѝ живот Извънредно! Автобус гори на пътя Айтос - Бургас Извънредно! Автобус гори на пътя Айтос - Бургас Пътниците са извозени безопасно  Мафия, крещят хиляди на протест в защита на Благо Коцев Мафия, крещят хиляди на протест в защита на Благо Коцев Варненският кмет и Никола Барбутов са зад решетките 130 дни, а (НЕ)издирваният прокурорски син се излежаваше на плажа в Черноморец, каза Лена Бориславова Асен Василев: Мафията краде бъдещето ви, за да си захранва бухалките, да я спрем! Асен Василев: Мафията краде бъдещето ви, за да си захранва бухалките, да я спрем! Няма да се откажат тези хора, докато не ни пробутат германски данъци с български заплати, каза той Central Park Burgas предоставя възможност да се докоснете до най-великите български футболни екипи Central Park Burgas предоставя възможност да се докоснете до най-великите български футболни екипи Най-модерният комплекс на Балканите, в партньорство с Bulgarian Football Shirts, привлича посетители от цялата страна с уникална историческа изложба Чужденец предизвика тежка катастрофа в Бургаско Чужденец предизвика тежка катастрофа в Бургаско Колата на украинец се озова на тротоара
Президент участвал в човешките сафарита в Сараево? Президент участвал в човешките сафарита в Сараево? Обвинението срещу сръбския президент беше повторено от сръбския адвокат Чедомир Стойкович, който оказва натиск върху магистратите в Белград да започнат разследване Русия дава на Индия технологии за изтребители от пето поколение Русия дава на Индия технологии за изтребители от пето поколение Всички индийски искания са напълно приемливи, обявиха от Кремъл Кая Калас: Без нас никой мирен план на Тръмп и Путин няма да проработи Кая Калас: Без нас никой мирен план на Тръмп и Путин няма да проработи Не сме чули никакви отстъпки от Русия, каза естонката Винисиус със сензационен трансфер Винисиус със сензационен трансфер Ливърпул го иска Зеленски потвърди: Тръмп ми връчи мирен план с Русия Зеленски потвърди: Тръмп ми връчи мирен план с Русия Не е ясно дали Киев ще приеме Тръмп ще се срещне с новоизбрания кмет на Ню Йорк Тръмп ще се срещне с новоизбрания кмет на Ню Йорк Двамата ще обсъдят публичната сигурност, икономическата сигурност и дневния ред за достъпни жилища, за които над 1 млн. нюйоркчани гласуваха пред по-малко от две седмици, каза тя. Как дезинформацията в Telegram превърна украински тийнейджъри в инструмент за атаки Как дезинформацията в Telegram превърна украински тийнейджъри в инструмент за атаки Изключително трудно да се установи кой стои зад тези настъпления   Желанията ще се сбъднат на 4 зодии днес Желанията ще се сбъднат на 4 зодии днес Този ден ще отвори врати, които досега са изглеждали затворени или непроходими Тръмп ще позволи публикуването на досиетата "Епстийн" Тръмп ще позволи публикуването на досиетата "Епстийн" Двете камари на Конгреса на САЩ вече го одобриха Министърът на енергетиката в Украйна избяга от страната, поради корупционният скандал  Министърът на енергетиката в Украйна избяга от страната, поради корупционният скандал  След като на пленарното заседание парламентът гласуваха уволнението и заедно с това на министъра на правосъдието Герман Галушченко
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Да спрат парите за касички и бухалки, вместо да вдигат данъци и осигуровки Виц на деня Виц на деня - Скъпи, преди сватбата каза, че си ходил в Азия, Африка, Америка. А сега къде ще отидем с теб?
- Защо трябва да ходим някъде? Аз ще ти разкажа всичко!
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, от това деколте сутиенът ти се вижда!
- Ми, нека се вижда, двеста лева струва!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако мъж е на колене пред жена, значи и прави предложение. Ако жената е на колене пред мъжа, значи е приела предложението.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори