Трагедия в ОДМВР-Бургас! Почина началникът на „Охранителна полиция“ към Пето РУ главен инспектор Живко Енев
49-годишният полицай е бил с 35 % изгаряния след нелеп инцидент край Бургас
Почина началникът на сектор „Охранителна полиция“ към Пето районно управление в Бургас главен инспектор Живко Енев. За това съобщиха негови близки колеги.
49-годишният полицай е пострадал при нелеп инцидент. Веднага е откаран в Клиниката по изгаряния във Варна. Въпреки усилията на лекарите, главен инспектор Енев не е успял да се пребори за живота си. Бил е с 35 % изгаряния.
Погребан е с почести от колегите си, които все още не могат да повярват, че един от най-добрите началници, носещ с достойнство и чест пагона, вече го няма. Главен инспектор Живко Енев е с дългогодишен стаж в редиците на МВР, семеен е, с две деца.
Служители в ОДМВР-Бургас са съкрушени, защото загубиха професионалист и полицай.
Флагман.бг изказва съболезнования на семейството, близките и колегите на главен инспектор Живко Енев.
Две деца в "Пирогов" след кошмар с ел. тротинетка
Двойник пял вместо Шакира
Правителството на САЩ спира достъпа до ИИ модели
Канада и Босна и Херцеговина завъртяха първото равенство на Мондиала
Космически тузар: Знаете ли колко милиона прибира Роналдо на година
Сладкарско съвършенство: Тайните на копринено гладкия крем карамел
Две деца в "Пирогов" след кошмар с ел. тротинетка
12/06/2026, Петък 20:40
1
Зловеща легенда: Древна мумия, потопила "Титаник"
Млад баща вилня в болница
Варненски рибари уловиха и пуснаха 280-сантиметрово "чудовище"
Ефективно почистване: Трикът с лед, който премахва залепнала дъвка от всяка тъкан
Какво похапва Хари Кейн, за да е в супер форма
Зам. областният управител на Бургас Георги Маджаров: Инцидентите с тротинетки изискват незабавни мерки
