Тежкото детство – причината Марая Кери да обожава Коледа като възрастна
Певицата се стреми да направи празника незабравим
Тежкото детство на Марая Кери е причината тя да обожава Коледа като възрастна. Израснала в семейство, в което невинаги е имало празнична украса и трапеза, днес тя се стреми да направи деня за децата си незабравим. Това призна самата тя в интервю за списание W.
„Когато израснеш с объркан живот, тогава си в състояние да имаш тази трансформация, при която можеш да направиш живота си такъв, какъвто искаш да бъде. Това е радост за мен“, обяснява 52-годишната певица.
По думите на Кери, тя често е била нещастна като дете по Коледа. Затова иска нейните близнаци да почувстват празника и семейния уют на Коледа.
„Искам да разберат, че могат да бъдат всичко, което пожелаят“, добавя изпълнителката на една от най-разпознаваемите песни по празниците – All I Want for Christmas Is You.
Хората я наричат Коледно момиче
Кери посочва, че някои хора се дразнят на нейния празничен дух, но Коледа наистина я прави щастлива и тя иска да е такава, защото винаги си е мечтала за това като дете.
Някои си мислят, че звездата просто си поддържа имиджа, появявайки се в червено-бели одежди в края на декември. Но самата тя признава, че просто си е мечтала да празнува истински като малка и желае същото и за своите деца.
Детството на Марая било изпълнено с насилие
В своята мемоарна книга, публикувана през 2020 г., певицата разкрива, че нейният по-голям брат я биел. Дори се опитал да нарани майка им, заради което тя извикала полиция.
Кери споделя още, че нейната сестра Алисън Кери я упоила с валиум, когато е била на 12 години.
В книгата си изпълнителката разкрива и как се е чувствала като дете на родители от различни раси, растящо в квартал, в който преобладаващата част от населението е на хора с бяла кожа.
Руен подкрепи Бургас за Европейска столица на културата 2032
Бургас е на крачка от откриване на филиал на Лесотехническия университет
Подкрепете бургаската танцова школа „Estrella“ – на крачка е от големия финал на „България търси талант“
Масова смърт на пингвини в Южна Африка
Майли Сайръс се сгоди
Как да премахнете жълтите петна от възглавници: Трикът, който работи безотказно
БДУ стартира образователен проект за прилагане на технологии за наблюдение на Земята в крайбрежния мониторинг
Черната златка унищожава овощните градини в България
ПП-ДБ, АПС и МЕЧ внесоха вот на недоверие, призоваха за оставка и се заканиха за още по-мащабни протести
Доклад на Евростат: Как изглежда домът на българина през 2025 г. според ключови показатели
Съдът трябваше да покаже, че човешкият живот няма цена
