Ескортирани с пилотна кола: Заловиха мигранти в бус в Карловско
Водачът на пилотната кола е бил задържан край Иганово, а бусът с бежанците малко след населеното място
Заловиха 10 чужденци край карловското село Иганово след 7:00 часа тази сутрин, представили са се за мароканци, потвърдиха от Областната дирекция на МВР в Пловдив, пред БНТ.
Задържан е и шофьорът на пилотната кола, който е българин. Заради акцията работници на ВМЗ не са успели да отидат навреме на работните си места. Пътят е бил отцепен.
Водачът на пилотната кола е бил задържан край Иганово, а бусът с бежанците малко след населеното място. Предстои мигрантите да бъдат разпитани и предадени в бежански лагер. Работата по случая продължава.
Как България ще съсипе пчеларството си
Внимание шофьори! Ако ви спрат полицията ще ви проверяват и за тези неща
Внезапно почина бивш футболист на Бешишкташ
Шарън Стоун: Робърт де Ниро се целува най-добре
Майката на Гала си сложи зъби за 10 хил. евро
Мотористи в стачна готовност заради Гражданска отговорност
Манол Пейков: След като разбрах, че няма да ставам депутат, изпитах отдавна забравено чувство за свобода, почти граничещо с еуфория
Тази майка призна, че спи в едно легло с 24-годишния си син
Малкият Боян отново се бори за живота си, семейството му има спешна нужда от помощ
Нова ера за Телец, Близнаци, Везни и Стрелец
Лудогорец май се сбогува с титлата след загуба с 1:2 от ЦСКА 1948
Аномалия с времето: В неделя ще е почти лято, но после всичко се променя
