×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Двама души са застреляни близо до летището на Франкфурт
  • 6000 удара за 10 дни: Войната с Иран източва американските арсенали
  • Само за две седмици: Русия възстанови $10 млрд. от дефицита си за 2026
  • Акция срещу купуването на гласове се провежда в Бургас
  • Новият лидер на Иран: Моджтаба Хаменей - с милиардна финансова империя в Европа?
  • Иран иска да премести мачовете си от груповата фаза на Мондиала в Мексико
  • Шри Ланка обявява всяка сряда за почивна, за да се пести гориво
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Втори шанс? Даниел Петканов и Александра се събраха


22 Януари 2023, Неделя, 20:00 ч.
Автор: Флагман

Бившите съпрузи тези дни изненадващо заминаха заедно със сина си Габриел на почивка в Тайланд

Александра Богданска и Даниел Петканов неочаквано се събраха. Бившите съпрузи, които обявиха края на брака си през февруари, миналата година, тези дни изненадващо заминаха заедно със сина си Габриел на почивка в Тайланд. Въпреки че не споделят общи снимки, предположенията, че Алекс и Дани са дали нов шанс на любовта си не закъсняха.

„Това пътуване е като глътка свеж въздух за мен, за да си почина от мен самата! Цялата история е много вълнуваща, но не мисля да разказвам сега, защото съм дошла да си почивам!”, сподели моделката към първите снимки от Тайланд. Тя определи ваканцията като предизвикателство. Вероятно защото замина не сама със сина си, както досега, а и с Даниел, с когото е разделена. Освен това още по пътя се появили грижи. Това стана ясно от кадър от самолета. Алекс спи, омаломощена от дългия път, а синът й Габриел изглежда не се чувства добре и заради температурата, която вдигнал по време на полета. „След 10-часов полет и 39,6 градуса на него... с Габриел вече сме отчаяни”, написа Алекс към кадъра, в който се вижда, че на челото на сина й има кърпичка, вероятно намокрена.

За щастие, следващите снимки, които моделката споделяше не будеха тревога. Алекс и малкия Габриел, който явно бързо се е възстановил, позират все усмихнати на фона на екзотични гледки. Таткото Даниел, който без съмнение е фотографът, не е пропуснал да снима и разходката им с яхта. И той споделяше кадри, показващи красивите плажове и приказната природа, на която се наслаждават. Типично в свой стил, Даниел, който стана известен като репортерът, задаващ неудобни въпроси на непознати, снима и нощните забавления – танцьорки на пилони, които кършат тела над главите на клиенти в питейни заведения на открито. Даниел се снима и с местна девойка. Всъщност не е ясно дали е момиче, момче или момиче-момче. Тъкмо с това той предизвика и последователите си – да познаят дали не е от „третия пол”.

Повечето им последователи обаче се вълнуват най-вече от въпроса дали са се събрали. Още повече, че се появи съмнение, че спят в една стая. Поводът бе снимка, на която се вижда голяма спалня, а до нея – разтегателен диван, застлан със завивки като за дете. Така че нищо чудно семейната ваканция да е помирителна за бившите съпрузи, а не просто компромис заради сина им. Все пак мнозина допуснаха, че Александра и Даниел Петканови са се решили на съвместното пътуване тъкмо за да зарадват сина си, който със сигурност обича да ги вижда заедно и тримата да прекарват пълноценно време. Не са малко и тези, които допускат, че бившите съпрузи са си дали нов шанс и ваканцията в Тайланд е символ тъкмо на това. Каква е истината, тепърва ще се разбере. Алекс и Дани винаги откровено са коментирали случващото се помежду им, дори твърде лични въпроси.

Така направиха и при раздялата си. Заедно и всеки по отделно в продължение на седмици, те обясняваха защо са се решили на развод, как се е стигнало до него, какви поуки ще си вземат, в какви отношения са вече и всички съпътстващи темата подробности. „Случи се един шок за мен! Имам вина за това, защото не съм усетила индикация, че нещо му е липсвало. Бях решила, че Даниел е моят мъж, от него ще имам деца и това е завинаги. Не забелязвах фините нотки и промяната в характера... Няма трети човек – нито от моя страна, нито от негова страна”, казвала е Александра.

