×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • През август се очакват жеги до 44 градуса, а след това рязко захлаждане и бури
  • Разработват нови инфрачервени колани за по-висока пътна безопасност
  • От 2027 г. пенсионните фондове влизат в инфраструктурни проекти и стартъпи
  • Започна ремонт на отводняването по магистрала „Тракия“
  • Финансови анализатори призовават за инвестиране на спестяванията вместо държане в банка
  • Американската армия разкри изпитанията на нова система за електронна война
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Вижте новия парк в жк. „Меден рудник“, пазете го


Вижте новия парк в жк. „Меден рудник“, пазете го
Засадени са и близо 500 бр. декоративни храсти и треви
04 Януари 2023, Сряда, 12:49 ч.
Автор: Флагман.бг

Вторият етап от благоустрояването предвижда изграждане на зона с игрища за спортна дейност

Завърши първият етап от благоустрояването на зоната край Битака и пресушеното блато в „Меден рудник“. Там Община Бургас създаде обществен парк. В него са засадени 43 широколистни фиданки от видовете конски кестен, албиция, източен чинар, червенолистна слива, японска вишна и дребнолистна липа.

Също така 33 млади иглолистни дървета от видовете атласки кедър, кипарис и пиния. Засадени са и близо 500 бр. декоративни храсти и треви. Запазени са някои стари дървета.

На мястото е изградена алейна мрежа с осветление. Обособени са детски кът и фитнес на открито. Поставена е нова паркова мебел – пейки и кошчета за отпадъци.

Вторият етап от благоустрояването предвижда изграждане на зона с игрища за спортна дейност.

Пазете новото!




В категории: Меден Рудник


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
20
Коментара
Димитър КИРЯКОВ 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 30/07/2026, Четвъртък 20:00 0
Димитър КИРЯКОВ Бургас се превърна в център на бойните спортове Бургас се превърна в център на бойните спортове 30/07/2026, Четвъртък 19:21 0
Димитър КИРЯКОВ Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй 30/07/2026, Четвъртък 19:00 0
20
Коментара по темата
20.
Мария
08.01.2023 21:32:30
0
0
Кметът Николов поразително заприлича на предшественика си Костадинов по време на третия си мандат правейки паркове и градини за отдих. Вижте парка в к-с Изгрев, чудесно място е вече. Така ще стане и с този в Меден рудник, важното е да се пази направеното.
19.
заобиколният пряк път
04.01.2023 19:48:52
0
1
Когато направят заобиколният пряк път през блатото към пътя за Созопол района там ще избухне.
18.
caндукан4у
04.01.2023 19:47:24
3
1
ами каде е кулзета ба
17.
RE-1
04.01.2023 17:24:47
1
13
Заслуга е на общински съветник, живеещ наблизо и собственик на заведение.
16.
В този т.н. парк
04.01.2023 15:48:17
8
6
единственото построено от Общината са фиданките! За всичко друго са изнудени строителите на съседните блокове. Ако на Флагман му държи, може да изрови истината за управлението в Община Бургас.
15.
size top
04.01.2023 15:38:31
6
8
1: Това е междублоков спортен и детски кът.Ако почне някой да лудува там,ще започнат да го замерва с фоирверки.2:До 1:Питай твоите роднини от къде са?Самия град си е в Странджа,ако не ви харесва планината,марш!В града са повечето бежанци от Турция и Гърция,затова ходи си в Русенско!3:Там ,имаше зарибено блато.Нямаше собственици на тази земя,от къде и как се пръкнаха тия кооперации.Мирише на кражба .Имотите дарени от Коджакафалията,и тях си ги завзехте.
14.
Бай Най
04.01.2023 15:17:21
1
12
Ниска култура, слабо образование, много чалга, новини за убийства и грабежи води до ходене с анцунг, изхвърляне на боклуци по улицата, викане, крякане, чупене. Така че след 2 седмици ще има нова статия за тая площадка, айде познайте заглавието?

