ЕК: Следим събитията, свързани с „Туитър“
Не мога да кажа, че сме решили да се прехвърлим към някоя друга платформа, обобщи говорителят
Европейската комисия засега продължава да използва „Туитър“, но проучва други възможности. Това съобщи говорител на ЕК на пресконференция в отговор на въпрос, свързан с промените в социалната платформа напоследък.
Следим събитията, свързани с „Туитър“. Обмисляме възможностите да използваме други платформи, в някои от които ЕК вече присъства, добави говорителят. Той поясни, че досега „Туитър“ е създавал добра възможност за разпространяваното на съобщенията на институцията.
Ще продължим внимателно да следим събитията. Не мога да кажа, че сме решили да се прехвърлим към някоя друга платформа, обобщи говорителят.
След придобиването на „Туитър“ от Илон Мъск ЕС предупреди, че платформата трябва да продължи да спазва правилата на ЕС. Преди смяната на собствеността платформата обеща да следи за дезинформация и да противодейства, като премахва съдържание и профили в кратки срокове.
Ето как младоженец изкара хиляди долари в сватбения си ден
РИМ-Бургас показва изложбата „От свети Никола до дядо Коледа“
Юбилейната „Елха на доброто“ в Бургас ще се открие с музикална програма
Орбан пътува за Москва, за да осигури енергийните доставки на Унгария
Ето коя държава изпреварва България по поскъпване на имотите
Столична община стартира програма за близо 38 000 деца на възраст от 3 до 7 години
