×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Майката на Георги Семерджиев с нов прочит на катастрофата


24 Ноември 2022, Четвъртък, 15:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Тя не оневинява сина си, но с голяма част от твърденията от последните 5 месеца не е съгласна

Близо пет месеца след фаталната катастрофа на булевард "Черни връх“ пред bTV говори майката на обвиняемия Георги Семерджиев. Според нея случилото се е инцидент, а не умишлено убийство.

Мариана Семерджиева не оневинява сина си, но с голяма част от твърденията от последните 5 месеца не е съгласна. Категорична е, че синът ѝ не взима наркотици. "С нищо не сме видели, не ни е показал“, казва тя. Часове преди катастрофата семейството било заедно и Георги не бил дрогиран, казва тя.

"Аз съм сигурна, че той в момента на инцидента не е бил под въздействие на наркотиците. Според мен след като се е прибрал вкъщи е употребил. Така мисля“, казва Мариана Семерджиева. Казва, че е напуснал местопроизшествието от страх, но признава, че е обичал високите скорости.

"Това е смешно и нереално. Не ми е казвал такива неща, не е споделял такова нещо“, казва тя. Семерджиева твърди, че не познава полицайката Симона Радева.

И допълва, че след катастрофата Георги оставя телефоните в колата си. Затова не може да си обясни как той се е свързал с Радева, за да иска помощ.


В категории: Животът


6
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Поразен от ракети кораб потъна в Черно море Поразен от ракети кораб потъна в Черно море 27/07/2026, Понеделник 10:10 3
Тервел ИЛИЕВ Добро време за начало на новата седмица Добро време за начало на новата седмица 27/07/2026, Понеделник 07:30 0
6
Коментара по темата
6.
Дърт Вирек
24.11.2022 18:54:57
0
8
Таз и тя кат сина си. Безскрупулна и нагла.
5.
Fakulteto
24.11.2022 16:07:36
0
13
А, стига бе значи, той до сега НЕ УПОТРЕБЯВАЛ, но като станала белята, ОТ СТРАХ, ИЗВЕДНЪЖ МУ СЕ ПРИИСКАЛО, ЧЕ ДАЖЕ ИЗНАМЕРИЛ И КОЙ ДА ГО СНАБДИ( НЕУТОЧТЕН И НЕПОТЪРСЕН, ВСЕ ОЩЕ Е ГОРКИЯ СНАБДИТЕЛ).
Иначе, права е г-жата, часове преди трагедията ЗА МОМИЧЕТАТА, може и да е бил адекватен
4.
Rando
24.11.2022 15:53:47
2
12
10 мигранта на граница не могат да спрат,хора дето от месеци са тръгнали гладни и жадни и изнемощяли,представете си ако пратят хиляди на веднъж,тука ще стане апокалипсис

Полиция и Армия в БГ не може нищо 80% са тюфлеци,дето са минали нормативите преди 20 години,могат само да мутреят на нормалния човечец смазан от 60 часовата работна седмица,при истинска заплаха първи ще избягат,тук таме има малко полицай в добра физическа кондиция,а от тях още по-малко са такива които искат да помогнат БГ,да не стане по-голям кенеф,а да допринесат за нещо
3.
Rando
24.11.2022 15:49:41
0
26
От 100 кладенеца вода ще изкарате,за да може един наркоман убиец на 2 млади момичета да не влезне в затвора

Майката същата 0 скруполи

Това е кенефа България,тука не очаквайте нищо нормално,по-зле е от дивия запад,ако сте поне малко адекватни и морално нормални хора,по-добре не стойте и секунда повече от необходимото,клоаката дълбае дъното с страшна скорост и много скоро в тази държава ще останат само дегенерати,рецедиви,клошари,хора от малцинствата които също са дегенерати и рецедиви (тъй като и от малцинствата има адекватни,които стигнаха до извода,че живеят в кенеф),мигранти които си правят каквото си поискат,к*рви,наркомани,дилъри и т.н.

България не е държава за нормални хора и никога няма да бъде,народа е прекалено прост,за да тръгне нещо да се променя

Никога няма да има нормална съдебна система,никога няма да има човек на държавна длъжност с добър морален компас (дори и да има ще се погнуси за 0 време)

Много скоро няма да има работници за абсолютно нищо,а тогава започва хаос и анархия,на ден по 100 смъртни случай от катастрофи и убийства,ще ни се виждат малко
2.
pff
24.11.2022 15:35:48
0
23
бахти гнусния боклук е таз корва, личи си отдалече. А синчето й е мега пробит наркоман, всеки ходил в Ялта и Червило го е виждал този хомобандит семерджийката
1.
Семкаджиев
24.11.2022 15:29:24
0
21
И тя и той ще имат време да правят нови и нови прочити и много пъти да изпиват горчивата чаша
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
УМБАЛ-Бургас привлече опитен специалист по репродуктивна медицина УМБАЛ-Бургас привлече опитен специалист по репродуктивна медицина Записане за преглед при д-р Александър Кунев, д.м. може да се осъществи на тел. 0876357733 от 8 до 13 в делнични дни, както и през superdoc Поразен от ракети кораб потъна в Черно море Поразен от ракети кораб потъна в Черно море Десет души загинаха при атаката край Одеса, а засега няма данни дали потъването е причинило замърсяване Дизелът вече е 1,73 евро, а браншът предупреждава за нов скок Дизелът вече е 1,73 евро, а браншът предупреждава за нов скок Fuelo отчита средно 1,54 евро за бензина и 0,65 евро за автогаза, а на места нафтата вече струва 1,76 евро Две трагедии за часове: Български туристи починаха на плажове край Александруполис Две трагедии за часове: Български туристи починаха на плажове край Александруполис 73-годишен и 82-годишен мъж са извадени без съзнание от морето, а аутопсии трябва да установят точните причини за смъртта им Шофьор блъсна 8-годишно дете и избяга, после се оправда: Видях, че му няма нищо! (ВИДЕО) Шофьор блъсна 8-годишно дете и избяга, после се оправда: Видях, че му няма нищо! (ВИДЕО) Семейството твърди, че още на следващия ден мъжът отново карал из Червен бряг Йотова влезе първа в битката и принуди всички да играят по нейния часовник (ВИДЕО) Йотова влезе първа в битката и принуди всички да играят по нейния часовник (ВИДЕО) Ранната кандидатура дава на президента контрол върху дневния ред, но я излага на продължителна кампания и поставя труден избор пред Радев, ГЕРБ и ПП-ДБ Дневен хороскоп за 27 юли: Маските падат, интуицията води към успех Дневен хороскоп за 27 юли: Маските падат, интуицията води към успех Денят поставя на изпитание търпението и преценката – едни ще получат подкрепа от близките си, а други ще трябва да разчитат единствено на собствената си интуиция. Шофьор удари общински съветник и 8-годишния му син на "зебра" (ВИДЕО 18+) Шофьор удари общински съветник и 8-годишния му син на "зебра" (ВИДЕО 18+) Мъжът зад волана не е тестван за наркотици Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Deutsche Bank очертава сценарий за цена от 8000 долара за тройунция до 2031 г. при продължаващи покупки от централните банки Джеймс Етоо се върна в тренировките на ЦСКА преди Ботев и Карабах Джеймс Етоо се върна в тренировките на ЦСКА преди Ботев и Карабах Камерунецът тренира наравно със съотборниците си и отново е вариант за състава на Христо Янев
Бабатунде пак тръгна по света: Тигъра от Акуре подписа в Северен Кипър Бабатунде пак тръгна по света: Тигъра от Акуре подписа в Северен Кипър Култовият бивш нападател на Левски добави поредна спирка към кариерата, която от години се движи извън футболната карта на Европа Поколението Z и "бунтът на хлебарките" разби мита за непоклатимата власт в Индия Поколението Z и "бунтът на хлебарките" разби мита за непоклатимата власт в Индия BBC проследява как изпитният скандал, безработицата и Instagram превърнаха Партията на хлебарките в национална сила Аржентинският президент нарече бразилския си колега: "Крадец", "престъпник" и "затворник" Аржентинският президент нарече бразилския си колега: "Крадец", "престъпник" и "затворник" Бразилия отзова посланика си след обидите на Милей към Лула Франция гори, пламъците вече са пред портите на Бордо, над 360 хил. души са евакуирани Франция гори, пламъците вече са пред портите на Бордо, над 360 хил. души са евакуирани Туристите са призовани да напуснат, а армията се включи в битката с огнения фронт Дацов: Дефицитът трябва да падне до 3,1%, икономиката прегрява Дацов: Дефицитът трябва да падне до 3,1%, икономиката прегрява Членът на Фискалния съвет настоява за приоритизиране на разходите и по-бързи мерки срещу високата инфлация Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Общото намаление достига 15 евроцента за литър и ще действа през целия август Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Санкциите за електрическите превозни средства са над два пъти повече, въпреки че проверките на Пътна полиция са увеличени с 30% Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Deutsche Bank очертава сценарий за цена от 8000 долара за тройунция до 2031 г. при продължаващи покупки от централните банки Безумие на АМ Тракия: Шофьор се похвали как лети с 226 км/ч Безумие на АМ Тракия: Шофьор се похвали как лети с 226 км/ч При тази скорост автомобилът изминава над 60 метра за секунда, а една грешка може да превърне магистралата в място на трагедия Атентаторът от гей парада в Берлин е екзекутиран от полицията Атентаторът от гей парада в Берлин е екзекутиран от полицията 21-годишният Абдул Б. е открит в градинарски комплекс след близо 21 часа издирване - една жена загина, а 29 души бяха ранени
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори