×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Жилищна сграда в центъра на Бургас се пропука заради опасен строеж? (ОБНОВЕНА)


Жилищна сграда в центъра на Бургас се пропука заради опасен строеж? (ОБНОВЕНА)
Липсват укрепителни стени, покриха всичко с черни найлони, за да не личи безобразието, алармират живущи от съседните сгради. Но дали е точно така?
05 Декември 2022, Понеделник, 16:15 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимки и видео: авторът

Редица са нарушенията при строителството на нова голяма кооперация, алармирахме всички възможни институции, но мерки не се вземат, оплакват се хората от околните три сгради

Сграда в центъра на Бургас се пропука, до друга в съседство изобщо няма достъп, а трета остана без паркинг, заради строеж на нова кооперация. Става въпрос за жилищен блок, който се вдигя на ул. „Хан Крум“ 32. Съседи от и от трите блока в района сигнализираха Флагман за ситуацията и искат отоварните институции да извършат необходимите проверки.

Строителството на сградата е започнало в края на октомври т.г. Фирмата възложител е Ангара груп ООД, а строителството извършва “Т Билдникс“ ЕООД, собственост на Тайир Байрям, сочи справка на Флагман.бг в Търговския регистър. 

В средата на миналия век на това място е имало къща, но тя е била съборена. През последните няколко десетилетия парцелът представлявал градинка, за която са се грижели живущите от трите блока. 

При изкопните дейности строителите не са направили укрепителни стени, заради което по съседна сграда вече има пропукване. Тя представлява пристройка към частна къща на ул. „Патриарх Евтимий“ 4. Собствениците на имота категорично заявиха пред Флагман.бг, че напуканата стена е вследствие на строителните дейности. Има опасност сградата, която също се използва за жилищни нужди, да се срути, тревожат се хората. 

Проблемите със строежа не спират дотук. Куриозното е, че кооперацията се строи на вече съществуващ адрес. Блокът, който се намира точно зад строежа, също се води на ул. „Хан Крум“ 32, разказа Гергана Маслева. Бургазлийката живее именно там. 

„От 2006 година имам нотариален акт, с който съм закупила имот на ул. „Хан Крум“ 32. На информационната табела на строежа пише, че се строи жилищна кооперация на същия адрес. Тоест те строят сграда, където ще е моят апартамент, в който аз си живея“, казва иронично Маслева. Тя е говорила с компетентните орани за куриозната ситуация. Получила отговор от Община Бургас, че им било по-удобно новата кооперация да е на този адрес, а техният блок да бъде прехвърлен към бул. „Иван Вазов“, което обаче според Маслева е още по-опасно за живущите, заради натовареността на пътната артерия. В момента тяхната сграда буквално е изолирана и недостъпна. За да се приберат у дома трябва да преминат през друг имот – през двора на съседния блок, или откъм „Иван Вазов“. Този байпасен проход е още по-неприемлив, тъй като строителят не е обезопасил рова и има опасност в тъмното някой да падне там. (ВИЖ СНИМКИТЕ)

През това място трябва да преминат живущите на ул. "Хан Крум" 32

„Линейки, пожарни, полиция нямат достъп през рова. Така си прибираме и децата. Откъм „Иван Вазов“ има наклон и дори да се разчисти, не може да е равен теренът за пешеходно преминаване“, обясни Маслева. 

Опасности и проблеми строежът създава и за живущите на ул. „Хан Крум“ 36 – сградата, която се намира непосредствено след строежа. Катя и Мария Желязкови живеят там и се оплакват, че строителят е унищожил двора им, както и малката градинка към него.

Ние живеем на ул. "Хан Крум" 32, а сградата, която се строи, е на същия адрес, оплаква се Гергана Маслева

„Живея тук от 1961 година. Дължината на двора по документи трябва да е 5,31 м. Сега почти е до средата. Влязоха в частния ни имот, събориха стената, унищожиха дворното място, градинката ни, изкорениха дърветата, засяти от моята баба и други жени. Мястото, за което поколения наред се грижехме. Когато видяхме какво се случва, опитахме се да проведем разговор със строителя, той обаче най-нагло ни отговори, че ще вземе разрешение за дърветата, а на следващия ден каза, че вече има. Първо ги изкорениха, а след това извадиха документите“, разказва Катя Желязкова. 

Катя Желязкова се оплаква, че дворът им е унищожен и никой не обръща внимание на проблема им

За живущите на ул. „Хан Крум“ 36 също голям проблем е, че не са поставени подпорни стени, което застрашава целостта на всички сгради наоколо.

„Притеснени сме да не се свлекат тези земни маси. Валят дъждове. Пукнатини вече има по друга сграда, нищо чудно да се появят навсякъде и да се случи най-лошото и да не се свлечем, докато спим. Сложили са найлони, за да се скрие, че няма подпорни стени“, казва Мария Желязкова. 

По тази сграда вече има пропукване, нищо чудно да се появи и по останалите сгради заради липсващото укрепване, опасяват се хората

Те и съседите й са направили опит да разговарят със строителя, но нямало никакво разбиране от негова  страна, твърди Желязкова. Именно заради това са решили да поемат по законовия ред – да уведомят всички институции - като РДНСК, Община Бургас, омбудсмана Тодор Стамболиев. Но реални мерки до момента не са взети. От РДНСК са плехвърлили "топката" на кметство "Приморие" и... толкова.

Вижте повече във видеоматериалите:

 

 

В ГАЛЕРИЯТА ЩЕ ВИДИТЕ СНИМКИ ПРЕДИ И ПО ВРЕМЕ НА СТРОЕЖА, КОИТО НИ БЯХА ПРЕДОСТАВЕНИ ОТ ЖАЛВАЩИТЕ СЕ ПРЕД ФЛАГМАН.БГ ГРАЖДАНИ. Почти веднага след публикацията на тази статия в редакцията се обади управителят на фирмата-строител Тайир Байрам. Той заяви, че всичко по строителните книжа и организацията на строителните дейности е изрядно. Готови са да предоставят документи. Байрам заяви още, че разполага и със снимки отпреди старта на строежа на същата тази сграда, за която гражданите твърдят, че се е напукала след изкопните дейности. 

"Сградата беше със същите пукнатини и ние можем да го докажем", каза управителят. Във фирмата подготвят отговор, който редакцията ще публикува коректно.

В началото на строителните дейности в началото на ноември,
по време на изкореняването на дърветата в двора на ул. "Хан Крум" 36
Вижте червения пунктир, според съседите той показва колко много са навлезли в чуждия парцел

 

Така е изглеждал дворът преди строителните дейности



В категории: Разследване


Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
47
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Отказва ли се от футбола Лука Модрич Отказва ли се от футбола Лука Модрич 04/07/2026, Събота 20:00 0
47
Коментара по темата
47.
XX
15.01.2023 20:23:24
0
0
Събаряй! Всичко построено преди 1990г за 45 години да се събори! И АЕЦ Козлодуй и Аспаруховия мост и моста в морската в Бургас! И комплексите! Да остане само строеното през 33 години демокрация!
46.
Бг батака
10.12.2022 20:03:43
0
2
Mafia строй
45.
Фалгман
07.12.2022 15:57:19
1
9
Пълна мафия !!!
44.
БАТИНКА до 24
07.12.2022 05:52:49
5
10
Ако за 2-3 дървета си плакала мини през меден рудник боровата горичка все повече се застроява секат и режат яко наред всичко.
43.
Гоги
06.12.2022 15:34:11
4
14
Напролет да гласувате пак за ГЕРБ! Работа, работа, работа...
42.
Геги
06.12.2022 15:16:18
5
6
Че то там винаги си е било кочина.
41.
Hjyjnj
06.12.2022 14:15:19
1
19
Потресен съм от това безумие - да строят под терасите на хората....Кой го разреши?
40.
До фирмаджията
06.12.2022 13:21:06
2
12
Кви бургазлии в Бургас , такива няма отдавна ... Има селяци
39.
Бургазлия
06.12.2022 12:46:02
1
19
Честито на Димитър Николов и Чанка Коралска!
38.
?
06.12.2022 10:41:24
1
13
А РДНСК няма ли да се намеси?!
37.
*********
06.12.2022 10:40:24
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
36.
Иван
06.12.2022 06:08:42
3
23
Застройхте целия Бургас СПРЕТЕ СЕ !!!
35.
Общината
06.12.2022 04:29:56
3
23
Най-добрият град за крадене!
Със съдействието на бургазлии
34.
Закривай
06.12.2022 00:21:14
4
30
Щом строителите на Бургас са този помак тайран, Исаев и други ниско грамотни цигани по добре спрете този бизнес тук
33.
ученик от гимназията
06.12.2022 00:06:51
2
32
Това може да се случи само в България,защото няма управляващи които да са компетентни за длъжността която изпълняват!!!!!
Кой е дал разрешително за строеж,то няма и 2метра от другата сграда!!!!!
Кой е този,разберете,направете жива верига извикайте телевизии,търсете си правата докато е време!!!!
Няма управия да знаете!!!
Елате да видите каква пешеходна пътека има на ул.Цар СимеонI и ул,Юрий Венелин точно до две училища математическата гимназия и у-ще АКоджакафалията, махнаха баничарницата ,точно на тротоара пред пешеходната пътека изградиха доста голям уж павилион през който пешеходците щяха да минават!!!!Лека,полека си го заградиха и направиха бар Манджаро,който няма дори тоалетна,а продавачките през 5минути бягат да пикаят в кафето отсреща “Патисери-шефка” уж има изисквания от РИОКОЗ???!!!
Лека полека сложиха и маси отвън и саксии с цветя и питам всеки ден ние учениците от къде да минаваме и като пресичаме се блъскаме един в друг!!!!!
Кой е разрешил точно там да е това заведение,трябва да стане по голям инцидент ли и за да се обърне внимание!!!
Като пресичаме улицата и трябва да се блъснем в тоя дървен павилион точно на п.пътека,нали щеше да се минава през павилиона,защо го заградиха!!!!
Кой е разрешил това чудо между две училища????Скоро блъснаха едно момиче там!!!!
32.
Нагла работа
05.12.2022 23:36:13
14
14
Последните 20-30 години там няма сграда и някой си решил да си паркира в частния имот. Сега като собственика е влязъл във владение, всички започнах да реват и да вдигат гирите. От една снимка ти се вижда също че разрешението за строеж е от преди три години.... Главни архитект е само от няколко месеца какви уволнения искате и какви оставки. Просто хората са лошо!
31.
Фирмаджията
05.12.2022 23:19:01
19
8
След като има разрешение за строеж значи ще се строи и построи !!! На които му е тясно тъмно без слънце и простор да се изнася във вилните зони ЦГЧ тепърва ще се застрояват това е само началото дори под 50 процента е плътноста на сгради и живущи сравнено с един европейски развиващ град центъра на Бургас е като едно селце рядко населено така че натискайте се граждани от центъра и се гордеите че живеете в центъра а и защо се притеснявате от някакви строежчета които никои няма да купи нито да продаде нали градът опустява и запада всеки се изселва от Бургас може би към Сливен или Ямбол бягат бургазлиите
30.
Смених
05.12.2022 23:06:47
9
12
Последните 20-30 години там няма сграда и някой си решил да си паркира в частния имот. Сега като собственика е влязъл във владение, всички започнах да реват и да вдигат гирите. От една снимка ти се вижда също че разрешението за строеж е от преди три години.... Главни архитект е само от няколко месеца какви уволнения искате и какви оставки. Просто хората са лошо!
29.
Uhrh
05.12.2022 22:53:51
0
15
Ся тез дето са на първите три етажа гледката им ще е прострените килоти на комшиите.
28.
Хнй
05.12.2022 22:47:38
2
21
То тая сграда въобще има ли някакво законно отстояние от другите . Май ще се ръкуват през терасите с новите комшии. Човек трябва да е луд да даде една торба пари за апартамент там
27.
Хаха
05.12.2022 22:10:47
12
7
Още 5-6хиляди снимки няма ли ,искрено се забавлявам с вас
26.
kupom
05.12.2022 21:28:05
12
8
Таз Мария голяма златотърсачка е, гледам още я бива но времето си казва думата. Според мен тя е умна, може да уреди едно студио от Байрам
25.
Тодор Тъпото
05.12.2022 21:20:03
2
7
Тайрката ми е приятел но на мен не дава пари така че да спира обекта. Аз ще съм при Бат Гошо Джендов ,там пада някой лев.
24.
new
05.12.2022 19:46:40
9
31
Ние имахме подобен проблем когато се започна строеж на кооперация зад нас. По една случайност бях в отпуска. Когато разбрах,че ще събарят оградата, се качих върху нея и спорих до дупка със строител и багерист до къде трябва да копаят. Общо взето прекарах доста време качена на оградата, следейки всеки замах на кофата. За дърветата, които унищожиха/ па макар и в съседен двор/ плаках и все още плача, но успях да спася двора ни и нашите дървета от унищожение. Хора, не оставяйте да ви събарят оградите! Паднат ли веднъж, влизат поне с 2м. във вашите дворове!
23.
Гражданка
05.12.2022 19:30:14
8
37
Готова съм да подкрепя хората с протест. Да излязат всички живущи на адресите около строежа и да направят жива верига. Дя извикат медии да снимат. Не може да има такова безнаказано безхаберие! Каква е тази общинска администрация, какви са тези разрешителни, какъв е този контрол? Е*ати скапаната държава!
22.
Гошо
05.12.2022 19:16:20
2
43
Нулев контрол от контролните органи и общината.Докато си направят проверките , сградата ще е вдигната.
21.
Чукарката
05.12.2022 18:35:50
1
20
Билдникс ЕООД не е ли фирмата на Николай Янчев?
20.
хаха
05.12.2022 18:35:18
16
14
Къщата с пропукването била паметник на културата аххахаха абе Миче добре ли си ма?
19.
Инспектора
05.12.2022 18:35:10
1
12
На снимка 13/25 има седем броя без каски!
Това е монтаж, не може да е така$
18.
777
05.12.2022 17:41:11
3
27
Флагман що триете истините който ние гражданите казваме !!!
17.
Клиент
05.12.2022 17:38:43
5
22
В този случай само двама адвокати от Бургас могат да ви помогнат - Д. Стойков и Г. Кутиев
16.
хахаха
05.12.2022 17:37:07
2
37
Тая фирма е на някой който непуска пари на корумпетата, другите не ги пишат тук.

И до нас строяха кооперация ама беше на фирма която си плаща и безобразията си останаха.

Само чичо Митко за кмет!
15.
Николчо
05.12.2022 17:27:03
3
57
Не, хич няма корупция в Община Бургас.
14.
бургазлия
05.12.2022 17:21:07
6
57
те, че в общината са корумпирани е ясно на всички. въпроса е къде е прокуратурата и защо не се заеме с тези проблеми. иначе всички се чудят, защо не искат в Шенген. Ей, на, заради такива неща.
13.
Бургас
05.12.2022 17:18:59
4
60
Очаквайте скоро новини за паднали кооперации, като разбрах кога са строени съседните сгради трябваше да се внимава и да се бият тези бетонни колони в земята (въпреки че ще оскъпи строежа). Явно в Бургас институциите чакат само коледни заплати и стоят на топло в стаите а хората кучета ги яли.
12.
как може
05.12.2022 17:06:44
3
54
така да се подигравате с живота и здравето на живущите там.
11.
Капитан Морган
05.12.2022 17:05:58
10
81
положението с презастрояването в града ни е трагично. Строи се навсякъде, унищожават се зелени площи, секат се дървета, не се спазват отстояния. И за капак - строи се грозно и некачествено. ГЕРБ погребаха Бургас!
10.
мъже няма ли
05.12.2022 16:56:58
2
31
че жените само се самозирват
9.
*********
05.12.2022 16:56:15
0
16
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
8.
Възмутен
05.12.2022 16:55:28
4
91
Главния архитект на Бургас да подаде оставка.
Той носи цялата отговорност .
Собственика на строителната фирма да бъде задържан в ареста и разследван. Ами ако се срути тази напукана сграда и загинат живущите в нея ?
Кмета Николов, да потърси отговорност от главния архитект и контролните органи в Общината.
Началника на РДНСК също да подаде оставка.
Защо не контролирате строителните дейности.
За какво взимате заплати ?
7.
строител
05.12.2022 16:54:53
3
66
Всичките Байрями станаха строители.
6.
...
05.12.2022 16:37:46
2
56
Флагман отиде и проверете зад руската гимназия до детската градина където общината трябва да строи път как започна да изниква кооперация. Без да спазват никакви закони ,наредби и тем подобни.самия парцел и общински отреден за нова улица
5.
Сарая
05.12.2022 16:35:28
2
78
Чанке чанке …..алчна гнидо
4.
Еблив
05.12.2022 16:33:56
19
31
Мария прави страхотни кавали.. и не само
3.
Знаем си ги
05.12.2022 16:31:24
6
93
Тези одобрени от общината строителни фирми щеше да съборят храм Кирил и Методий, че една кекава сграда ли ще им се опре
2.
*********
05.12.2022 16:25:19
2
32
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
1.
hhmmm
05.12.2022 16:19:02
21
80
На Митьо-гробаджийчето му е последен мандат, а и сега мисли да ви подхваща професор Габърски. Мислете му!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Неделният ден носи идеален летен плаж, но и изолирани превалявания Неделният ден носи идеален летен плаж, но и изолирани превалявания Термометрите в страната достигат до 30 градуса, докато Черноморието и планините ще се радват на освежаващ бриз и временни заоблачавания Време е за жътва: Отбелязваме Летен Атанасовден със сблъсък на сезоните и древни обичаи за берекет Време е за жътва: Отбелязваме Летен Атанасовден със сблъсък на сезоните и древни обичаи за берекет Православната църква почита паметта на св. Атанасий Атонски, а народният календар бележи средата на лятото с мистичната „кокоша църква“ и десетки именници Паника в Стара Загора! Огромен жълт питон изпълзя на детска площадка Паника в Стара Загора! Огромен жълт питон изпълзя на детска площадка Службите реагирали светкавично в 1:00 ч. след полунощ, за да предотвратят масов ужас сред децата на следващия ден Прокуратурата: Шефът на ВиК-Бургас е арестуван за 72 часа Прокуратурата: Шефът на ВиК-Бургас е арестуван за 72 часа Повдигнати са му обвинения Парад на ретро автомобили в Бургас: Уникален Корвет от 70-те - модел, каран от Джими Хендрикс и Силвестър Сталоун (СНИМКИ) Парад на ретро автомобили в Бургас: Уникален Корвет от 70-те - модел, каран от Джими Хендрикс и Силвестър Сталоун (СНИМКИ) Сред атракциите са още Buick от 1933 г., Ferrari 308, Maserati Ghibli и рядък Mercedes-Benz кабриолет от 50-те години Поскъпнаха ли чадърите и шезлонгите по Черноморието? Обекти въвеждат „комплименти“, за да задържат туристите Поскъпнаха ли чадърите и шезлонгите по Черноморието? Обекти въвеждат „комплименти“, за да задържат туристите С настъпването на активния летен сезон въпросът с цените на плажните принадлежности по родното Черноморие отново излиза на преден план Страхотен празник в Бургас: Мотори, пожарни и атрактивни демонстрации събраха стотици деца Страхотен празник в Бургас: Мотори, пожарни и атрактивни демонстрации събраха стотици деца Посетителите имаха уникалния шанс да разгледат отблизо оборудването и да научат повече за дейността на всички ключови структури на МВР Дневен хороскоп за 4 юли 2026: Късметът е с Девата, а Стрелецът да бъде предпазлив Дневен хороскоп за 4 юли 2026: Късметът е с Девата, а Стрелецът да бъде предпазлив Денят носи важни решения, финансови уроци, нови възможности и повече интуиция за всички зодиакални знаци Лудите партита по Южното Черноморие остават без балони за дишане Лудите партита по Южното Черноморие остават без балони за дишане Полицаите "удариха" голяма пратка с 80 на брой кутии с 5,5-килограмови флакони с райски газ. Общото количество на иззетия райски газ е около 440 кг Баба и дядо се удавиха в Струма, реката погълна и двете им внучета (ОБНОВЕНА) Баба и дядо се удавиха в Струма, реката погълна и двете им внучета (ОБНОВЕНА) Столична община изпрати спасители със сонари по течението след село Пастух
Огнен ад край Солун: Евакуираха три предградия и социален дом, пиян старец е арестуван за палежа Огнен ад край Солун: Евакуираха три предградия и социален дом, пиян старец е арестуван за палежа Стихията лумна край втория по големина гръцки град, изпепелявайки търговски обекти и принуждавайки стотици хора със специални потребности да бягат от пламъците Историческа визита: Доналд Тръмп каца в Анкара, с Ердоган рестартират преговорите за изтребителите F-35 Историческа визита: Доналд Тръмп каца в Анкара, с Ердоган рестартират преговорите за изтребителите F-35 Над 1000 американски служители вече са в Турция, за да подготвят терена за срещата на върха на НАТО и съдбоносните разговори за сигурност Чудо в моргата: Обявено за мъртво бебе възкръсна часове след като лекар арогантно го отписа Чудо в моргата: Обявено за мъртво бебе възкръсна часове след като лекар арогантно го отписа Въпреки щастливия и направо библейски край за детето, кошмарът за неговите родители тепърва започва, но този път на юридическия фронт Спрете с черната реклама! Спекулата по морето е дело на единици, мнозинството заведения държат напълно нормални цени Спрете с черната реклама! Спекулата по морето е дело на единици, мнозинството заведения държат напълно нормални цени Росалина Димитрова пред Флагман.бг: Не поставяйте целия бранш под общ знаменател заради няколко абсурдни менюта в социалните мрежи Пускат на свобода „селския гангстер“, лежал за убийството на българската проститутка Катина Пускат на свобода „селския гангстер“, лежал за убийството на българската проститутка Катина Най-висшият съд заличи присъдата от 12 години затвор за зловещото разчленяване без труп, BILD разкри шокиращи гафове на баварските следователи 50 британски депутати искат пълна забрана за „Маша и мечокът“ заради съветска пропаганда 50 британски депутати искат пълна забрана за „Маша и мечокът“ заради съветска пропаганда Политици от 6 партии изпратиха остро писмо до министъра на културата заради епизод, в който любимата детска героиня носи шапка на зловещите тайни служби НКВД Как се делят 5,3 милиона паунда? Деца, внуци и вдовица се хванаха за гушите за богатството на звезда от Хари Потър Как се делят 5,3 милиона паунда? Деца, внуци и вдовица се хванаха за гушите за богатството на звезда от Хари Потър От кралски медали до златни акции – лъснаха най-тайните клаузи от последната воля на филмовата легенда. 14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода 14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода Наглецът е създал собствени импровизирани пунктове из Париж, където таксува колоездачи и шофьори за привилегията да не бъдат простреляни с вода  Десислава Атанасова: Демерджиев лъже, не съм пътувала до Дубай с Делян Пеевски Десислава Атанасова: Демерджиев лъже, не съм пътувала до Дубай с Делян Пеевски Конституционният съд заври след скандалните разкрития за 227-те полета на феномена в политиката Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Ако видите тези липси по ивицата, веднага бягайте – операторите нямат капитанска правоспособност и разрешителни от държавата
Румен Радев, премиер Румен Радев, премиер Ще наложа вето на 21-вия пакет санкции срещу Русия Виц на деня Виц на деня - Кога мъжете бягат най-бързо? Когато бягат за бутилка, или когато бягат след жена?
- Когато бягат с бутилка, от жена...
Виц на деня Виц на деня - Докторе, губя паметта си.
- От кога така!?
- Какво от кога!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато тя беше на 2 годинки, тичаше ли тичаше голичка по плажа. Сега, когато е вече на 30 години, две бутилки вино я връщат в детството.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори