Работник е в тежко състояние след трудова злополука на Пети километър в Бургас
Мъж на около 60 г. паднал от самоделна платформа, закачена за мотокар
Мъж на видима възраст около 60 г. е в тежко състояние след нелепа трудова злополука, станала преди около час в района на Пети километър в Бургас, научи Флагман.БГ.
Пострадалият бил част от бригада, която изгражда ново хале в района на ресторант „Бухлевата воденица”. В момента на инцидента те сглобявали конструкцията, но използвали самоделка – мотокар със специално направена платформа.
След като работникът бил издигнат на около метър и половина височина, платформата се счупила и той си разбил главата в твърдия бетон, а върху тялото му се срутила и металната колона, която той издигал.
„Не видяхме точно какво се случва, но чухме страховит писък, след което забелязахме мъж да лежи на земята, целият облян в кръв. Веднага се обадихме на спешния тел. 112, казаха ни да не го пипаме и да опитаме да го запазим в съзнание. Линейната дойде бързо и го откара”, разказаха очевидци пред Флагман.БГ.
По наша информация, халето, което работниците изграждали, било предвидено за автосервиз. Пострадалият работник не е имал каска. На обекта липсва табела, даваща информация за инвеститора, строителя и надзорника.
Случаят се проверява от Инспекция по труда. Очаквайте още във Флагман.бг.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Един такъв преди години за да ме уведоми ми каза следното:"- Ей, как пострада колегата! Падна от рампата! "/на складовата база/
Като го запитах: -Падна или скочи от рампата?
"- Ами скочи"
И аз скачам от рампата като се налага, но си има и правила за безопасно скачане.
"Линейната" дошла! Те ще дойдат и матриците с детерминантите!
От билковата аптека- слез, блян