Повече от 12 часа централни улици в Бургас са без ток заради голяма авария, Ер юг не казват кога ще я отстранят
Вижте кои райони са без захранване
Повече от 12 часа централни улици в Бургас са без ток. Причината е голяма авария в трафопост на електроразпределителното дружество Ер юг, алармират читатели на Флагман.бг.
Без захранване са улиците „Демокрация“, „Адам Мицкевич“, „Поп Георги“, „Лермонтов“, „Трайчо Китанчев“, „Цар Симеон I“.
От Ер юг съобщават, че аварийни екипи работят по отстраняването на проблема, но не могат да кажат точен час кога ще се случи.
„От снощи им звъним, казват само, че има голяма авария и че екипите работят. Сутринта – пак няма ток. Толкова много време мина, а проблемът още не е отстранен. В 21 век това е недопустимо“, оплакват се живущи от района на бул. „Деморкация“.
Кога и как да ядете зеле, за да топите мазнини по време на сън
България е одобрена за членство в Европейския стабилизационен механизъм
4 зодии, които ще се издигнат над баналностите през 2026 г.
Тръмп ще изпрати в Европа представител за преговори за Украйна, ако има реален шанс за мир
Безсилни ли сме, ако онлайн продавачът изчезне
Постен и здравословен шоколадов мус от три съставки – копринено гладък и изненадващо вкусен
Как да почиваме 16 дни покрай празниците
Какво да очакваме от огледалната дата 12/12
Излезе книгата на Любо Пенев
Пътник се опита да отвори вратата на самолета по време на полет
Британски медии виждат в оставката на Желязков "хроничната политическа нестабилност"
Как да се предпазим от фалшиви обяви за вили под наем

Аз съм много близо до Демокрация, но за щастие нямам този проблем. Това обаче не означава че утре не може да се случи на всеки.