Англичанка влезе с бясна скорост в двора на къщата на жена от сунгурларското село Костен
42-годишната шофьорка блъснала Тойотата си първо в оградата, а после „изорала“ градинката на собственичката
Английска гражданка влезе с бясна скорост в двора на къщата на жена от сунгурларското село Костен. Случаят е от петък вечер, когато около 20 часа, 42-годишната чужденка била зад волана на лекия си автомобил Тойота „Ланд Крузер“ и загубила контрол над управлението.
По данни на МВР, инцидентът е вследствие на движение с несъобразена с пътните условия / мокро пътно платно/скорост. Шофьорката първо помела оградата на селския дом, а след това буквално „изорала“ градинката на собственичката.
От катастрофата англичанката е с фрактура на две ребра, била е настанена за лечение в хирургично отделение на УМБАЛ – Бургас. Без опасност за живота.
Проблем с нервите - как да контролираме гнева си
Ейса на Гришо разкри за огромна лична трагедия
Знаете ли какво правят толкова дълго децата ви на телефона?
Как да изперем бели дрехи без пожълтяване - лесни домашни методи
"Вдовицата в бяло" стана на 63 - помните ли я
Коя зодия ще се радва на голям късмет на 27 февруари според астролози
Чудесни новини за Мони Николов и болната звезда Деру
Какво се случва, когато смесваме различни видове алкохол - рискове за здравето и тежки последици
Министър Ирена Георгиева обсъди с бранша подготовката за Джирото
Свински пържоли на фурна с картофи - сочна и лесна домашна рецепта
Огромен скандал: Скрита камера снимала футболистки под душа
Отпускат 150 000 евро за училището в Русокастро
