×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Край на европейската доминация? Кои са фаворитите на Световното първенство по футбол?


04 Ноември 2022, Петък, 10:01 ч.
Автор: Флагман.Бг

Двете големи футболни сили - Бразилия и Аржентина, са фаворити за тутлата

Мондиал 2022 чука на вратата! След малко повече от две седмици стартира най-дългоочакваното футболно събитие, което за пръв път в историята ще се проведе през зимата в страна от Арабския полуостров - Катар! Условията за високо футболно майсторство ще бъдат налице, въпреки жегите, които очакват футболистите в страната домакин. И сметките за това кой ще спечели първенството вече навлизат в своя пик! 

След доминацията на Европа: Нови фаворити на Световното по футбол 

Представителите на Европа се представят отлично през 21-ви век в надпреварата. Последните четири победителя са все страни от Стария континент - Италия (2006), Испания (2010), Германия (2014) и Франция (2018). В същото време страните, най-вече от Южна Америка, разочароват с представянето си. 

В Катар обаче ситуацията може да се окаже напълно различна. Българският букмейкър efbet определя като фаворити на Световното първенство по футбол 2022 двете големи футболни сили именно от Южна Америка - Бразилия и Аржентина. 

"Селеса" на Неймар, Винисиус и Каземиро е фаворит №1 - не само на efbet, но и на повечето букмейкъри, като българската компания предлага коефициент 5.00 за възпитаниците на Тите. Според анализаторите, Бразилия разполага с перфектния баланс между опитни и млади футболисти, а и сега е последният шанс на Неймар да се докаже като един от най-великите играчи в историята на страната, дала на света легенди като Пеле, Роналдо, Роналдиньо и много други. 

Аржентина е фаворит №2, като коефициентът за Лионел Меси и компания е 6.60. За Ла Пулга това също е последен шанс да се добере до заветната титла, след като я изпусна през 2014 година. Шансовете на действащия носител на трофея - Франция, са оценени на 7.00, но "петлите" разочароват с изявите си през последните 12 месеца, а и имат сериозни проблеми с липсващи състезатели, най-вече в халфовата линия. 

efbet вече има редица коефициенти и пазари за Световното по футбол, включително и за самите мачове от първата половина на груповата фаза на турнира.

Мондиал 2022 с "Бонуси за Световно" от efbet 

Един от водещите букмейкъри в страната вече анонсира своите ежедневни предложения към нови и настоящи клиенти на платформата си за онлайн залози. 

Всеки ден (от 01.11.2022 г. до 19.12.2022 г.) ще има награден фонд от 75 хиляди лева, като на случаен принцип ще бъдат раздавани по 50 лева на 1500 клиента в сайта (важат условия, които можете да видите тук).

 

Второто интересно предложение можем да наречем "щастливи губещи". В шест различни етапа клиентите, реализирали загуба с мачовете на Световното, участват в теглене на случаен принцип за "cashback" на стойност 100% от реализираните загуби до 500 лева.

Подробности за новите бонус оферти за Световното от efbet може да прочетете в сайта на букмейкъра! 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
България Всички новини
Лекари от две болници в Бургас се грижат за ранените на аутобана Лекари от две болници в Бургас се грижат за ранените на аутобана  Засега не се налага операция на пациента, за който се грижат лекарите в МБАЛ „Сърце и Мозък“, стабилно е състоянието и на втория пострадал Окръжният прокурор на Бургас: Експертиза ще установи гръмнала гума ли е причината за трагедията край Карнобат Окръжният прокурор на Бургас: Експертиза ще установи гръмнала гума ли е причината за трагедията край Карнобат Тестовете за употреба на наркотици и на алкохол са отрицателни, каза той на брифинг   Министър Илин Димитров: България и Турция могат да постигнат много повече  в туризма Министър Илин Димитров: България и Турция могат да постигнат много повече в туризма Банско, Боровец, СПА и балнео дестинациите ще бъдат представени пред туроператори от Турция през зимния сезон Ето как изглежда мантинелата на АМ „Тракия” след тежката катастрофа с жертва (СНИМКИ) Ето как изглежда мантинелата на АМ „Тракия” след тежката катастрофа с жертва (СНИМКИ) Държавата трябва да отговори на много въпроси след този пореден инцидент, завършил фатално Кокаинов удар във Варна: ГДБОП закопча 7 души в две спецакции Кокаинов удар във Варна: ГДБОП закопча 7 души в две спецакции Антимафиотите откриха над 450 грама кокаин, около 95 000 евро, електронни везни и боеприпаси Министър Илин Димитров: Работим за повече полети и повече германски туристи в България Министър Илин Димитров: Работим за повече полети и повече германски туристи в България Министерството на туризма подготвя „план Маршал“ за реклама и въздушна свързаност на германския пазар след пропуснатите възможности през октомври от предишното редовно правителство Ето го шофьора на ТИР-а от мелето край Карнобат, тестваха го за алкохол и наркотици (СНИМКИ) Ето го шофьора на ТИР-а от мелето край Карнобат, тестваха го за алкохол и наркотици (СНИМКИ) Мъжът е на видима възраст около 55 години Турски митничари хванаха 1,2 тона дрога в два ТИР-а, влезли откъм България Турски митничари хванаха 1,2 тона дрога в два ТИР-а, влезли откъм България Камионите са били засечени на „Капъкуле“ след рентгеново сканиране, шофьорите са предадени на властите в Одрин Георги Маджаров е избран за областен координатор на „Прогресивна  България“ в Бургас Георги Маджаров е избран за областен координатор на „Прогресивна България“ в Бургас Той е и настоящ заместник-областен управител на област Бургас Първо във Флагман! Дежавю на АМ „Тракия” - ето как изглежда предната лява гума на ТИР-а от мелето с жертва (СНИМКИ) Първо във Флагман! Дежавю на АМ „Тракия” - ето как изглежда предната лява гума на ТИР-а от мелето с жертва (СНИМКИ) Има щети и по калника, и по шофьорската врата на тежката машина
Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито Елисейският дворец обясни, че френският президент се възстановява от лек очен проблем, който причинява дразнене и чувствителност към светлина Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“ Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“ Окончателната аутопсия сочи алкохолно отравяне, а мистерията около внезапната смърт на 35-годишната актриса приключи Гърция погва Airbnb имотите, българи рискуват глоби до 20 000 евро Гърция погва Airbnb имотите, българи рискуват глоби до 20 000 евро Проверяват се данъчна регистрация, приходи, пожарогасители, детектори за дим, застраховки и дали жилището изобщо може да се отдава на туристи Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Според него промяната е невъзможна, защото корумпираният ни елит е удобен на Запада, а обществото няма живи сили за отпор От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж Той се включи в елитна европейска бригада, която ще съдейства за сигурността на милионите туристи в най-горещите зони на мегаполиса Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Либерал-глобалистите успяха да прокарат текста в последния момент днес, докато много евродепутати отсъстваха САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива Новата ескалация поставя под въпрос крехкото примирие, след като Вашингтон обяви удари по десетки цели, а Иран атакува военни обекти в Кувейт и Бахрейн Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Федерален съд в Ню Йорк нареди парите да бъдат преведени на писателката след изчерпване на възможностите за обжалване Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма Полицията издирва шефа на хлебозавод „Мио“ Димитър Георгиев от Павликени с дронове и термокамери, проверява се и версия за отвличане Отиде си Бони Тайлър, гласът на Total Eclipse of the Heart Отиде си Бони Тайлър, гласът на Total Eclipse of the Heart Уелската певица почина на 75 години след тежко боледуване в Португалия
Румен РАДЕВ Румен РАДЕВ Ще подкрепяме Украйна според възможностите си, а такива нямаме Виц на деня Виц на деня Бабички питат дете пред блока:
- Ти, чий син си, бе бабе?
- Ами, ние с татко не знаем, а мама не ни казва...
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, няма нужда да ревнуваш! В леглото си по-добра от всички твои приятелки. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Попитах в женски форум как да кача няколко килограма, че съм хърбава. Толкова нови псувни и клетви научих...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори