Милица Гладнишка: Загубих всичко...
Определено откачих, защото повече от година не можех да работя, а нямах и много спестявания, разкри още пеещата актриса
„Загубих всичките си спестявания по време на пандемията“, изплака в интервю Милица Гладнишка.
„Определено откачих, защото повече от година не можех да работя, а нямах и много спестявания“, разкри още пеещата актриса. Най-страшното за нея обаче била смъртта на доста нейни приятели и техните родители.
„Аз също ходех на свиждания, носела съм храна, за да помагам, и в такава ситуация няма как да се размечтаеш за себеусъвършенстване. Не можех сервитьорка да стана, камо ли да играя“, довери Гладнишка, отбелязва България днес.
Тя описва и ужаса, който е преживяла, след началото на войната в Украйна. „Тогава за първи път изпитах паникатака, но бързо се окопитих – просто спирам да мисля излишно за проблема, а гледам как да го реша, без да се оплаквам“, категорична е Милица.
Как да си неустоим в леглото: 5 Съвета за увереност и страст
Ще увиснат ли пенсиите и заплатите заради липсата на редовен бюджет
Руски дипломат е открит мъртъв
Присмиват се на Леонардо ди Каприо за младите му гаджета
Може ли да ви глобят заради ароматизатор в колата
Жестоко насилие на спирка в София: Мъж арестуван след нападение над жена
38-годишна роди бебе с 0,15% алкохол в кръвта
Колко пари мога да обменя без декларация за произход
Почина шимпанзето "гений" Ай
Обявиха грипна епидемия във Варна
Милионерче, не се подгрявай: Имат ли руснаците и италианците пари за Алекс и Мони Николови
Дядо шашна опашката в квартален магазин: Как пазарува с евро и лева

хора,които са страдали много дълго от тъпата украинска управа.Това е истината
Милица си е супер.