Неустоими отстъпки на „Черен петък” в Триа Сити Център
Изборът на облекла и аксесоари е впечатляващ
Истински „Черен петък” с неустоими отстъпки започва в ТРИА СИТИ ЦЕНТЪР. Изгодният шопинг стартира на 18 ноември, петък, и ще продължи чак до 30 ноември, за да направи предколедното пазаруване достъпно и приятно.
Новите колекции FW22 на марките BOSS , EA7, CALVIN KLEIN, TOMMY HILFIGER, DKNY ще се предлаган с отъпка от 30 до 40 процента, а за предходните колекции цените ще са дори с 40-50% по-ниски.
Всички колекции са налични и на TRIA.BG
Изборът на облекла и аксесоари е впечатляващ, цените са достъпни – пазаруването в ТРИА СИТИ ЦЕНТЪР е истинско удоволствие. Нещо повече – на „Черен петък” всеки клиент, закупил артикул от
магазините на ТРИА СИТИ ЦЕНТЪР, може да спечели ваучер за пазаруване на стойност 100 или 200 лева. Ваучерите ще бъдат 5 на брой, а печелившите ще станат ясни в 12 часа на 1 декември 2022 г, когато ще бъде изтеглена томболата. Клиентите, спечелили ваучери, ще бъдат уведомени по телефона и на посочените от тях имейл адреси.
Класен футболист почина едва на 27 години
Бургаски клуб с важен ход
Бърз домашен крем в чаши за неочаквани гости
Десподов каза за ЦСКА
Смъртоносна бомба гръмна до Москва
Мъж зад решетките за нападение срещу 8-годишно момиче
Кметът на Сунгурларе откри модерно футболно игрище
Тайната на перфектните пържени картофи
Почина актьор, участвал във велики филми
Топ футболист се хвали по колко пъти на ден е спал с Памела Андерсън
Зловеща катастрофа, водач загина на място
Носител на "Грами", работил с Дуа Липа и Бритни Спиърс, бе убит
