Нова гонка с мигранти, полицаи ги преследват по магистрала "Тракия"
Каналджията е успял да избяга на полицията и в момента от МВР издирват колата
Полицията преследва кола с полска регистрация по АМ "Тракия", съобщава БНР.
Колата е отказала да се подчини на полицейски патрул на магистралата. От МВР споделиха неофициално за "Хоризонт", че предполагат, че в колата пътуват нелегални мигранти. В района на "Църна маца" в преследването се е включил втори полицейски автомобил.
По неофициална информация, водачът е успял да избяга на полицията и в момента от МВР издирват колата в районите около АМ "Тракия".
На входа на София откъм бул. "Цариградско шосе" има засилено полицейско присъствие.
Междувременно Нова телевизия съобщи, че гонката е започнала в района на "Траянови врата". Около Вакарел обаче полицаите изпускат колата и започва преследване.
Автомобилът се отклонява през Нови хан, след което е засечена на северната скоростна тангента. Предполага се, че шофьорът е бягал в посока “Калотина”.
Заради гонката, огромни задръствания се получиха в района на автомагистрала “Тракия” и “Църна маца”. Хората разказват, че периодично движението е било напълно блокирано.
По-късно колата е била установена край Драгоман. Имало е 10 чужди граждани, казаха за Нова телевизия от МВР.
Няма пострадали при акцията по залавяне на автомобила.
Симеон Дянков: Цените вече са вдигнати и няма да паднат след въвеждането на еврото
Навлизаме в "ледена" серия - времето ще е Сибирско
Бившият президент на Южна Корея Юн Сук Йол е осъден на 5 години затвор
От златния подиум до съдебната зала: Олимпийски шампион обвинен в изнасилване
Катастрофа край Бургас: Опел навлезе в насрещното и се удари челно с Форд
Сняг, мъгла и ремонтни дейности затрудняват трафика в цялата страна
Българи с красиви имена празнуват на 16 януари
Студ и сняг по Северното Черноморие
Макрон предупреди: Русия промени правилата на играта - Европа трябва да отговори
Данъчни погнаха собствениците на скъпи коли
БФС каза за Армстронг Око-Флекс
Пробуждане и ново начало - съдбата се усмихва на три зодии

За да бъдем после съдени от немците (както немците съдят италианците), че не им помагат да влязат В ЕС ли?