Ченгета и горски служители нахлуха в къща в с. Индже войвода, намериха трофеи на елен и сръндак
Открити са и 7 кубика дърва за огрев от дъб и цер без документи
Полицаи от РУ-Созопол и служители на Регионална дирекция по горите в Бургас откриха богата колекция от трофеи на сръндак и елен в дома на семейство от с. Индже войвода, научи Флагман.бг от свои достоверен източник.
Вчера, по време на съвместна акция, униформените са нахлули в частния имот като са намерили 3 броя трофеи на благороден елен, 12 броя трофеи на сръндак без документи за произход.
Намерени са и 7 кубика дърва за огрев от дъб и цер. Дървата са били без контролна горска марка и превозен билет. Собственикът е задържан.
Вероятно колекцията с трофеите е била с цел продажба. Проверка на Флагман.бг показа, че пазарната цена на трофеи сръндак варира между 40 и 500 лв., а на елен – от 100 до 2400 лв.
По случая са образувани бързи производства и текат процесуални действия.



Любим водещ на NOVA с голям гаф в ефир
Лошо спите, а не подозирате защо – отговорът е в леглото ви
Във вторник празнуват „скъпоценни“ имена, може да приготвите ей тая уникална вкусотия
Асоциацията на банките в България с важна информация за еврото
Официално назначиха Антон Урумов за прокурор, разследващ обвинител номер 1
Заповядайте на празнични трапези в Поморие в деня на Рождество Христово
Дядо Коледа сбъдва желанията на 3 зодии
Поморие ще посрещне 2026 с концерт на Маги Джанаварова и Пламен Бонев
Стефан Диомов със специални концерти за Коледа и Нова година на малкия екран
Назначиха денонощна охрана на двете основни свидетелки по делото срещу Благомир Коцев
Впечатлете свекървата с „коледни елхи“ с пилешко месо и кашкавал
Родата на Цар Киро изкупи масите от 10 бона за концерта на Тони Стораро

И тук пак голяма операция и разход на държавни пари за нищо . Щях да се зарадвам ако бяха хванали тези който подписаха концесията за златните ни мини тези който продадоха ТЕЦ-те ни и още такива примери бол но за там няма интерес .
И рогата и дървата. Хванете истински престъпници! Вече ви го казаха.
Без марка и без билет били. Ами чакал е както са му обещавали после да оправят работата и документите. То трябвало да бъдат доволни и да излизат доволни от канцелариите! За какво работят по 30-35 години на едни и същи работни места, освен да се угояват при такива и от такива доволни?