×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Новата агенция на ЕС срещу прането на пари може да заработи през 2028 г.
  • Разговорите в Абу Даби за край на войната в Украйна продължават
  • Венецуелското правителство освободи още затворници
  • Скандал в НС: Покушение ли е сънародниците ни зад граница да финансират предсрочните избори?
  • Продължава издирването на собственика на хижа "Петрохан" и още две лица
  • Инцидент край остров Хиос: Най-малко 15 мигранти са загинали
  • Буря нанесе щети на гръцкия остров Корфу
  • Българските заводи вдигат най-много цените
  • Благородните метали и петролът с понижение, медта също поевтинява
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Иван Гешев: Бесен съм, държавата стои безучастна във войната по пътищата


24 Ноември 2022, Четвъртък, 12:19 ч.
Автор: Флагман.бг

Този форум е изключително важен. Аз съм тук в качеството си на главен прокурор, от една страна защото съм бесен, а от друга страна, защото трябва да спрем войната по пътищата. Това заяви главният прокурор Иван Гешев по време на кръглата маса на тема "За мащабни действия срещу войната по пътищата".

"Надявам се и знам, че можем и трябва да спрем войната по пътищата. Бесен съм, защото решенията са ясни, не са трудни за изпълнение, готови модели има в ЕС. Оставам с впечатление, че държавата е безучастна, защото е по-лесно да закриеш специализирани структури, защото става дума за 3 млрд. лв., по-важно за някои политици от интересите на хората", допълни обвинител номер 1.

Гешев е категоричен, че "щом някой политици могат да защитят финансовия интерес на олигарсите, ние трябва да настояваме да бъдат защитени и българските граждани. "Заслужават сигурност, защита и да не убиват децата ни пътищата", каза още той.

Богдан Милчев, председател на Института по пътна безопасност (ИПБ), посочи, че на форума липсва президентът Румен Радев, както и неговият премиер и министри. "Днес до нас са законодателната и съдебната власт, които могат да подпомогнат мащабните действия. Днес МС го няма. Има разпореждане да няма министри, защото на това събитие ще присъства главния прокурор, имам и доказателство за това. Войната между институции, не е войната, която трябва да се проведе на пътя", подчерта той.

Източник: БГНЕС


В категории: Животът


2
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Докога продължават проливните дъждове у нас Докога продължават проливните дъждове у нас 05/02/2026, Четвъртък 21:20 0
Тервел ИЛИЕВ В България изхвърляме огромно количество храна В България изхвърляме огромно количество храна 05/02/2026, Четвъртък 20:40 1
Тервел ИЛИЕВ В дома на варненец са открити 5 вида наркотици В дома на варненец са открити 5 вида наркотици 05/02/2026, Четвъртък 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Тази красавица може да е звездата на Олимпиадата Тази красавица може да е звездата на Олимпиадата 05/02/2026, Четвъртък 19:00 0
2
Коментара по темата
2.
Haha
24.11.2022 14:40:44
1
1
Гешев спри корупцията и кражбите във власта .
Катострофи и битова престъпност винаги е имало и ще има ! Само хвърляш пясък в очите на хората и избягваш реалния проблем на държавата .
1.
Ахмед Методиев Пеевски
24.11.2022 12:42:28
3
3
Тоя вместо да се захване да разплете КРАЖБАТА КТБ, схемите на Лукойл за неплащане на милиарди, измамата турски поток, предателството с реакторите в Белене, той взел да се занимава с пътни знаци и мантинели. Другарите от ДС трябва да се гордеят с това си назначение, не мисля, че можеха да намерят по-дебелокож гьонсурат от настоящия!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Само във Флагман.бг: Арестуваха спортна надежда от Свети Влас с наркотици Само във Флагман.бг: Арестуваха спортна надежда от Свети Влас с наркотици 24-годишният Жулиян Г. е задържан с 20-ина грама марихуана „Всичко е музика“ събира трио DÉJÀ VU и Симфониета Враца на сцената в Бургас „Всичко е музика“ събира трио DÉJÀ VU и Симфониета Враца на сцената в Бургас Концерт спектакълът ще прозвучи на 27 февруари в Културен дом НХК с диригент Цанислав Петков Нова версия за тройното убийство: Тримата рейнджъри разстреляни докато са на колене Нова версия за тройното убийство: Тримата рейнджъри разстреляни докато са на колене МВР мълчи дали се издирват автомобили, свързани с престъплението КЕВР ще сваля електромери, за да замерва дали отчитат правилно КЕВР ще сваля електромери, за да замерва дали отчитат правилно Ще се анализира и дали количеството електроенергия, закупено от дружествата, съответства на фактурираната към клиентите Бургаски депутат ще сезира Конституционния съд заради промените в Изборния кодекс Бургаски депутат ще сезира Конституционния съд заради промените в Изборния кодекс Той опроверга думите на Драгомир Стойнев от БСП, че не трябвало да финансираме някого, който не си плащал данъците в България Атанас Зафиров сложил край на сектантството в БСП, готов е да се оттегли Атанас Зафиров сложил край на сектантството в БСП, готов е да се оттегли Ако Конгресът ми прекрати правомощията, няма да се кандидатирам отново за председател, сподели той Динамиката на автентичния стил и манията по втората употреба, която ни обединява в това да сме си ние Динамиката на автентичния стил и манията по втората употреба, която ни обединява в това да сме си ние От бабиния гардероб до бутиковите витрини, как пазаруването на употребявани дрехи вече не е нужда, а философия отвъд модата  Министерството на туризма представя България на едно от най-големите  изложения в Турция и региона Министерството на туризма представя България на едно от най-големите изложения в Турция и региона Страната показва целогодишния си туристически потенциал на EMITT 2026 Британският премиер се извини за назначението на Питър Манделсън след нови разкрития за връзки с Епстийн Британският премиер се извини за назначението на Питър Манделсън след нови разкрития за връзки с Епстийн Киър Стармър пое политическа отговорност и увери, че ще работи за справедливост за жертвите на сексуално насилие  Вино, любов и история в етнографския музей по случай Трифон Зарезан и Свети Валентин Вино, любов и история в етнографския музей по случай Трифон Зарезан и Свети Валентин От 9 до 14 февруари влюбените двойки ще получават чаша червено вино с билета си за Етнографската експозиция
Костадинов предяви териториални претенции към Русия Костадинов предяви териториални претенции към Русия Той изреди българските държави по света: Татарстан, Кабардино-Балкария, Чувашия, все руски републики Община Царево стартира проект за грижа за детското здраве Община Царево стартира проект за грижа за детското здраве С над 230 хил. лв. безвъзмездно финансиране се обновява медицинският център и се оборудват педиатрични кабинети Мелания Тръмп води усилени преговори с екипа на Путин за връщането на украински деца Мелания Тръмп води усилени преговори с екипа на Путин за връщането на украински деца Към днешна дата 15 деца са успешно върнати в Украйна, откакто тя започна застъпничеството си, включително седем през декември. Българин получи присъда в Белгия за измама на проститутка, случаят е квалифициран като изнасилване Българин получи присъда в Белгия за измама на проститутка, случаят е квалифициран като изнасилване Апелативният съд в Антверпен приема, че заблуждението при плащане води до липса на съгласие за полов акт Бруклин Бекъм се разочарова от баща си - премахна татуировката на ръката си, посветена на Дейвид Бруклин Бекъм се разочарова от баща си - премахна татуировката на ръката си, посветена на Дейвид Надписът „татко“ вече не присъства на тялото му на фона на задълбочаващия се семеен конфликт Бургас на туристическа борса №1 у нас, акцент са големите спортни събития Бургас на туристическа борса №1 у нас, акцент са големите спортни събития На щанда ще бъде показан нов виртуален асистент в помощ на туристите за откриване на интересна локация или събитие в зоната на община Бургас, с опция за разширение за цялата област Русия твърди, че може да превърне гълъбите в киборги, ще ги праща на разузнаване на фронта Русия твърди, че може да превърне гълъбите в киборги, ще ги праща на разузнаване на фронта Малки електроди се вмъкват през черепите на птиците и се свързват със стимулатор, монтиран на главите им, което позволява на операторите да ги направляват наляво или надясно чрез дистанционно управление 32-годишен е задържан за хвърлянето на граната в дома на Здравко Чолич в Белград  32-годишен е задържан за хвърлянето на граната в дома на Здравко Чолич в Белград  Единият заподозрян е арестуван, а втори се издирва след експлозията в дома на известния певецю Наследството на Карл Лагерфелд предизвика война, само котката "Шупет" е в безопасност Наследството на Карл Лагерфелд предизвика война, само котката "Шупет" е в безопасност Завещанието на легендарния немски дизайнер е оспорено от неизвестен ищец Прокуратурата претърси 8 адреса заради скритата камера в АГ кабинет Прокуратурата претърси 8 адреса заради скритата камера в АГ кабинет Министерство на здравеопазването вчера потвърди, че при проверка е установено наличието на камера в кабинета
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня Двама мъже си говорят:
- Когато искам с*кс, само свирвам и тя идва...
- А, когато тя иска?
- Идва и ме пита "Свирна ли, или така ми се стори?"
Виц на деня Виц на деня - Тате, как се казва жена, която не я боли главата?
- Любовница, сине...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много ергени мечтаят за красива, умна и грижовна съпруга. Много женени мъже мечтаят за същото.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори