ЕС подготвя девети пакет от санкции срещу Русия
Работим усилено, за да ударим Русия там, където ще я заболи, заяви председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен
Европейският съюз настоява за въвеждането на девети пакет от санкции срещу Русия в отговор на инвазията й в Украйна, заяви председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен по време на посещение във Финландия, информира Ройтерс.
"Работим усилено, за да ударим Русия там, където ще я заболи, за да притъпим още повече нейния капацитет да води война срещу Украйна, и мога да обявя днес, че работим с пълна скорост по деветия пакет от санкции", каза Фон дер Лайен.
Тя каза още, че е уверена, че "много скоро ще одобрим глобална горна граница на цените на руския петрол заедно с Г-7 и други големи партньори".
"Няма да се успокоим, докато Украйна не надделее над Путин и неговата незаконна и варварска война", предупреди още председателят на ЕК.
Източник: БТА
105-годишният д-р Ценов призова младите да гласуват: Това е техният живот
Ахмед Доган: България има нужда от повече държавност и по-сериозна демокрация
Лидерът на Сияние гласува с послание за чиста кауза
Машина за гласуване блокира в Стара Загора още в началото на изборния ден
Ударно гласуване в Истанбул, опашки пред секциите още в началото на изборния ден
Тревога заради звяр край Кричим, млада мечка броди край язовира
Какво разкрива датата на раждане за личните уроци и житейските цикли
Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции
Дневен хороскоп за 19 април 2026: Нови възможности и вълнения за Девата, но да внимава с парите
Как да се пазим от пролетна умора
От Кремъл с коментар за Орбан
Коравите българи, забогатели след "Титаник"

СЛАВА НА РУСИЯ !!!!!!!