×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Гранични полицаи на разпит заради арестуваните терористи


Гранични полицаи на разпит заради арестуваните терористи
Арестуваните са обвинени за участие в организирана престъпна група за трафик на хора и подпомагане на терористични действия
23 Ноември 2022, Сряда, 06:56 ч.
Автор: Флагман.Бг

Според прокуратурата има данни, че те са оказали помощ за извършването на атентата в Турция

В Софийска градска прокуратура ще бъдат разпитани български гранични полицаи по случая с арестуваните у нас терористи след атентата в Истанбул, съобщава Нова телевизия. Става дума за петима служители на реда от "Капитан Андреево" и четирима от "Лесово".

В неделя при секретната операция у нас бяха задържани няколко души. 

Ексшеф на ДАНС: Има обезпокоителни факти в разследването на атаката в Истанбул

Според прокуратурата има данни, че арестуваните са оказали помощ за извършването на атентата в Турция. Един от тях е с българско гражданство.

Оставиха в ареста четиримата, задържани като съпричастни с атентата в Истанбул

Арестуваните са обвинени за участие в организирана престъпна група за трафик на хора и подпомагане на терористични действия.   

Лъсна планът на Абдулрами и атентаторите от Истанбул - замесени са наши полицаи и граничари?


В категории: Темида


5
Коментара
Тервел ИЛИЕВ В София и Пловдив е по-топло, отколкото на морето В София и Пловдив е по-топло, отколкото на морето 09/03/2026, Понеделник 07:27 1
Флагман.БГ Коя зодия е най-ревнива в любовта Коя зодия е най-ревнива в любовта 08/03/2026, Неделя 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Кои зодии прощават и кои никога не забравят Кои зодии прощават и кои никога не забравят 08/03/2026, Неделя 20:00 0
5
Коментара по темата
5.
Голям праз
23.11.2022 15:22:14
1
6
Голям праз,ще им направят толкова,колкото направиха на тоя Началник дето показва С ПАГОН средни пръсти или оня дето най-безцеремонно изяде еврото и продължават да си ходят на работа и въртят далаверите.Даже на бял кон ще се завърнат Димитров и Делчев.Та за какво говорим????
4.
Кико
23.11.2022 10:16:30
0
10
Трябва да изринат сегашния впд директор и заместник директор, хората на подалия оставка директор и на напусналия директор, все от Елхово. На началник сектора, и ръководството на ГКПП- тата, които вчера се чудиха как да изчезнат видеозаписите от служебните камери. Разбира се трябва да си понесат отговорността те и сътрудниците им на изпълнителска длъжност. Това са хора, чиито имена са обществени достояние и на гражданите и на службите.
3.
Калин
23.11.2022 09:04:15
0
18
Началника на гранична да си заминава че е там има гнило .Някои хора от Малко Търново са облагодетелствани от нейното обкръжение и трафика си върви на ниво
2.
Хронология
23.11.2022 07:44:19
0
27
1. Турски овчари (уж) стрелят по двяма български граничари и убиват единия
2. В Истанбул е организиран бомбен атентат, с множество убити.
3. Говори се че терористите са влезли в Турция през България, а един от тях трябвало да се върне обратно у нас
4. Сега четем за български граничари, които били подпомогнали канала за безпрепятствено преминаване на границата ни

Всичко това е много притеснително! Ако бях политик сам бих казал на световните лидери, че не сме готови за Шенген. Няма да сме готови поне още 2 години, и то ако се започне да се работи по проблемите още от днес. Но за целта трябва да се набележат проблемите, а бе да се замитат под килима.
1.
Трагична
23.11.2022 07:42:07
1
28
Полиция
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ремонтираха Баба Вида за 1 млн. евро и тя се напука Ремонтираха Баба Вида за 1 млн. евро и тя се напука Жители на Видин сигнализират, че новопоставените плочки вече са напукани, а пространството около обекта не е достатъчно добре оборудвано Трагедия в планината Трагедия в планината 44-годишен мъж почина край Мальовица Гранични полицаи подаряват рози на дамите, чакащи на пункта Гранични полицаи подаряват рози на дамите, чакащи на пункта Подобна организация е създадена на няколко гранични пункта Правописна грешка издаде „лекар“ с фалшива диплома в Лом Правописна грешка издаде „лекар“ с фалшива диплома в Лом 27-годишен мъж се опитал да започне работа в болницата в града с фалшив документ за магистър по медицина Подозираше ли днес Бойко Борисов с кой лебед се снима в Бургаско (ВИДЕО) Подозираше ли днес Бойко Борисов с кой лебед се снима в Бургаско (ВИДЕО) Може би не е случайност, че Калистрати - "Красивият войн" на Приморско се доближи до лидера на ГЕРБ Как мисли поколението Gen Z: Бургазлия, учещ в елитен университет във Виена в откровен разговор за политиката Как мисли поколението Gen Z: Бургазлия, учещ в елитен университет във Виена в откровен разговор за политиката Нашата мечта е никой да не се срамува, че е българин, каза Никола Карагьозов във Ф Студио  Става опасно! Обединените арабски емирства обявиха: Намираме се в състояние на война Става опасно! Обединените арабски емирства обявиха: Намираме се в състояние на война Президентът Мохамед ибн Заид ал-Нахаян направи историческо изявление, което обръща тотално политиката на страната Колко струва една партия в България? Минимум 75 хил. евро и още нещо Колко струва една партия в България? Минимум 75 хил. евро и още нещо Мандатоносителите искат избираеми места в листите, както и процент от бъдещата субсидия Kaĸ зaтвapянeтo нa Opмyзĸия пpoлив (мoжe дa) влияe нa cвeтoвнитe дocтaвĸи нa пeтpoл и гaз Kaĸ зaтвapянeтo нa Opмyзĸия пpoлив (мoжe дa) влияe нa cвeтoвнитe дocтaвĸи нa пeтpoл и гaз . Ecĸaлиpaщият ĸoнфлиĸт в Близĸия Изтoĸ пpeнaчepтaвa ĸapтaтa нa мeждyнapoднaтa тъpгoвия Българин плати 475 евро за рози, вие бихте ли дали толкова за своята любима Българин плати 475 евро за рози, вие бихте ли дали толкова за своята любима Това е най-скъпата поръчка за цветя тази година, отчитат продавачите
Порнозвезда овърша 400 мъже за 24 часа и забременя, сега търси кой е бащата Порнозвезда овърша 400 мъже за 24 часа и забременя, сега търси кой е бащата Тъй като Бони Блу се надяваше да забременее след маратона, по време на половия акт мъжете не са използвали предпазни средства Тръмп шокира! Предлага да се използват ракети в борбата срещу наркокартелите Тръмп шокира! Предлага да се използват ракети в борбата срещу наркокартелите От септември Вашингтон предприе интензивна кампания на въздушни удари срещу лодки, за които твърди, че се използват за трафик на наркотици в Карибско море и в Тихия океан Мощен взрив разтърси американското посолство в Осло Мощен взрив разтърси американското посолство в Осло Експлозията отекна в комплекса на американската дипломатическа мисия в западната част на Осло около 1:00 ч. местно време 8 жени, които промениха света завинаги 8 жени, които промениха света завинаги Някои от тях са учени, други – артисти, изследователи или борци за права, но всички оставят следа, която вдъхновява поколения Серия от мощни експлозии порази петролна рафинерия в Иран (ВИДЕО) Серия от мощни експлозии порази петролна рафинерия в Иран (ВИДЕО) Системите за противовъздушна отбрана са били задействани над столицата Силни експлозии разтърсиха района около посолството на САЩ в Багдад Силни експлозии разтърсиха района около посолството на САЩ в Багдад Активирали са се системите за ПВО в близост Земетресение близо до България Земетресение близо до България Трусът е бил на дълбочина около 5 км Путин реагира след смъртта на Хаменей и призова за спиране на войната в Иран Путин реагира след смъртта на Хаменей и призова за спиране на войната в Иран Руският президент изрази съболезнования за жертвите и настоя за дипломатическо решение Ирански удар по летището в Дубай ще отмени полетите Ирански удар по летището в Дубай ще отмени полетите Emirates спря всички полети до и от Дубай до второ нареждане 20% от британците са за включване във войната срещу Иран 20% от британците са за включване във войната срещу Иран Премиерът Киър Стармър обсъди военната и разузнавателната координация с престолонаследника Мохамед бин Салман
Олга Курносова, руски опозиционер Олга Курносова, руски опозиционер Ликвидацията на Путин е напълно изпълнима задача. Иран като репетиция за Русия? Виц на деня Виц на деня Чък Норис пита дете:
- На колко години си?
- На 11.
- Аз на твоите години бях на 12.
Виц на деня Виц на деня Любопитно!
Знаете ли, че думата "х*йня" има около 20 синонима! А всеки майстор знае поне 420 детайла с такова име...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Българи показали на китайците как се прави шапка от вестник, а те на другия ден направили и обувки, и джапанки...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори