Мъж с автомат почерни Китайската нова година, 9 убити
Кадри в социалните мрежи показват, че районът е отцепен, патрулират полицаи, а хора се изнасят с носилки към линейките
Най-малко 9 души са загинали при стрелба в Калифорния по време на празненство по случай Китайската нова година. Инцидентът се е случил в Монтерей Парк, съобщава БЛИЦ.
Десетки полицаи са пристигнали на мястото, включително и хеликоптери. Стрелбата е избухнала в 22 часа в събота (местно време).
Местен собственик на ресторант разказа пред медиите, че трима души са нахълтали в ресторанта и са му казали да заключи вратите. Те му обяснили, че навън има мъж с автомат, който стреля вероятно по нощен клуб.
Нападението е станало около половин час след края на празника за Китайската нова година. Десетки хиляди хора са посетили фестивала през деня.
„Това е изолиран инцидент“, заяви местният заместник-шериф.
Кадри в социалните мрежи показват, че районът е отцепен, патрулират полицаи, а хора се изнасят с носилки към линейките.
Монтерей Парк е град в окръг Лос Анджелис с население около 60 000 души. Там живее една от най-големите азиатски общности в окръг Лос Анджелис.
Владимир Зографски влезе в топ 10 на Олимпиадата в Милано-Кортина
Електрически локомотив пламна в Русе
Бард събира на рождения си ден в Дома на писателя поети и музиканти
Осем години без Дядо Добри: Байлово почете своя най-смирен дарител
Разследват пожара в следствената служба във Враца
Солните стаи в детските градини в Русе под ключ след забрана от здравните власти
Първите пет бронирани машини "Страйкър" пристигнаха на пристанище Бургас
"Шугър деди": Бившият бос на Google с 43 години по-млада любовница
Сандов: Не вярвам, че мъжете от "Петрохан" са се самоубили
Захарова нарече изявленията на Зеленски "блъфове на болен човек"
Оставиха в ареста мъжа, наръгал децата и майка си
Годежен пръстен за 96 пенса разбуни Великобритания покрай Свети Валентин