И когато нещата опрат до проблем и трябва да си покажеш характера, се вижда едно мише сърце. Живот като на филм, само че евтина индийска продукция, така живеем тук на село.
13.
GP
04.01.2023 14:24:47
4
14
Така ли се вика вече на междублоковото пространство :D
12.
Ойт
04.01.2023 14:20:46
4
26
В Бургас нищо красиво не се задържа. Не говоря за Меден рудник, а за целия град. Селяндури и пещерни хора са мякоговорящите му обитатели.
11.
Аз
04.01.2023 14:02:23
2
12
Крушата още ли не са я откраднали? След година вече няма да има помен от тази площадка. Докато няма някой обесен тинейджър, няма да се опази.
10.
До общината
04.01.2023 13:27:56
1
25
В Бургас изключително добре се развиват пиниите,това са тези борове масово разпространени в Италия,със широка корона.Дано общината засажда повече от тях,зелени и красиви през цялата година.
9.
//
04.01.2023 13:24:28
3
44
В коментарите се очертава поредната помия спрямо Меден рудник и жителите му. Факт, че живеят и боклуци. Да, за Вас Меден рудник е виновен за простащината и простотията из града, вероятно и из държавата, Меден рудник е виновен за "правописа" на образованите и начетени граждани (в множествено число думите не завършват на "й"). Успокоявайте се, че боклуците и необразованите са в Меден рудник.
Истината е, че простотия има из целия град и за съжаление положението става по-зле и по-зле.
8.
хаха """ПАРК""""
04.01.2023 13:21:54
15
17
БЕТОН БЕТОН И ПАК БЕТОН И ВСЯКЪКВИ ДРУГИ СКЪПОСТРУВАЩИ НЕНУЖНИ ""ДЖИДЖЯВКИ ""ХАХА!!!!!!!!!!!!
7.
ХА СЕГА КАЖЕТЕ ??????????????????????
04.01.2023 13:17:27
11
14
НА ГРАЖДАНИТЕ КОЛКО СА СИ ПЛАТИЛИ НА ""ОБРЪЧИТЕ""" ОТ ФИРМИ ??????????КАКВА Е ЦЕНАТА БЕ ???????????ВИДИМО МАЙКАТА МУ Е БЕТОН ДА СЕ ЛЕЙ И ДРУГИ НЕНУЖНИ ВРЪТКИ И ОСКЪПЯВАНЕ ХАХА?????????
6.
Бургазлия
04.01.2023 13:14:13
12
27
Радват ме такива неща, лошото е че Общинските ни величия ги правят само преди избори. Дано скоро ги сменим!
5.
Чак пък парк :-))))
04.01.2023 13:13:43
8
33
И какъв парк е тази детска площадка?
4.
haha
04.01.2023 13:12:09
4
29
Децата са отражение на родителите си. Ше му е*ат майката на тоя парк за нула време
3.
Xaxaxaxa
04.01.2023 13:03:46
6
24
Флагман: "Пазете новото!"
Руднишки шимпанзета: "Не."
2.
1111
04.01.2023 12:57:26
2
26
вижте го след 2седмици.на нищо няма да прилича
1.
В.С.
04.01.2023 12:54:58
15
31
Странджанските високо образовани и начетени орки скоро ще го превземат, а техните чавета ще го маркират със свойте фекалий и урина, чиститу Мйедйен Рудник чиститу да живей благуустройствуту :).
Дано греша мой драги съграждани, дано греша!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Пико под стелката и дрогиран зад волана: Двама арестувани в Поморие Пико под стелката и дрогиран зад волана: Двама арестувани в Поморие Автомобилът е бил спрян около 18 ч. за рутинна проверка 250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15% 250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15% Семействата се насочват към по-малки жилища, докато високите офертни цени задържат имотите по-дълго на пазара Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши В южна Румъния кладенци пресъхнаха, а стопаните вече посягат към фуража, приготвен за зимата Азис пее "Аман, аман от п*дали" в Морската градина на Бургас Азис пее "Аман, аман от п*дали" в Морската градина на Бургас Ромският славей представи новата си песен, докато хапва бургаски кебапчета върху капака на скъп джип в Морската градина Хип-хоп на плажа: 2Bona и Криско с дневни партита в Bedroom Beach Хип-хоп на плажа: 2Bona и Криско с дневни партита в Bedroom Beach Две големи дневни партита ще съберат феновете на балканския трап и най-силните хитове на родната сцена Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Чревните бактерии превръщат хранителни вещества в метаболит, който влияе върху електрическата активност на сърцето Бургас се превърна в център на бойните спортове Бургас се превърна в център на бойните спортове Само ден преди официалното теглене за историческото събитие BRAVE 107, част от най-големите звезди на организацията направиха открита демонстративна тренировка, която събра стотици фенове Без сделка за „златния имот“: Созопол спря продажбата към фирма, свързана с бащата на Константин Бачийски Без сделка за „златния имот“: Созопол спря продажбата към фирма, свързана с бащата на Константин Бачийски Лицензиран оценител е изчислил, че "Е енд К" ООД може да придобие общинския имот за 260 евро за кв.метър, цената се стори обидно ниска на съветниците и те отхвърлиха предложението Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Двата блока работят по график, а министър Ива Петрова потърси съдействие от Сърбия Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост Новата рискова карта показва къде КАТ трябва да насочи патрулите и камерите преди следващата тежка катастрофа
Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро Инспекторите провериха 2252 бизнеса по островите и курортите, а при тежките нарушения затвориха обекти Иран предупреди България заради американските самолети в Безмер Иран предупреди България заради американските самолети в Безмер Техеран поиска решението да бъде преразгледано, София отрече участие във военни действия Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро Световният шампион избра прочутия комплекс край Барселона заради близостта до клубната база, спортните съоръжения и строгата охрана 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август Сблъсъкът край кратера Айнщайн се очаква в 09:35 часа българско време и не носи опасност за Земята Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Чревните бактерии превръщат хранителни вещества в метаболит, който влияе върху електрическата активност на сърцето Тихата катастрофа на пазара на труда: Как 90 % ще останат без работа Тихата катастрофа на пазара на труда: Как 90 % ще останат без работа Икономистът предупреждава за трайна безработица, растящо неравенство, посегателства срещу творците и военни решения извън човешкия контрол Капаро, блокиран профил и несъществуваща квартира: Българи изгоряха с оферти за Гърция Капаро, блокиран профил и несъществуваща квартира: Българи изгоряха с оферти за Гърция Измамниците крадат снимки на реални апартаменти, предлагат ниски цени и прекъсват връзката след банковия превод Шок в детски лагер в Равда: Изведоха 17 деца заради опасни храни Шок в детски лагер в Равда: Изведоха 17 деца заради опасни храни Инспектори откриха храни с изтекъл срок и продукти без документи за произход при акция на пет институции Лукс без граници: Как живеят Роналдо и Джорджина в Саудитска Арабия Лукс без граници: Как живеят Роналдо и Джорджина в Саудитска Арабия Футболната звезда и годеницата му съчетават семейно спокойствие с дизайнерски тоалети, редки бижута, частни полети и ваканции край Червено море Зукърбърг към Вашингтон: Забраната на китайски ИИ модели няма да спечели надпреварата Зукърбърг към Вашингтон: Забраната на китайски ИИ модели няма да спечели надпреварата Ръководителят на Meta предупреди, че ограниченията могат да затвърдят властта на няколко технологични гиганта, вместо да направят САЩ по-конкурентни
Томислав Дончев Томислав Дончев В политическия живот понякога трябва да можеш да гълташ жаби, за да върви държавата Виц на деня Виц на деня - Честито! Отдалеч се познава, че си се оженил! Ризата ти е перфектно изгладена!
- О, да! Това е първото нещо, на което жена ми ме научи!
Виц на деня Виц на деня Срещат се двама плейбоя.
- Кажи, с коя спиш сега?
- Срам ме е да ти кажа...
- Хайде бе какво толкова!
- Ами... с жена ми.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В България сглобките и коалициите се разпадат по-бързо от евтините мебели.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори