Голяма трагедия помрачи световното в Катар
Британският телевизионен експерт Роджър Пиърс е починал на 65-годишна възраст в хотелската си стая
Световното първенство по футбол беше разтърсено от неочакваната смърт на един от представителите на медии, работещи в Катар по отразяването на Мондиал 2022, пише Гол.бг.
Британският телевизионен експерт Роджър Пиърс е починал на 65-годишна възраст в хотелската си стая. Това беше деветото световно първенство, на което е изпратен по работа. В края на годината той е трябвало да се пенсионира.
„С голяма тъга трябва да съобщя, че нашият технически директор Роджър Пиърс почина в хотелската си стая в Катар снощи. Той беше човекът, който правеше възможни всички наши преки предавания – от аматьорските футболни лиги до финалите на световни първенства“, заяви популярният коментатор на ITV Марк Демът, който е работил с Пиърс в продължение на 43 години.
Децата затъват в безкрайното скролване, родители търсят изход
Напук на спекулациите: Снимка от Черноморието показа колко реално ни струва обядът на плажа
Плениха внука на Брежнев на фронта
Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад
Apple отива на трибунал за iPhone
Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята
Фатална свръхдоза фентанил убила легендарния фолк певец Никсън
Тотален разпад в „Промяната“! Националният младежки шеф Алекс Дорохин разкости партийния елит
Исландия готви вот за пътя си към ЕС
От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав
Британка: Махнаха ми апендикса по грешка в Египет!
Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле
