×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Честваме Деня на Европа: 9 май – символ на мира и единството
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мъж преби приятелката си и друга жена, опитала да я защити


23 Ноември 2022, Сряда, 12:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Насилието е станало посред бял ден в парк в София

Жена е пребита посред бял ден в парк в столичния квартал „Сухата река“. Извършителят се издирва. След нападението жената настоява за анонимност. Разказва, че посред при разходка в столичния парк „Герена“ през деня е чула писъци и е видяла как мъж пребива приятелката си. Не ги познава. Предложила е помощ на жертвата и се е обадила на тел. 112. В непосредствена близост не е имало други хора.

„Жената дойде, плачейки и ме молеше да не подавам сигнал моля, защото за нея ще стане по-зле. В този момент, докато говорих по телефона, той започна да я души на площадката и супер много се изплаших. И викам по телефона, че той я души и ще я убие. На ръцете ми беше детето ми… той дойде към мен… после си дадох сметка, че това викане мен ме е спасило“, разказва пострадалата пред bTV. След подадения сигнал до полицията следва удар.

„Удари ме много силно в челюстта, тръгна да ме души, в този момент нали аз започнах да викам по телефона, че нападна и мен. Взе ми телефона, разби го, телефонът е на сол“, продължава разказа потърпевшата.

Битата жена се надява, че органите на реда ще издирят и насилника, и жертвата. Подадена е жалба до СДВР и се води разследване по случая.


В категории: Крими


6
Коментара
Флагман.БГ Как да кажеш точно какво искаш в леглото Как да кажеш точно какво искаш в леглото 09/05/2026, Събота 22:00 0
Флагман.БГ Подаграта се отключва от месото Подаграта се отключва от месото 09/05/2026, Събота 21:20 0
Тервел ИЛИЕВ Габрово завря, стотици излязоха на протест Габрово завря, стотици излязоха на протест 09/05/2026, Събота 21:11 0
Флагман.БГ Грозен скандал в ефира на Нова тв Грозен скандал в ефира на Нова тв 09/05/2026, Събота 20:20 6
Флагман.БГ Задържаха трима за побой в София Задържаха трима за побой в София 09/05/2026, Събота 20:00 0
6
Коментара по темата
6.
Курдо Коленков
23.11.2022 21:03:57
0
3
Пак съм аз, Ами като няма съд има патрони за 50 стотинки. Или аз него или той мен, но повярвай ми няма да го оставя да ме прави на маймунка. Доста такива биячи вече на са из между живите дето палят на четвърт.
5.
До 4
23.11.2022 16:28:59
0
3
понеже ти казах не ти се е налагало да се сблъскваш със съд закони съдилища и ала бала затова така говориш и нареждаш. Кой съд тоя дето даде условна на убиеца на двамата полицай? Айде кажи ми някой вкаран в затвора за бой на жена? Чак като я убие се задейства съда и то всички знаем колко и как се задейства
4.
Курдо Коленков
23.11.2022 16:11:53
1
3
До номер 3 Ами остани си със заешкото си сърце. Има си закони съдилища и т.н. никой няма право да тъпче или унижава който и да е било ЧОВЕК. Като е по силен това му дава правото да ме унижава ли?!? и аз трябва да си мълча и да му правя евала, съжалявам но не съм съгласен с теб нямам робско мислене.
3.
До 2
23.11.2022 15:56:52
1
1
много ти е лесно на теб като ти е широко. Ама ако някой силен на деня с връзки почне да упражнява тормоз над теб и семейството ти друга песен ще запееш. Не че тя не си е виновна че се е хванала с такъв ама като теб никой по мощен от теб не те заплашва и не те бие и не се страхуваш много лесно да говориш.
2.
Курдо Коленков
23.11.2022 15:52:19
1
1
Тази най скоро време ще е намерят убита в някой апартамент, като няма сърце да издаде тоз изрод и полу-човек и да се раздели с него няма да е бъде. Такива хора не мога да ги съжелявам да не желаят свободата си и нормален начин на живот не мога да е разбера още по малко пък да е мисля. Като тя самата не иска да си помогне.
1.
bg
23.11.2022 12:59:26
3
16
типичния истински ганьо фен на християнското семейство истински мачо. Не като еврогейовете типична извадка на-80-90% на "мъжете" в България. Същите като тоя редовно реват тук как само бой оправяло всички и жени и учителки и директорки и тия в парламента и кой ли не.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Как бургаската болница „Сърце и Мозък” привлече най-изтъкнатия онколог, от когото регионът се нуждае Как бургаската болница „Сърце и Мозък” привлече най-изтъкнатия онколог, от когото регионът се нуждае Тя разполага с обучен екип и иновативно оборудване, каквото имат европейските болници, ще ръководи Онкологичния център в Бургас Вижте какво бижу ще имат в Айтос (ВИДЕО) Вижте какво бижу ще имат в Айтос (ВИДЕО) Най-модерният Дом за възрастни хора в региона ще е там, до края на месеца ще е готов и оборудван Закараха спешно до "Пирогов" един от колоездачите, пострадали при днешното падане на Джирото Закараха спешно до "Пирогов" един от колоездачите, пострадали при днешното падане на Джирото Директорът на болницата д-р Даниел Илиев лично е пристигнал в лечебното заведение заради създалата се кризисна ситуация "Левски" вдигна шампионската титла пред пълния ст. "Георги Аспарухов" "Левски" вдигна шампионската титла пред пълния ст. "Георги Аспарухов" Дори загубата с 0:1 от "Лудогорец" не помрачи празненствата, тъй като сините фенове се бяха подготвили за нещо, което твърде дълго чакаха. След скъпите гръцки череши на пазара идват българските, търговец разкри пред Флагман.бг колко ще струват След скъпите гръцки череши на пазара идват българските, търговец разкри пред Флагман.бг колко ще струват Няма спекула, такива са цените всяка година – ранните са скъпи, после идва ред на евтините, каза бургазлията Grande Partenza на морето срещу тоталната липса на внимание в София Grande Partenza на морето срещу тоталната липса на внимание в София Няма и повей от розова празничност по улиците и трасето, нулева подготовка и непукизъм Това са Атанас и Велимира от Бургас - задържани заради склоняване към проституция Това са Атанас и Велимира от Бургас - задържани заради склоняване към проституция Всеки момент ще стане ясно дали прокуратурата ще удължи мярката им за неотклонение до 72 часа Касапница на Giro dItalia край Лясковец, колоездачи се забиха в мантинела (ВИДЕО 18+) Касапница на Giro dItalia край Лясковец, колоездачи се забиха в мантинела (ВИДЕО 18+) Списъкът с пострадалите става все по-дълъг, подцениха скоростта при завой в условия на дъжд Извънредно! ГДБОП арестува бургаски бизнесмен и атрактивна руса дама Извънредно! ГДБОП арестува бургаски бизнесмен и атрактивна руса дама Двамата от снощи са в ареста, след като спецполицаи са нахлули в пийп бара на ул. „Апостол Карамитев“ Giro dItalia премина и през Айтос, ето как ги посрещнаха (ВИДЕО) Giro dItalia премина и през Айтос, ето как ги посрещнаха (ВИДЕО) Колоездачната обиколка ще приключи втория си ден днес във Велико Търново
Габрово излезе на улицата - не заради битов скандал, а системна агресия Габрово излезе на улицата - не заради битов скандал, а системна агресия Полицията и удобните анализатори побързаха да обяснят как всичко било „битов скандал“. Само че габровци ясно казват друго – години наред търпят агресия, безнаказаност и страх, докато държавата се прави, че проблем няма Мигрантски скандал в Полша: Арабин призова местните да бачкат повече заради него Мигрантски скандал в Полша: Арабин призова местните да бачкат повече заради него „Работете 12-14 часа, за да имам пари!“, реди той във видео, което публикува в тик-ток Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Петер Мадяр пое управлението с обещания за медийни реформи и завръщане към ценностите на ЕС Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Споразумението е постигнато с посредничеството на Доналд Тръмп Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Общината готви конкурс, МРРБ е сезирано за нарушения, касаещи разрешителни за строеж Фицо носи на Путин послание от Зеленски Фицо носи на Путин послание от Зеленски Посещението на словашкия лидер в Москва е планирано за утре, 9 май Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Той ще представи новата си изложба "Аз, клоунът" Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Страст, вълнение и истинско желание да бъдеш част от шоуто: благодаря, България, за тази впечатляваща Румен Радев ще остави Георги Кандев в МВР, за да не тръгне главният секретар по пътя на Бойко Борисов Румен Радев ще остави Георги Кандев в МВР, за да не тръгне главният секретар по пътя на Бойко Борисов Кандев е с много висок рейтинг, след като определено се справи през последните няколко месеца  Д-р Илин Димитров пое ръководството на Министерството на туризма от Ирена Георгиева Д-р Илин Димитров пое ръководството на Министерството на туризма от Ирена Георгиева Двамата обсъдиха основните приоритети в работата на министерството, подготовката за предстоящия летен туристически сезон, диалога с туристическия бранш и общините, както и необходимостта от последователност и устойчивост в изпълнението на ключови политики и проекти в подкрепа на сектора
Мариус Куркински Мариус Куркински Писна ми от BG, искам България Виц на деня Виц на деня Отива един в публичен дом и казва:
- Искам момиче с огромни гърди и тясна слива.
След пет минути идва една от работничките, оглежда се и пита:
- Къде е тоя с големите ръце и малката пишка?!
Виц на деня Виц на деня Медицинска сестра се кара на болния:
- Стига си гледал телевизия! Айде лягай в леглото!
- Ами ако ни хванат?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук С*ксът е като висшето образование! Редовно, задочно и платено!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори