×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Шантавата Луна от "Хари Потър" идва в София
  • Блокадите в Белград продължават
  • Полицията отбелязва професионалния си празник
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Откъде тази двойка имат толкова пари за екзотични екскурзии


06 Декември 2022, Вторник, 19:40 ч.
Автор: Флагман

Покрай многото почивки на звездната двойка със сигурност всички се чудят откъде двамата си докарват чак толкова добри доходи

Известните жени винаги правят мъжете до себе си също толкова известни. Точно от това недоволства и самият Венелин Кондаков, който сподели, че снимките му без половинката му Ина Гаярди нямат достастъчно лайкове. Е, не знаем дали е точно така, тъй като той беше достатъчно популярен и като коафьор на звездите преди изобщо певицата да блесне като звезда в светските среди.

Покрай многото почивки на звездната двойка със сигурност всички се чудят откъде двамата си докарват чак толкова добри доходи – все пак тук става въпрос за хиляди похарчени левове само за броени дни и то честичко. Последната им почивка беше приблизително две седмици на Сейшелите в различни места за настаняване – и въпреки че Ина Гаярди също се изживява като инфлуенсър, то тези почивки са изцяло на техни разноски и си плащат всичко.

След множеството снимки, които приличат повече на добре обработени картички, звездният коафьор сподели личния си Intagram профил, че не желае да коментира сумите, които плаща за тези почивки, отбелязва vbox7. Все пак ако спре с тях – спокойно може да си позволи да си купи имение – сами си правете сметка за какви пари става въпрос тук.

Бизнесът с фризьорския салон на Кондаков е наистина успешен и добре развит, но той сподели, че има още неща,с които се занимава и към момента има още бизнес цели, които да реализира, а след това иска да си построи голяма къща с модерен интериор, басейни и чудесна гледка – въпреки че той е видял достатъчно такива буквално из целия свят.


