„Epoque bar“ – новата клубна перла на Бургас (СНИМКИ)
След основен ремонт, мястото блести в съвсем нова светлина
Една често посещавана в миналото клубна локация отваря нова страница в историята си. С променена концепция и преобразен интериор „Epoque bar“ на бул. Булаир (бившият „Дувър“) дава заявка, че ще се превърне в любимо място за бургазлии.
Първото впечатление, което получава посетителят, е за лукс и стил. Ефектен 5-метров светещ бар от оникс приковава погледа и привлича към себе си всеки прекрачил прага на „Epoque bar“. Първите клиенти не остават разочаровани, защото ги очаква огромно разнообразие от напитки за всеки вкус. Тук ще откриете дори и най-лимитираните серии от предпочитаното cи питие.

В „Epoque bar“ за задушевната атмосфера допринасят и уютните сепарета, а автентични тромпет, саксофон, класическа цигулка и други изящни инструменти пръскат златист блясък от пищни барокови рамки и подсказват, че това е място и за хубава музика.
.jpg)
Музиката е тази, която разтуптява сърцата, всички знаем, че тя е магия. В „Epoque bar“ магията се създава от двама страхотни музиканти - Дишо и Иван. Това лято те спечелиха трето място на фестивала „Бургас и морето“ с песента "Преди много луни". Заслужено те станаха и любимци на публиката, от която всеки можеше да разкаже за поне една незабравима вечер, останала завинаги в спомените им с изпълненията на двамата талантливи музиканти.
Концепцията на заведението е изцяло в стила и на собственика, когото всички нощни птички добре познават. Мирослав Балабанов е доказал, че разбира от тази работа и знае как да отговори на очакванията. Новият му проект „Epoque bar“ е отличен пример за това как опитът и знанията превръщат едно изоставено място в новата клубна перла на Бургас.
„Epoque bar“ работи всеки ден от седмицата, резервации се приемат на тел.:0885004114 и на 0896854469. Заведението отваря врати още сутринта и е отлична опция за сутрешно кафе. Най-големите купони при Миро Балабанов по традиция са в петък и събота. Тогава бенда и DJ веселят посетителите до малките часове на нощта.

Заплата под осигурителния праг: Кой плаща повече от 1 август
Нови подробности за загиналия българин, разбил камиона си в бетонна мантинела в Гърция
Жертвите след щурма към Сеута растат: Мароко потвърди 11, Испания отчита 72
Заплата под осигурителния праг: Кой плаща повече от 1 август
03/08/2026, Понеделник 13:30
0
БСК: Чуждите работници не изместват българите и не свалят заплатите
Ариана Гранде слиза от сцената и се оттегля от публичността
Нелеп инцидент с Николай Василковски
Двама с опасност за живота след тежки катастрофи в Бургаско
След Стармър идва краят на ерата Макрон: Коалицията за Украйна пред разпад
Реал Мадрид благодари на УЕФА: Единството спря продажбата на Световното
Нов удар за шофьорите: Дизелът поскъпва отново още днес
Техеран обяви: България ни увери, че няма да участва във войната
