Сред ранените при катастрофата на пътя Русе-Бяла има и 14-годишно дете
В събота вечерта пострадаха седем души
Седем души бяха ранени при тежка катастрофа в събота вечер на пътя Русе-Бяла. Сред тях има и 14-годишно дете. Ударът беше между два леки автомобила. В единия от тях – този с българска регистрация, са пътували мъж и жена. В другия – с австрийска регистрация, са пътували петима българи.
Катастрофата е станала в участъка между двата разклона за град Две могили. Веднага на място са били изпратени екипи на полицията и на Спешна помощ, а ранените - откарани три с линейки до Университетската болница в Русе, предава nova.bg.
По първоначална информация се предполага, че фарът на една от колите не работел и това заблудило шофьора на другия автомобил. В резултат на челния сблъсък и двете коли са излетели от пътя.
България пред мач с държава с население от 50 хиляди души
Обир на инкасо близо до столицата
Най-добрата година за автомобилния пазар в България
Бивша звезда на Левски стана наркопласьор?
Нафтата е на 1/2-финал за Купата на България
Шефът на Мосад по спешност в САЩ, ЦРУ - във Венецуела
Русия отвръща на удара: Москва съди Европа за $200 милиарда!
Иранските властимащи изнасят парите си към Дубай
Х се срина
Бивша NFL звезда съди екссъпругата си след признание, че пенисът му бил като три кенчета Кока-Кола
Фатална катастрофа на пътя София-Варна
Слагам 1-2 сухи дафинови листа в празен тиган, ефектът е невероятен
