Луд екшън: Фен на Аржентина отвлече автобус на градския транспорт, за да не изпусне мача с Хърватия
Пътниците в претъпкания автобус изпаднали в тотална паника, мъжът карал рейса като луд около 4 км
Феновете в Южна Америка са добре известни с бурния си темперамент. С оглед на успешния ход на Лео Меси и компания на световното първенство в Катар тези на Аржентина явно вече са готови на всичко, за да наблюдават любимците си.
Доказателство за това е инцидент, за който съобщава вестник “Диарио Ефекто”, цитиран от "24 часа".
В предградието на столицата Буенос Айрес, носещо името Сан Мигел, мъж отвлече автобус на градския транспорт.
Причината - човекът бил пред нервен срив от страх да не изпусне първия съдийски сигнал на полуфинала Аржентина - Хърватия, когато шофьорът на возилото по линия 440 направил нещо, което окончателно го побъркало.
Водачът на автобуса спрял пред будка и слязъл, за да си купи нещо. Болният привърженик на националния отбор не издържал в този момент.
Той седнал зад волана и потеглил. При това без и капка да се съобразява с червените светофари по пътя и задръстените улици.
Пътниците в претъпкания автобус изпаднали в тотална паника. Мъжът карал рейса като луд около 4 км през Сан Мигел. След което го изоставил на един ъгъл и побягнал стремглаво към дома си.
Междувременно титулярният шофьор на превозното средство от градския транспорт сигнализирал за случилото се на полицията, която започнала мащабно издирване.
Униформените арестували мъжа с фамилия Карион в апартамента му. Там той вече бил пуснал телевизора, за да проследи мача, но за негово огромно съжаление, бил откаран в най-близкия участък.
Златка Райкова с нова стъпка в публичната си кариера
Заплати и имоти: Колко години трябва да работим неуморно, за да си купим дом в Стара Загора, София и Варна
Канят на обществено обсъждане за визията на Стария Несебър
Каква е скритата причина за липсата на енергия
Камион се озова в канавката на АМ "Тракия", Динко от Ямбол се намеси
БАБХ свиква кризисен щаб заради огнища на шап в Гърция
Зеленски се оплака: Войната в Иран отклонява световното внимание от Украйна
Задържаха мъж в Търговище за закана за убийство към съпругата му
Прокуратурата разследва смъртта на 36-годишна жена в софийска болница
Великденски и коледни добавки ще има всяка година, решиха депутатите
Парламентът прие пенсионерите да получават добавки два пъти годишно