Когато се запознали, Даниел бил на по-високо стъпало в професионален план, но тя бързо го настигнала и даже надминала, благодарение на трудолюбието и постоянството си. В крайна сметка личното й израстване допринесло за раздялата им, защото Даниел май имал нужда от жена, която да превъзхожда. В откровенията си Алекс е казвала, че и двамата имали вина за развода. Своята тя виждала в неправилното отношение към Даниел. Мислела, че може да го мотивира, така както прави със себе си, но той е по-различен. Затова резултатът бил друг. „Аз съм му казвала: „Давай, ще се справиш! Можеш още!”. Само че вместо да се мотивира и да е по-деен, той още повече се затварял в себе си. Трябвало, смята Александра, вместо това да го нахъсва с комплименти. „Просто не съм такава жена, която да може да се изкриви така”, признава тя.

Желанието на Даниел да се разделят било абсолютна изненада за нея. Още повече, че той го заявил, малко след като си направили ринопластиките. Алекс била втрещена, защото в този период с Даниел даже често говорели, че е време да имат второ дете. Затова не предполагала, че се задава раздяла. Тя не забелязвала промените в характера и поведението му, а и смятала, че ако нещо го тревожело, щял да й каже, за да го обсъдят. Даниел пък очаквал тя да го пита дали нещо го притеснява. „Не, аз не мога с теб, до теб, аз съм половин човек”, казал й той.

След шока, Александра била връхлетяна от болката, обидата и други все негативни емоции. Около месец тя имала надежда, че ще съумеят да се разберат. Смятала, че това е временна криза. Проумяла, че не е, когато Даниел й казал, че не е щастлив с нея. Стресът от раздялата и бързият развод се отразили доста зле на манекенката. Започнала да посещава психолог, за да се справи с негативните емоции. Те имали и физическо изражение - косата й взела да капе застрашително. Загубила гласа си, който все още е по-нисък от обичайното. Известно време страдала от безсъние и спяла по 3-4 часа на денонощие.

В крайна сметка Алекс успя да се закрепи и да продължи напред. Даниел също започна начисто. За отношенията си пък и двамата са казвали, че са чудесни и заедно се грижат за сина си Габриел. Предстои да се разбере дали когато се завърнат в София, пак ще живеят под един покрив като семейство, писа "Уикенд".


В категории: Лайфстайл


5
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Зодиите с най-голямо чувство за хумор Зодиите с най-голямо чувство за хумор 17/03/2026, Вторник 18:40 0
Тервел ИЛИЕВ Как да премахнете миризми от килими и мебели Как да премахнете миризми от килими и мебели 17/03/2026, Вторник 18:18 0
5
Коментара по темата
5.
Гачо
23.01.2023 09:27:29
1
8
Събрали се проститутка и клоун и решили да стават звезди….
4.
...
23.01.2023 06:28:10
0
10
защо занимавате изобщо обществото с разни такива простовати индивиди,никому полезни със съществуването си? ...как може изобщо да е новина това,какви са тез...Бони и Клайд ли са...Христо Ботев...кви са тези палячовци двамата?
3.
3ъп
23.01.2023 00:14:13
0
3
Ami da to snimkata qsno pokazva

