Защо депутатът Табутов избра „Мис Обзор“ за нещатен сътрудник в парламента
Джесика Гюмишева минала през фирма на народния представител
Бившата „Мис Обзор“ от 2018 г. се оказа нещатен сътрудник на един от най-богатите депутати. Джесика Гюмишева асистира на народния представител от „Продължаваме промяната“ Владимир Табутов, което предизвика и негативни реакции в социалните мрежи.
Г-н Табутов коментира пред „Флагман“ защо се е доверил на хубавицата.
„Тя е пети курс студентка по право в Нов български университет – отличник е“, обясни той. Джесика му помагала в подготовката на въпроси в Народното събрание.
Защо обаче е избрал точно нея?
„Мина през изборен процес, който пък беше проведен от моята компания“, заяви Владимир Табутов. „Назначавахме юристи. Имаше двама човека, които бяха назначени. Имах нужда някой да ми асистира - прецениха, че това е правилният човек.“
Дали това, че е хубава, е повлияло на избора му?
„Не знам. Колегите ми я препоръчаха и се доверявам на моите колеги от бившата ми компания“, обясни депутатът от ПП, основният бизнес на когото е в сферата на енергетиката.
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България

4akam kogato se poqvqt malko po funkcionalni seks roboti i 6te vidite kak cenata na vaginata 6te poleti kam danoto i takiva malki 6undi 6te se plqkat za paket4e fastaci TRI
Знам, свикнали сме депутатите, посланици, съветници и т.н. да имат двойна гуша.
За тези, които не знаят, Нов български университет е нещо като нашето БСУ- и магаре да се запише, ще получи диплома.
Та представям си каква отличничка ще е тази мома, при положение, че учи в този измислен университет.
Право в НБУ е същото като медицина в ХТИ-то. Да не им ставаш клиент!