Фрегата Бургас се изкачи на 4-о място в класирането на А група след победа над Добруджа Добрич
Успехът не дойде никак лесно, като почти през целия мач домакините водеха в резултата
В последния кръг от есенния дял от първенството на “А” републиканска хандбална група бургаският отбор “Фрегата” постигна важна победа с 32:30 над “Добруджа” Добрич, съобщават от клуба.
Успехът не дойде никак лесно, като почти през целия мач домакините водеха в резултата, но от своя страна гостите не позволяваха разликата да става недостижима. Равенство на полувремето 17:17 дойде, след като Фрегата поведе с 13:8, но грешки в защита и прибързани решения на някои от състезателите позволиха на гостите да изравнят почти със сирената.
През второто полувреме картината бе идентична, отново домакините се откъсваха с 2-3 попадения, но гостите отвръщаха на предизвикателството. В крайна сметка Фрегата се откъсна с 4 гола почти 4 минути до края и успя да извоюва победа, която им отреди 4 място във временното класиране.
До края на годината на “Фрегата” предстои да изиграе отложен мач срещу “Осъм” Ловеч на 10 декември от 17.00ч в спортна зала “Никола Станчев”.
Кючек пред Асеневци взриви Велико Търново: Граждани видяха гавра с паметта на българските царе
Командирът на Граф Игнатиево: МиГ-29 трябва да лети до края на жизнения си цикъл
Пребитото 5-годишно е в кома, бащата го налагал, защото се напикава
DARA към Бургас: Покажете силата на Черно море, Евровизия е магия и вие я притежавате!
Инвеститори съдят Селена Гомес за измама заради 1,2 млн. долара
Кричим се сбогува с Георги Кузев
Свастики и заплахи за саморазправа се появиха на Младежкия хълм след убийството на Георги Кузев
Иван Христанов влиза в битката за президент
Първан Симеонов: Бургас с Евровизия, а Стара Загора ще е Европейска столица на културата през 2032 г.
83-годишен стреля с арбалет от терасата си по 18-годишен в Пловдив
НАТО свали дрон над Латвия, хиляди бяха призовани да се укрият
Европа гори под екстремна жега: 38,1 градуса в Лондон, пожарът в Андалусия продължава да бушува
