Испания обляна в сълзи след отпадането от Световното първенство
Кралското семейство подкрепи отбора
Феновете на националния отбор на Испания останаха разплакани след поражението от Мароко след изпълнение на дузпи и отпадането на осминафиналите от Световното първенство в Катар. Премиерът на страната Педро Санчес бе сред първите, които публикуваха утешително съобщение в социалната мрежа Туитър.
„Вие ни развълнувахте и ни направихте горди“, обърна се Санчес към футболните национали.
Испанското кралско семейство написа: „Нищо не приключва тук… Да продължим да вървим напред, да се състезаваме и да се борим.“
Някои запалянковци бяха настроение философски след поражението от Мароко. „Футболистите не ме разочароваха, защото играха много добре, но съм тъжен. Срещу Мароко отборът не игра достатъчно силно, можехме да спечелим“, заяви 27-годишният Рафаел Гомес, който гледа срещата в бар в Барселона, загърнат с испанското знаме.
Испанската полиция трябваше да се намеси на няколко места в страната заради празненствата на мароканските привърженици, но като цялото те преминаха спокойно.
Израелски удар погуби семейство с четири деца в Газа
Мъж претегли обувките си и замеря продавачка със сладолед в Монтана
Военният министър за самолетите на САЩ в Безмер: Пряка заплаха няма, но терористичен акт не е изключен
Ужас на купон: Баща изнасили 16-годишната приятелка на сина си
Кървава драма на плаж в чужбина: Убиха младеж пред очите на гаджето му
Скандалът с „райски газ“ зад волана в Пловдив извади наяве опасен абсурд в закона
Мистериозен хищник почина на 150 години, но роднините му остават господари на дълбините
Южна Америка се дави, Европа гори: Атмосферата затвори планетата в капан
18-годишна звезда загина в тежка катастрофа
Футболна бомба: Гуардиола на крачка от подпис със спящ гигант
21/07/2026, Вторник 19:00
0
Почина TikTok звезда
Узана Поляна Фест чупи рекорд с 25 отбора и 32 шахматисти