В категории: Лайфстайл


6
Коментара
Показа я за първи път
Показа я за първи път 05/07/2025, Събота 19:20 0
6
Коментара по темата
6.
Баба Гица
07.12.2022 15:50:52
0
3
Да са живи и здрави.Който може да ходи.И аз ако имам пари няма да се спра,ама нямам.Нека да живеят.По добре да инвестират в спомени.Имоти и пари няма да вземем на онзи свят.
5.
д-р Илачов
07.12.2022 07:49:42
0
15
Ами какво да правим като фирмите се надпреварват да ни изпращат на екскурзии и круизи. Имам голям каталог и бонусна схема. Избирам си екскурзия или круиз и работя за бонуса като изписвам лекарства само от каталога на фирмата. За една настинка вместо лекарства за 10-15лв, може да се изпише рецепта за 70-80лв
4.
Рекордьори
07.12.2022 07:31:21
0
15
Най-много кръстосват света и най-много пари харчат по скъпи екскурзии нашите /вечно ревящи за по-големи заплати/ лекари. И тук изключението е само за онези, които предпочитат да си стоят у дома. Всички други са шампиони по пътищата, по заведенията и търговските обекти в чужбина.
3.
Крали Марко
07.12.2022 06:57:17
3
12
А тия нeизвестните кoму са пoзнати? Инaче мoмето е хaрно, амa туй нeжното дeто се тръшкa за лaйкове гaчи eвнух мязa
2.
Да де
06.12.2022 20:43:54
0
24
Аз пък познавам семейство , в което мъжът е данъчен служител от средно ниво, жената е санитарка, а ходят на почивка по екзотични дестинации на всеки 3-4 месеца !
Че и във Фейсбук пускат непрекъснато снимки ...!
1.
Gucci
06.12.2022 20:11:47
3
25
От бело откъде.Питайте онова гyци омотано от МВР откъде и НАП началникът.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Внимание! Опасни високооволтови кабели стърчат край детска площадка в ж.к. „Братя Миладинови“ Внимание! Опасни високооволтови кабели стърчат край детска площадка в ж.к. „Братя Миладинови“ Живущи в района сигнализират за необезопасени електрически проводници до детска площадка Камено с крачка напред: Започна енергийното обновяване на порутения блок 9 Камено с крачка напред: Започна енергийното обновяване на порутения блок 9 С над 323 хил. лева инвестиция сградата ще бъде модернизирана до енергиен клас „А“ до юни 2026 г. Ежедневни токови сривове в ж.к. „Славейков“, хиляди бургазлии са бесни Ежедневни токови сривове в ж.к. „Славейков“, хиляди бургазлии са бесни Жители и бизнеси страдат от системни прекъсвания в електрозахранването Пожар край Солниците в Бургас, 4 екипа са на място Пожар край Солниците в Бургас, 4 екипа са на място Огънят е обхванал около 100 дка сухи треви, няма опасност за хора и сгради Жилищният пазар в България избухна: Втори сме в ЕС по поскъпване на имоти Жилищният пазар в България избухна: Втори сме в ЕС по поскъпване на имоти Цените на апартаментите скочиха с рекордните 15,1% за три месеца – само Португалия ни изпреварва в надпреварата по оскъпяване Калните бани вече струват 8 лева! Бургаските пенсионери: Скъпо ни е, няма да идваме! Калните бани вече струват 8 лева! Бургаските пенсионери: Скъпо ни е, няма да идваме! Поне да бяха направили някаква минимална инвестиция, недоволстват бургазлии, които са убедени, че догодина идва ново поскъпване - този път на 5 евро (9,70 лева) Босът от хосписа с високата смъртност в Черноморец: Няма да го затворя! Босът от хосписа с високата смъртност в Черноморец: Няма да го затворя! Това не е Република Конго, обърна се подигравателно той към шефката на медицинския надзор Иванка Динева и към директора на РЗИ д-р Георги Паздеров Тройно увеличени такси в СУ шокираха студентите Тройно увеличени такси в СУ шокираха студентите Депутатите приеха на първо четене 25% намаление на сумите за платено обучение Група маскирани младежи нападнаха хора на пл. "Славейков" Група маскирани младежи нападнаха хора на пл. "Славейков" Полицията твърди, че знае кои са малките престъпници Застрахователи плащат само 25% от щетите при "Гражданска отговорност" Застрахователи плащат само 25% от щетите при "Гражданска отговорност" Шофьори са принудени да покрият по-голямата част от ремонта на колите си, въпреки че нямат вина за причинените щети
Доналд Тръмп заяви, че през следващата седмица може да има споразумение за спиране на огъня в Газа Доналд Тръмп заяви, че през следващата седмица може да има споразумение за спиране на огъня в Газа "Хамас" предаде на посредниците положителния си отговор на най-новото предложение Арестуваха кметовете на три големи града, заради измама и изнудва Арестуваха кметовете на три големи града, заради измама и изнудва Опозицията обвинява Ердоган в саморазправа с неудобни опоненти Как организираната престъпност вербува малолетни Как организираната престъпност вербува малолетни Те имат проблеми в семейството или пък са натрупали дългове и стават лесна плячка на криминални банди Звездите на Ливърпул отдават последна почит на Диого Жота Звездите на Ливърпул отдават последна почит на Диого Жота Арне Слот, Върджил ван Дайк, Хендерсън и още пристигнаха в Португалия Обмислят въвеждане на данък за граждани, които не са сключвали брак Обмислят въвеждане на данък за граждани, които не са сключвали брак Според премиера на РСМ Мицкоски демографската криза не е проблем само за страната, но и за цяла Европа Холивуд скърби! Напусна ни още една голяма звезда Холивуд скърби! Напусна ни още една голяма звезда Именитият актьор бе едва на 56 години Петролен магнат падна от прозорец в Москва Петролен магнат падна от прозорец в Москва Тялото на Андрей Бадалов е намерено до високата сграда на Рубльовско шосе, в която е има апартамент Морето зове: „Ветроходство и приятели“ се завръща в Сарафово Морето зове: „Ветроходство и приятели“ се завръща в Сарафово Сарафово се превръща в сцена на ветроходен празник без състезателен натис к Арестуваха известен политик - набил жена си, но първо й изневерил Арестуваха известен политик - набил жена си, но първо й изневерил Според запознати жената на Маринчешки го е изловила в изневяра и оттам е тръгнал скандалът Защо жегата мъчи най-много мъжете Защо жегата мъчи най-много мъжете Вижте каква е разликата между слънчев удар и слънчасване
Илияна ЙОТОВА, вицепрезидент Илияна ЙОТОВА, вицепрезидент Правителство ще има, докато каже г-н Пеевски Виц на деня Виц на деня 40 годишен девственик се жени. Видял се на другия ден с приятели, и започнали да го разпитват:
- Кажи ся, кажи... как беше първата брачна нощ!?
- Мани, мани. Чисто нов х*й, в гъ*а си го навря!
Виц на деня Виц на деня Полицай разпитва шофьор:
- Сега ми обяснете как ударихте пешеходеца?
Шофьорът:
- Господин полицай, изобщо не съм го удрял! Аз спрях за да му дам предимство и той припадна от изненада...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Според изследвания на учените, жените прекарват средно по 7 години от живота си в банята, а мъжете 3 години пред вратата, питайки я "Кога ще бъдеш готова?"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори