×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Финансовите министри от Г-7 умуват какво да правят с петролните резерви
  • Минималната заплата нараства на 704 евро
  • Бензинът поскъпва до 1,50 евро за литър
  • Рекорден скок на петрола: цената над $100 за барел
  • САЩ са похарчили 5,6 милиарда долара за боеприпаси за два дни операции срещу Иран
  • Шефът на пощите взима 7600 евро, а 60% от служителите - минимална заплата, каза Корман Исмаилов
  • Илияна Йотова поднесе венец пред Паметните плочи на спасителите на българските евреи
  • Разбиха две групи, насилвали момичета да проституират в Банско и Шумен
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

„Тъмният странник” от Diablo посети Кумлука


„Тъмният странник” от Diablo посети Кумлука
Мъжът с кафявото наметало се разходи гордо по тротоарите на бургаския квартал, след което изчезна, но не и преди да събере погледите на стотици шофьори
20 Декември 2022, Вторник, 16:30 ч.
Автор: Флагман.БГ

Човекът вероятно е местен, който заради студа днес е преценил, че наметалото е подходяща за сезона дреха

Демоничният “Тъмнен странник” от мрачната, от емблематична поредица ролеви комютърни игри Diablo пристигна в бургаския кв. Кумлука, разходи се гордо по тротоара и изчезна изненадващо. Посещението му е интересно, тъй като в историята на играта той се появява именно в единствения показан морски град във фантастичния свят на „Сенкшуъри” - Кураст. Още повече, че на поредицата скоро предстои и четвърто по ред заглавие, която ще завладее феновете още идното лято.

Човекът с кафявото наметало всъщност вероятно е жител на квартала, който заради студа днес е решил да излезе с необичайната дреха. Въпреки това той събра погледите на стотиците шофьори, които преминаваха по ул. „Индустриална” в късния следобед днес. Засега Бургас не можеше да се похвали с подобен, макар и мрачен, талисман, за разлика от Несебър, където "зловеща монахиня" отвреме нарвеме прави показно по тъмна доба как да влуди хората с по-слаби сърца.

Като във филм на ужасите: Зловещата монахиня се завърна в Несебър

Мнозина дори сравниха странникът с джедай от трилогията на Джорд Лукас „Междузвездни войни”, но тъй като светлинен меч на колана му шофьорите не са успели да видят, по-уместно би изглеждало сравнението с кафевия магьосник от „Властелина на пръстените” на Дж.Р.Р.Толкин, който не намери място в екранизацията на трилогията през 2000-2003 г., но пък се появи в пълния си „блясък” в „Хобита” десетилетие по-късно.

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Домашна тренировка за аматьори Домашна тренировка за аматьори 10/03/2026, Вторник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Как да отглеждате домати на балкона Как да отглеждате домати на балкона 10/03/2026, Вторник 20:43 0
Тервел ИЛИЕВ ВИП: Гала с чанта за 3 бона ВИП: Гала с чанта за 3 бона 10/03/2026, Вторник 19:20 4
9
Коментара по темата
9.
XXX
21.12.2022 08:51:17
0
2
Сега е ред да напишете някоя статия за призрачен кораб който се явява на никулден.
8.
XXX
21.12.2022 08:48:35
0
2
Този джедай или както го наричаме вчера ровеше в казаните по Индустриална
7.
Поне с нещо помогнахте ли му
21.12.2022 07:44:48
0
8
Флагман, а вие купихте ли му поне една закуска на човека? Или с една снимка и тъп разказ изкарахте 100 лева само за вас? А можеше да разкажете историята на момчето, да се опитате да му помогнете... Но това би го направил само истински журналист. Вие сте срам за журналистиката!
6.
Mariachi
21.12.2022 03:31:10
2
3
Утре и аз слагам костюма на " Шут в гъза"(kickass) ....И тръгвам в Изгрев
5.
*********
20.12.2022 18:32:15
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
4.
съдията Дрек
20.12.2022 17:42:45
3
10
ДОЙДЕ ВРЕМЕ ДА СИ ПЛАТИТЕ ГРЕХОВЕЕ,СКОРО И НА ОНЯ СВЯТ
3.
Do flagman
20.12.2022 17:25:04
2
27
Как не Ви е срам?
Това момче няма дом,няма дрехи няма си никой. Единствените хора, които му помагат са от този квартал. И знаете ли ,когато някой му даде лев и нещо за хапване , какво отговаря той? "Весели празници на теб и семейството ти "
2.
Запознат
20.12.2022 17:14:54
0
22
Това е едно много болно от тежка шизофрения същество. Подвизава се като българският Меси и обикаля дегизиран да крадне квото може, че му е в кръвта. Можете да го видите да яде филия с мас, макар, че има пари да закусва с хайвер от белуга всеки ден. Ако го видите се обадете на близката психиатрия или го отстреляйте, че е опасен за хората.
1.
само на дъното
20.12.2022 16:41:11
0
59
ако аз реботех в кенефа до подземната улица щеше много ама много да ме е срам
че съм готов дс продада и майка си за 1200 лв като 'журнслист' разбирай само най голямата утайка от бургаскив свободен хахахахха
смайта сигурен съм че всяка една флегма като излезе на улицата бива оплюван инзамерван ,
струва ли си флегми така да се излагате
явно да
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Фантастични умове в НХК: Вижте най-успешните български ученици от международни олимпиади Фантастични умове в НХК: Вижте най-успешните български ученици от международни олимпиади Експозицията представя ученици с отличия и насочва вниманието към труда, знанията и подкрепата зад всеки успех Защо не може да се стигне до любимата борова горичка в бургаския ж.к."Меден Рудник"  Защо не може да се стигне до любимата борова горичка в бургаския ж.к."Меден Рудник"  Обходен път има, но по него има нахвърляни строителни материали и преминаването е наистина неудобно, още по-малко с бебешка количка Добра новина за България: Започват преговори с Турция за ревизия на договора с „Боташ“ Добра новина за България: Започват преговори с Турция за ревизия на договора с „Боташ“ Трайчо Трайков обяви, че Анкара е показала готовност за актуализация на спорното споразумение, по което България трупа близо 1 млн. лева дневен разход 150 години от телефона: Бургас е сред пионерите на телефонната връзка в България 150 години от телефона: Бургас е сред пионерите на телефонната връзка в България От патента на Александър Бел по през първия прототип първия български преносим мобифон, който е създаден от българи Д-р Благомир Здравков спечели конкурса за управител на Детската болница в Бургас Д-р Благомир Здравков спечели конкурса за управител на Детската болница в Бургас След него с минимална разлика в оценката е д-р Тома Томов, трети е д-р Венцислав Димов, а икономистът Димитър Помаков остана четвърти Войната в Иран вдига в България инфлацията, всичко поскъпва Войната в Иран вдига в България инфлацията, всичко поскъпва Правителството ни обмисля компенсаторен механизъм заради повишаването на цените на горивата Ще изберат ли Пеевски и Радев за титаничната си битка 2-ри МИР-Бургас Ще изберат ли Пеевски и Радев за титаничната си битка 2-ри МИР-Бургас ДПС-Ново начало хвърли огромен финансов и човешки ресурс за разширяване на влиянието си в областта и няма да пропусне възможност да реализира своите планове Първо във Флагман.бг: Вижте листата на ГЕРБ-Бургас, има изненади! Първо във Флагман.бг: Вижте листата на ГЕРБ-Бургас, има изненади! Всъщност участието на партията на Бойко Борисов в тази предизборна кампания във Втори МИР-Бургас ще протече най-спокойно, предвидимо и коректно, причините - очаквайте след малко Гръцкото разузнаване активира операция „Пустинен скорпион“ Гръцкото разузнаване активира операция „Пустинен скорпион“ Заради напрежението в Близкия изток  и под засилено наблюдение са базите в Суда и Александруполис, летища, хотели и краткосрочни наеми на фона на повишени опасения за сигурността Пенсиониран лейтенант и бивш войник от украинската армия са арестувани у нас за шпионаж Пенсиониран лейтенант и бивш войник от украинската армия са арестувани у нас за шпионаж Двамата са хванати в началото на годината близо до военен обект в България
Иран спира петрола за враговете си, Европа и светът пред нов енергиен удар Иран спира петрола за враговете си, Европа и светът пред нов енергиен удар Има само един победите в тази война – Русия, коментира пък председателят на Европейския съвет Антонио Коща  Стрелба по консулството на САЩ в Торонто  Стрелба по консулството на САЩ в Торонто  Полицията разследва произведени изстрели край дипломатическата мисия в центъра на канадския град, а мотивът засега не е обявен Пентагонът се закани: Днес ще бъде най-интензивният ден на американските удари срещу Иран Пентагонът се закани: Днес ще бъде най-интензивният ден на американските удари срещу Иран Това заяви министърът на отбраната Пийт Хегсет на пресконференция В хранилищата на Нидерландия почти няма останал газ В хранилищата на Нидерландия почти няма останал газ По-малко от 30% от запасите остават в подземните хранилища в Европа като цяло Хърватия върна казармата след 19 години пауза Хърватия върна казармата след 19 години пауза 800 наборници вече започнаха обучение, а властите планират по 4000 души годишно да преминават през армията Шефът на Испанската телевизия обвини „Евровизия“ в лицемерие заради Израел Шефът на Испанската телевизия обвини „Евровизия“ в лицемерие заради Израел В БНТ наложиха цензура върху темата Защо мексиканските феминистки палят църкви? Защо мексиканските феминистки палят църкви? Те виждат в тях символ на патриархата  Мигранти пребиха местен в Белгия, защитил момиче от тях Мигранти пребиха местен в Белгия, защитил момиче от тях Нападението стана около гарата на Вилворде  Заможните хора по света инвестират в европейски имоти Заможните хора по света инвестират в европейски имоти Испания, Португалия, Ирландия и Гърция се очертават като най-предпочитаните пазари за покупка на жилища от хора с високи доходи Полският яснодец Яцковски: През март в Европа започва финансова криза Полският яснодец Яцковски: През март в Европа започва финансова криза Тя ще е изкуствено създадена от САЩ в опит да се унищожи Европейския съюз 
Бойко Борисов Бойко Борисов За една година ви извадихме от блатото, в което бяхте затънали Виц на деня Виц на деня - Скъпа, от колко време сме женени, за първи път ми правиш толкова хубаво кафе!
- Ааа, това е моята чаша!
Виц на деня Виц на деня Неделя сутрин в леглото.
- Скъпа, искаш ли кафе?
- Да скъпи!
- Хайде миличка да направиш и за мен едно!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Добрия любовник сутрин ти носи в леглото, кафе с едната ръка, мляко с другата, роза с устата и 5-6 гевречета...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори