Джулиана Гани има петролен кладенец в Ливан
Изкушението Джулиана Гани се сдоби с петролен кладенец в Ливан, разкри пред Lupa.bg адвокат, запознат със семейните дела на бременната в 8-ия месец манекенка. Оказа се, че красавицата с ливански корени наследила наскоро част от съкровището по линия на баща си. Любопитен детайл е, че документите за собствеността са оформени след раздялата ѝ с влюбения в бицепсите си Илиян Найденов.
„Истината е, че фамилията ѝ беше против брака с фитнес инструктора, защото той е доста под нивото на Джулиана, а и витаеха обосновани съмнения за неговата безкористност. Сега, когато тя се отърва от Илиян, семейството реши да ѝ даде дял от петролния кладенец”, обясни юристът, участвал пряко в делбата.
Източникът уточни, че първият съпруг на майката на Джулиана, който е баща на двамата ѝ братя – вече покойник, оставил голямо наследство на фамилията.
Вторият съпруг - бащата на Джулиана, обаче завещал невероятно богатство - семейството му притежава петролен кладенец в Ливан. За съжаление, таткото на Джулката също не е между живите, призна информаторът.
Иначе Джулиана отпразнувала придобиването на дял в петролния кладенец с царски подарък – наскоро мокрият сън на мачовците се почерпила със златен фолксваген „Туарег” и си взела личен шофьор, защото тя не шофира, уточни източникът.
Пълен обрат с цените на жилищата в София
Съветът на Европа отчете трудна среда за независимата журналистика в България
Кървавата луна и лунното затъмнение променят живота на 4 зодии
Приморско чества 3 март с празнична програма и участие на деца
Бил Клинтън отрече нарушения във връзка с Джефри Епстийн
Пътят на Янко към пилотската кабина
Навръх празника: Моторист загина при катастрофа на Околовръстното
Григор Димитров започва срещу познатия французин Теренс Атман на Мастърса в Индиън Уелс
Лавров: Не сме видели доказателства, че Иран разработва ядрено оръжие
Българските политици отправиха поздравления по случай 3 март
Несебър отбеляза 148 години от Освобождението
Бащата на Сияна Николай Попов регистрира коалиция за участие в изборите
