×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 30 месеца затвор за лекаря, продавал кетамин на актьора Матю Пери
  • Прокуратурата е осъдена да плати близо 50 000 лв. на бивш шеф на разузнаването
  • Заместник-председателят на Съвета за сигурност на Русия Дмитрий Медведев заплаши ЕС с репарации в натура
  • ИТН иска парламентът да изслуша Васил Терзиев за протестите в София
  • Папа Франциск оставил средства в завещанието си за линейки за Украйна
  • Полицията проверява кой хвърли димки по време на протеста в Сливен
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Mayoral - облечете децата с качество от Испания


23 Ноември 2022, Сряда, 13:51 ч.

Първото голямо предимство на бранда е качеството

Когато дойде време за покупка на детски дрехи, качеството е от най-голямо значение, затова и един от най-предпочитаните брандове на пазара е именно Mayoral. От над 80 години испанският бранд за детска мода произвежда дрехи за деца, като това е единственият фокус на компанията. Всяка година повече от 25 милиона детски артикула напускат фабриките на производителя и достигат до децата по цял свят!

Детската конфекция на бранда излиза от рамките на това понятие и спокойно може да покрие критериите за бутиково и марково облекло за децата. Всеки сезон креативните дизайнери на марката показват защо марката е на топ позициите не само у нас, а и в цяла Европа.

Какво предлага Mayoral?

Майорал предлага и една от най-богатите колекции на пазара за детски дрехи в България и се нарежда сред лидерите налагащи детските модни тенденции.  Продукцията покрива диапазона от новородени, през бебешките дрехи и дрехите за деца и тинейджъри. В асортимента ще намерите якета, къси и дълги панталони, тениски, блузи и плетива, комплекти и анцузи за спорт, рокли, поли, ризи, елеци, бански, шапки, бельо, суичъри, аксесоари, обувки, чорапи и чорапогащи, а за най-малките и пелени, хавлии и ескимоси.

Предимства на Майорал

1. Първото голямо предимство на Майорал е прецизната изработка на дрехите и качеството на използваните платове и материали. Всяка дреха преминава през качествен контрол. В последните години компанията е имплементирала и отговорна еко инициатива при производството. Политиката #EcoFriends допълва мотото на компанията "Създаваме приятелства", като показва, че децата освен приятели помежду си, могат и да бъдат приятели с природата. Удобни и меки дрехи, изработени от отговорно произведени влакна - органичен памук, рециклирани влакна, получени от устойчива дървесина и целулоза от възобновяеми източници.

2. Голямо разнообразие и възможности за съчетаване на модели и цветове. Цялостната модна визия на детето е топ приоритет на дизайнерския екип. Детето Ви има любим цвят – няма грижи защото повечето модели се предлагат в няколко десена и задоволяват най-различни предпочитания.

3. Достъпни цени. Ако не вярвате погледнете един от най-големите асортименти онлайн на детски дрехи Mayoral в Молив.BG и поръчайте още сега аутфит за най-скъпите Ви същества.

Цените на Майорал са много добре премерени и в съчетание с качеството ви дават спокойствието за добра покупка. През цялата година може да очаквате и реални намаления на актуалната колекция, както и добре зареден outlet с още по-изгодни оферти.

4. Винаги актуални. Детските дрехи от новата колекция са налични много преди старта на сезона, така ще сте готови от рано за изненадите на времето и ще знаете, че детето ви винаги има какво да облече според климата навън.

5. Дрехи за всеки повод. Всеки един сегмент е добре представен - дрехи за специални поводи, дрехи за ежедневието, дрехи за спорт и свободно време, дрехи за снежни и горещи дни. Добавете и голямо разнообразие от аксесоари - чанти, раници, украшения и колани.

Ето и актуални аутфити за предстоящите коледни празници ...

Ако има марка, на която може да се доверите от-до за вашите деца то това е Mayoral. За всяка възраст, за всеки вкус, за всеки бюджет и повод може да станете приятел с една от най-добрите марки за детски дрехи.


В категории: Лайфстайл


Коментари
Тервел ИЛИЕВ 3 основни правила за щастлива и стабилна връзка 3 основни правила за щастлива и стабилна връзка 04/12/2025, Четвъртък 22:00 0
Флагман.БГ Почина обичан български кмет Почина обичан български кмет 04/12/2025, Четвъртък 21:20 0
Тервел ИЛИЕВ Украински дрон унищожи изтребител МиГ-29 в Крим Украински дрон унищожи изтребител МиГ-29 в Крим 04/12/2025, Четвъртък 19:20 1
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Арестуваха педофил, блудствал с две момчета в Бургас Арестуваха педофил, блудствал с две момчета в Бургас Известни са само инициалите на извратеняка – З.В.С., повдигат му обвинение за „хомосексуални блудства“ Министър Тахов: "Магазин за хората" ще обхване цялата страна през 2026 година Министър Тахов: "Магазин за хората" ще обхване цялата страна през 2026 година До дни се очаква вълна от магазини в Пловдивска област Почина обичан български кмет Почина обичан български кмет Отиде си Стойчо Стойчев СДВР опроверга майката на задържан по време на протеста - не е бит СДВР опроверга майката на задържан по време на протеста - не е бит Две коренно различни позиции за състоянието на младежа България затвърждава позиции на изгодна и търсена туристическа дестинация в Европа България затвърждава позиции на изгодна и търсена туристическа дестинация в Европа Природните предимства, облекчаване на визовия режим и доброто съотношение между цена и качество носят ръст в интереса към страната ни през 2025 г. Протестиращи срещу Даниел Митов: Оставка, за да спасим хиляди българи Протестиращи срещу Даниел Митов: Оставка, за да спасим хиляди българи Движение БОЕЦ обвини Митов в политически чадър над репресии и призова за масови блокади в цялата страна Нов скейт парк, паркур зона и спортни игрища преобразяват „Меден рудник“ Нов скейт парк, паркур зона и спортни игрища преобразяват „Меден рудник“ Община Бургас реализира мащабен проект по настояване на млади спортни ентусиасти от квартала Похвално: Левскари дариха пари за лечението на Любо Пенев Похвално: Левскари дариха пари за лечението на Любо Пенев Феновете показаха, че преди всичко трябва да сме човечни Бюджет 2026 възможен само със замразени заплати и орязани инвестиции Бюджет 2026 възможен само със замразени заплати и орязани инвестиции Бившият вицепремиер предупреди за опасността от загуба на 1 милиард лева от ЕС и призова за реформи и политическа отговорност Възраждане свика протест, за да преброи феновете си Възраждане свика протест, за да преброи феновете си Около стотина души в момента в Бургас искат оставка на правителството и връщане на лева
Украински дрон унищожи изтребител МиГ-29 в Крим Украински дрон унищожи изтребител МиГ-29 в Крим Атаката на военното летище "Кача" е осъществена от специалното звено "Примари" на ГУР Организират специална вечеря за Путин в Индия, президентът на Русия отговори с красноречив жест Организират специална вечеря за Путин в Индия, президентът на Русия отговори с красноречив жест Лидерът на Кремъл наруши официална традиция, за да покаже топло отношение към домакина Транспортираха много болна жена директно в моргата, впоследствие тя почина Транспортираха много болна жена директно в моргата, впоследствие тя почина Голям скандал на Острова Минус 17° отчетоха термометрите в Североизточна Турция Минус 17° отчетоха термометрите в Североизточна Турция Студеното време доведе и до заледяване на пътищата, което причини периодични прекъсвания на движението Бивш собственик на ЦСКА вдигнал най-голямата гей сватба Бивш собственик на ЦСКА вдигнал най-голямата гей сватба Прамод вдига пищна сватба на сина си Дивиеш с Джейк Прайър с любовника му, която беше наречена „Първата голяма индийска гей сватба“ Бъдещето на Израел в Евровизия под въпрос - решават днес Бъдещето на Израел в Евровизия под въпрос - решават днес Словения, Ирландия, Испания и Нидерландия заплашват с бойкот заради конфликта в Газа Любо Пенев е свалил над 30 кг за месец, състоянието му се влошава Любо Пенев е свалил над 30 кг за месец, състоянието му се влошава Тревожните новини съобщи един от най-близките му Втори ден блокада на "Кулата": Над 8 км опашка от тирове заради фермерските протести в Гърция Втори ден блокада на "Кулата": Над 8 км опашка от тирове заради фермерските протести в Гърция Земеделските протести в Северна Гърция парализират движението на камиони, причинявайки сериозни загуби за бизнеса и стотици блокирани шофьори на "Кулата" Трима младежи загинаха при мистериозен инцидент във Франция: кола падна в частен басейн Трима младежи загинаха при мистериозен инцидент във Франция: кола падна в частен басейн В колата са намерени и флакони с азотен оксид – вещество, известно като „райски газ“ Путин: Европа саботира мира в Украйна Путин: Европа саботира мира в Украйна Руският лидер вижда САЩ като ключ към дипломатическо решение, докато упреква Киев и Брюксел в умишлено удължаване на конфликта  
Депутатът от "Величие" Христо Расташки към вътрешния министър Даниел Митов Депутатът от "Величие" Христо Расташки към вътрешния министър Даниел Митов Протестираха срещу вас и така се уплашихте, че ви се накъдриха косите Виц на деня Виц на деня По времето на комунизма двама си говорят:
- Как мислиш, има ли живот зад граница?
- Не знам, оттам още никой не се е върнал да разкаже.
Виц на деня Виц на деня На интервю за работа:
- Защо напуснахте предишната си работа?
- Фирмата се премести в нов офис, но не ми казаха къде се намира...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Навремето влизах в бара с думите "За мен както обикновено", а сега - в аптеката.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори