Голяма трагедия! 18-годишният Иван се самоуби
Младежът бил отглеждан от баба си и дядо си
Младежът, който е скочил вчера вечерта от Аспаруховия мост, тази година е трябвало да бъде абитуриент. Всички в родното му село Чернево са потресени от случилото се и казват, че никой не е очаквал той да посегне на живота си, пише Блиц.
Младежът се казва Иван и през октомври е навършил 18 години. Бил е 12-окласник в училището в Суворово. Хора от Чернево разказаха през наш репортер, че Иван бил кротък, спокоен, с почти незабележимо присъствие.
„Много рядко излизаше от дома си. Доколкото знам не е имал много приятели. Изключително добродушно момче. Не е имал никакви конфликти. Той просто с почти никого не дружеше“, обясниха негови съселяни.
За тях остава загадка какво може да е подтикнало Иван да сложи край на живота си, но споделиха, че животът му не е бил цветущ и в семейството му е имало сътресения и трагедии.
Иван на практика е сирак – не познава баща си, а майка му починала преди година – само преди няколко дни правили помен за годишнината.
"Трагедията за това семейство наистина е огромна, защото майка му си отиде от този свят точно преди година, само на 43 години. Намериха я мъртва в асансьор във Варна. Направила масивен инфаркт", разказаха още нашите източници от Чернево.
Младежът бил отглеждан от баба си и дядо си. Бабата наскоро заминала да работи в чужбина и Иван останал само с дядо си. Възрастният мъж работи като охрана на различни обекти.
Вчера Иван взел ключовете на джипа на дядо си, подкарал го и се озовал на моста. Набил спирачи, слязъл и без да се замисли, се хвърлил от него.
Припомняме, че това е вторият случай на млад мъж, който се хвърля от моста пред последната седмица. В социалните мрежи без разпространявана публикация за издирван мъж на име Йордан, за когото впоследствие стана ясно, че е скочил от моста.
По данни на Блиц мъжът е страдал от психични проблеми и това не е първият му опит да сложи край на живота си. Родителите му безуспешно са опитвали да му помогнат. Във фаталния ден е имал разговор с баща си. Независимо от това, Йордан избрал да направи фаталната крачка.
Ще отиде ли Пеевски при Радев?
Бордо маникюрът е признак за елегантна визия при дамите
Какви са цените на имотите в България, растат ли?
Доналд Тръмп съди Би Би Си за $10 милиарда заради манипулирана реч
Обирджия на Донарума се самоуби в затвора след натиск от тартор на бандата
На 16 декември църквата почита Свети Агей и мъченик Марин – ето какво да не правите днес
Ограничения и ремонти по пътищата в страната: особено внимание за водачите в Бургаска област
Джордж Клуни се отказва от сцените с целувки във филмите си
Медиците от КОЦ-Русе: Спасяваме животи, но заплатите ни намаляват
Мъркането разкрива повече за котките от мяукането
Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama"
Уроки или стрес? Как да разпознаем негативната енергия и кога да потърсим лекар

Между "Нов живот" и "Комедията" лежат 16 години.
Как ще излезеш от "Образцов дом" да търсиш и чичо ми Йордан? На Данке шойн сме "Ние, врабчетата". Вчера бяхме на Аувиедерзейн.
Коя е текущата година? Не минаха ли абитуриентските балове за текущата година? Догодина на бала "през наш репортер" ще мучи с "Milka".