×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Митничари конфискуваха 264 литра ракия от къща в Камено


31 Октомври 2022, Понеделник, 13:20 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Митница Бургас

Собственикът нямал разрешително за производство на алкохол

Служители от Териториална дирекция Митница Бургас откриха 264 литра нелегален алкохол и нерегистрирано съоръжение за изваряване в жилищен имот. На 27.10.2022 г. служители от отдел „Митническо разузнаване и разследване“ извършват проверка в частен имот с жилищна сграда на територията на гр. Камено, област Бургас.

В хода на контролните действия митническите инспектори откриват в прилежаща към имота постройка нерегистрирано съоръжение за изваряване на етилов алкохол, заредено с материал за производство. В обособено мазе в къщата са открити и 25 туби, съдържащи общо 264 литра течност с характеристики на етилов алкохол.

Установено е, че собственикът на имота няма разрешително за извършване на такава дейност и не е представил никакви документи за обезпечен или платен акциз за етиловия алкохол, според изискванията на Закона за акцизите и данъчните складове.

Алкохолът е иззет. Нелегалният „казан“ е демонтиран и са иззети части от съоръжението. Предстои образуване на административнонаказателно производство по случая.




В категории: Камено


10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Арсенал натиска за Винисиус, не щади пари Арсенал натиска за Винисиус, не щади пари 27/07/2026, Понеделник 19:00 0
10
Коментара по темата
10.
Онзи
18.12.2022 08:11:28
0
1
Стайко ракиджията със свинската физиономия го е изпял ! Не се чудете кой е ! Нали е конкуренция ! Ма той в Камено не е толкова известен с казана,колкото че е преместил реката да не му пречи !
9.
Венци
01.11.2022 08:06:46
1
2
В добрите години ,без контрол е варил по 80 тона ракия на сезон!
Ами вари и ти ве,какво ядеш лайна!
Сега ще ти се подобри ли съня!
8.
Бай кире
01.11.2022 07:58:11
0
0
Удар на годината голяма новина някой душманин го е изпял да ви ма...
7.
Оп
01.11.2022 07:57:06
1
3
То не беше избиване на животни ,после поправки и затягане на контрола ,спрямо казанджиите, опасен герб. А бедността в България не е от това ,че някой варил ракия, елате при нас в община несебър и вижте как се използват 75 милиона всяка година... хахаха
6.
Да,ама не
31.10.2022 19:58:30
6
10
Аз съм от Камено.
Така трябва.Стига с тези балкански тарикатщини.
Всички данъци и налози трябва да се плащат.
Лошото е ,че даже и легалните казани не ги плащат.
Стайко се домъкна от Винарско и за нула време направи две къщи на синовете си ,пък те карат Поршета и Мерцедеси.
В добрите години ,без контрол е варил по 80 тона ракия на сезон.
Всеки да си направи сметката какви пари е спечелил незаконно за толкова години.Поне 20 са.
Затова сме най-бедните в Европа.
5.
Язък
31.10.2022 18:09:32
2
6
Да е жив и здрав човека и да не се ядосва,че са му взели тубите.И да си помисли добре,кой го е изпържил....и за железата да не жали,пак ще си сглоби казан.
4.
Хахахах
31.10.2022 15:55:53
2
14
Утрепахте престъпността!
3.
Ruen
31.10.2022 14:33:56
0
10
A koga v selo ruen na vlizane v dqsno na asan kel abdurahim sivetnik v dps ste otkriqt 15000 litra
2.
Кофти!
31.10.2022 14:27:25
6
23
Кофти съседи имаш пич. Зависта в това циганско село е огромна.
1.
Кинта
31.10.2022 14:23:06
1
10
Наздраве
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Извънредно! Тежка катастрофа до Морската гара в Бургас, мотористът лежи на тротоара Извънредно! Тежка катастрофа до Морската гара в Бургас, мотористът лежи на тротоара Сблъскал се е кола до Магазията преди конферентния център Сирени вият в Безмер, а протестите заглъхнаха Сирени вият в Безмер, а протестите заглъхнаха Подписката срещу неканените гости от Америка и техните въздушни цистерни приключи след срещата на кметовете от областта с двамата министри С водосвет и големи амбиции: Малките акули започнаха подготовка в Бургас С водосвет и големи амбиции: Малките акули започнаха подготовка в Бургас Наборите 2015 и 2016 на Черноморец 1919 направиха първата крачка към новия сезон под ръководството на Стоян Стоянов Парламентът посяга към Facebook: ЦИК тръгва след агитацията в социалните мрежи Парламентът посяга към Facebook: ЦИК тръгва след агитацията в социалните мрежи Забраните за деня за размисъл и публикуването на изборни резултати трябва да обхванат социалните мрежи и личните блогове Автобусът летял неуправляем към моста на „Цариградско шосе“, джърситата предотвратиха голяма трагедия Автобусът летял неуправляем към моста на „Цариградско шосе“, джърситата предотвратиха голяма трагедия Шофьорът каза на диспечера, че се опитал да спре, но не можел, разказва очевидец Жена с газов пистолет нахлу в аптека и поиска оборота Жена с газов пистолет нахлу в аптека и поиска оборота 38-годишната нападателка заплашила служителка и разбила стъклото пред касата, но била заловена минути по-късно TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България Клиентите могат да избират между разнообразни механични и електрически велосипеди – градски, туристически, планински, gravel и детски модели, съобразени с различни нужди, предпочитания и маршрути Филип Буков, първото куче робот, звездите от „Един грам живот“ и още над 100 популярни лица идват на Teen Boom Fest Филип Буков, първото куче робот, звездите от „Един грам живот“ и още над 100 популярни лица идват на Teen Boom Fest На 22 и 23 август в Бургас ще бъде щуро, ще бъде смислено, зареждащо и емоционалено, ще бъде повече „уау“, отколкото може да събере едно сторѝ. Ще бъде Teen Boom Fest! София търси нов главен архитект след половин година с временни назначения София търси нов главен архитект след половин година с временни назначения Кандидатите ще преминат през тест и интервю, а документите се приемат в 14-дневен срок Мартин Елвиса отново е ерген - раздели се с Йоана Илиева Мартин Елвиса отново е ерген - раздели се с Йоана Илиева Риалити героят обяви края на връзката, преди раздялата да предизвика слухове и злонамерени коментари
Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Късометражният му филм Доброто зло беше представен в програмата на Международния филмов фестивал в родния му град След атентата на Берлин Прайд: Проблемът е, че се казва Абдул, а не Хайнрих След атентата на Берлин Прайд: Проблемът е, че се казва Абдул, а не Хайнрих Абдул Б. е бил осъден седмици преди нападението и познат на службите, а случаят постави тежки въпроси за оценката на риска в Германия Владо Загатото е бил изгорен жив при убийство в Банкя Владо Загатото е бил изгорен жив при убийство в Банкя Овъгленото тяло на бизнесмена Владимир Янков е открито след пожар в дома му в Банкя, а аутопсията трябва да разкрие как е настъпила смъртта Службите след спешна среща при Радев: Няма пряка заплаха за България Службите след спешна среща при Радев: Няма пряка заплаха за България Засилена е охраната на летище Безмер и наблюдението на въздушното пространство заради конфликтите в Украйна и Близкия изток Бабатунде пак тръгна по света: Тигъра от Акуре подписа в Северен Кипър Бабатунде пак тръгна по света: Тигъра от Акуре подписа в Северен Кипър Култовият бивш нападател на Левски добави поредна спирка към кариерата, която от години се движи извън футболната карта на Европа Поколението Z и "бунтът на хлебарките" разби мита за непоклатимата власт в Индия Поколението Z и "бунтът на хлебарките" разби мита за непоклатимата власт в Индия BBC проследява как изпитният скандал, безработицата и Instagram превърнаха Партията на хлебарките в национална сила Аржентинският президент нарече бразилския си колега: "Крадец", "престъпник" и "затворник" Аржентинският президент нарече бразилския си колега: "Крадец", "престъпник" и "затворник" Бразилия отзова посланика си след обидите на Милей към Лула Франция гори, пламъците вече са пред портите на Бордо, над 360 хил. души са евакуирани Франция гори, пламъците вече са пред портите на Бордо, над 360 хил. души са евакуирани Туристите са призовани да напуснат, а армията се включи в битката с огнения фронт Дацов: Дефицитът трябва да падне до 3,1%, икономиката прегрява Дацов: Дефицитът трябва да падне до 3,1%, икономиката прегрява Членът на Фискалния съвет настоява за приоритизиране на разходите и по-бързи мерки срещу високата инфлация Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Общото намаление достига 15 евроцента за литър и ще действа през целия август
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори