Вижте обърнатия турски автомобил, забил се в джип на жандармерията край Малко Търново
Водачът на Хюндая е тестван за употреба на алкохол и наркотици, като и двете проби са били отрицателни.
Пресцентърът на ОДМВР-Бургас съобщи подробности за катастрофата с кола на жандармерията от вчера по обед. От полицията посочват, че инцидентът е станал около 13.30 ч. на пътя Бургас – Малко Търново / км. 313+5 с посока на движение към Малко Търново/, в района до разклона за село Стоилово.
Водачът на "Хюндай I 20", с турска регистрация – 69-годишен турски гражданин, поради неправилен избор на скоростта на движение при необходимост да спре, блъска паркиран встрани от активната пътна лента "Ланд Роувър Дефендер", с плевенска регистрация, собственост на Зонално жандармерийско управление – Плевен.
Със служебния джип се придвижвал екип жандармеристи. От ПТП са настъпили единствено материални щети. Водачът на Хюндая е тестван за употреба на алкохол и наркотици, като и двете проби са били отрицателни.
Извънредно! Турски автомобил и кола на Жандармерията катастрофираха край Малко Търново
Подробности за тежкото меле с кола на жандармерията край Малко Търново
Британското правителство намалява митата на 125 вносни стоки
Почина бившата първа дама на Франция Бернадет Ширак
След мелето на "Челопешко шосе": 8 ранени се лекуват в София, трима от тях са в реанимация
5 породи кучета, които помагат в борбата с тревожността
Добавете това към кафето - прави го подмладяващо
Парламентарните избори в Армения решават геополитическия курс между Русия и Запада
Почитаме хилядите безименни герои на вярата
Класически пухкави палачинки: Рецептата, която винаги се получава
06/06/2026, Събота 22:00
0
Починалите чужденци в зверската катастрофа били чудесни момчета
ЕК ни показа жълт картон! Плоският данък на дузпата
Шокиращи твърдения за фаталния инцидент в Благоевград
7-звезден спектакъл на "Лазур"

Блъска се в паркиран "Ланд Роувър Дефендър", собственост на ЗЖУ- Плевен поради неправилен избор на скоростта. Със служебния джип се придвижвал екип жандармеристи.
Сандра Бълок и тя се блъскала в "Скорост" и изкараха 69- годишен невредим "каскадьор" от каскада с жандармерийски джип, който е по- вероятно да е предприел маневрата за да не блъсне изкочилия на пътя жандармерист.
Кой където му щукне спира, вади палката и започва да спира участници в движението по пътищата.
Само забележете от екипа, жандармериста къде се намира на уличното платно в лентата с палката в готовност да спира и задаващия се микробус след или ако подмине каскадиралия лек автомобил.
И после може и на домофона да ви звънне анкетьор- длъжностно лице от териториална структура на НСИ, придружен с екип от "Жандармерия" да и отворите и поканете гостоприемно за доброволна анкета, в която на случаен принцип сте избрани.