Kоня трява да са язди
2.
Ганьо
22.01.2023 21:03:15
0
15
Аман от тези шаблонни и пластмасови получовеци. Досега трябваше да са си заврели главите в задните дворове от срам с това лицемерно и двулично представяне пред обществото.
1.
Бургазлия
22.01.2023 20:04:40
1
7
Местя го в другия крачол
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Д-р Атанас Атанасов оглави агенция „Медицински надзор“ Д-р Атанас Атанасов оглави агенция „Медицински надзор“ Той ще работи за дигитализацията на регистъра на чакащите за трансплантация и за подобряване на взаимодействието между лечебните заведения Наградиха невидимите супергерои на Бургас (снимки) Наградиха невидимите супергерои на Бургас (снимки) Инициативата е изградена с ясната цел,  да даде видимост на хората, които обикновено остават незабелязани   Наркобосовете от кв. Победа криели дрогата в статуетка на Буда, ченгетата обаче я надушиха Наркобосовете от кв. Победа криели дрогата в статуетка на Буда, ченгетата обаче я надушиха Една от стаите на двуетажната къща е била превърната в лаборатория за пико Прокуратурата повдигна най-тежкото обвинение на психопата Иван, грозят го до 20 години затвор Прокуратурата повдигна най-тежкото обвинение на психопата Иван, грозят го до 20 години затвор Подведен е под наказателна отговорност по чл. 115 и този път няма да му се размине  Kaufland с над 100 нови продукта за хора, които винаги бързат Kaufland с над 100 нови продукта за хора, които винаги бързат Новите продукти са подредени в началото на филиалите, асортиментът залага на качествени, свежи и лесни за приготвяне готвени храни Неописуема драма с 36-годишния бургазлия Станислав, който падна от покрив при трудова злополука Неописуема драма с 36-годишния бургазлия Станислав, който падна от покрив при трудова злополука Седмица след тежка борба за живот младият мъж е издъхнал Димитър Найденов: Листата на ПП-ДБ е готова за силна и позитивна кампания Димитър Найденов: Листата на ПП-ДБ е готова за силна и позитивна кампания Ние сме единствената проевропейска алтернатива Община Бургас продължава почистването на бул. "Демокрация", преместете автомобилите си Община Бургас продължава почистването на бул. "Демокрация", преместете автомобилите си Почистването на улиците в Бургас ще продължи на 21 март, като се изисква премахване на автомобилите в определени часове Туристи в потрес - натъкнаха се на втора хижа "Петрохан" Туристи в потрес - натъкнаха се на втора хижа "Петрохан" Две табели в Бакаджика повдигат въпроса кой и защо свързва себе си с хижата на ужасите на лама Калушев Хамди Улукая: Пътят на кюрдския фермер към мултимилиарден бизнес в САЩ Хамди Улукая: Пътят на кюрдския фермер към мултимилиарден бизнес в САЩ Към 2025 г. различни оценки, базирани на данни от Forbes и Bloomberg, поставят неговото богатство между 13.5 и 14.2 милиарда долара
Да си гей в Иран е забранено, освен ако не си във властта Да си гей в Иран е забранено, освен ако не си във властта На калъп с младо момче там бе хванат дори човекът, натоварен да лови хомосексуалисти и да ги праща на бесилото НАТО разширява противоракетната отбрана в Турция НАТО разширява противоракетната отбрана в Турция Алиансът вече е разположил система за противоракетна отбрана в Източна Турция за защита на радар за ранно предупреждение, който следи ракетната активност в Близкия изток Трус на авиопазара: Подгответе се за по-скъпи билети и по-малко полети Трус на авиопазара: Подгответе се за по-скъпи билети и по-малко полети За да се предпазят от енергийната несигурност, някои превозвачи прибягват до предварително изкупуване на големи количества гориво Тропическа „капсула на времето“: Учени откриха уникална гора на 300 милиона години в Китай Тропическа „капсула на времето“: Учени откриха уникална гора на 300 милиона години в Китай Древната тропическа гора, запазена под вулканична пепел, предлага безпрецедентни възможности за изследване на екосистеми от ранния пермски период Вучич: Сърбия няма намерение да напада Хърватия Вучич: Сърбия няма намерение да напада Хърватия Имаме многопластова отбрана във въздуха и придобиваме още повече, каза сръбският президент Истински приятел: Шон Пен пожертва Оскарите, заради среща със Зеленски Истински приятел: Шон Пен пожертва Оскарите, заради среща със Зеленски „Ти си до Украйна от първия ден“, заяви президентът на Украйна Израел удари високопоставени ирански военни лидери Израел удари високопоставени ирански военни лидери Засегнати са ключови фигури в иранската сигурност В Шри Ланка обяви всяка сряда ще е почивен ден, за да се пести гориво В Шри Ланка обяви всяка сряда ще е почивен ден, за да се пести гориво Правителството предприема мерки за справяне с евентуален недостиг на гориво, причинен от войната в Иран Заплахата от хиперзвукови ракети: какви шансове има България за защита? Заплахата от хиперзвукови ракети: какви шансове има България за защита? Paзpaбoтĸa e нa ĸoмпaниятa Сhіnа Аеrоѕрасе Ѕсіеnсе аnd Іnduѕtrу Соrроrаtіоn (САЅІС), ĸaтo ce явявa eĸcпopтнa вepcия нa пpoтивoĸopaбнaтa YЈ-12. Новият върховен лидер на Иран с 3 милиардна финансова империя в Европа Новият върховен лидер на Иран с 3 милиардна финансова империя в Европа Моджтаба Хаменей контролира милиардни активи в Европа и Близкия изток, включително луксозни имоти в Лондон, съобщава Jerusalem Post
Доналд Тръмп към съюзниците: Доналд Тръмп към съюзниците: Помогнете ни, или ще видите „много лошо бъдеще“ Виц на деня Виц на деня - Готина мацка влиза в студио за татоировка:
- Искам да ми татуирате надпис на зaдникa.
- Добре! Какво искате да пише?
- Входът е от другата страна.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки пробват пуловери:
Продавачката:
- Знаете ли, че са необходими поне три овце, за изплитане вълнен пуловер?
- Ооо?! Дори не знаехме, че могат да плетат!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Хорската завист няма граници, особено ако имаш хубава ракия!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори